שנה טובה חברים!

דפנושית

New member
../images/Emo6.gif

נכון

X יו יו S

New member
בלי לעצבן../images/Emo9.gif אבל נראה לי שהיא בעצמה שכחה :-|

בכל אופן אתה כל כך הרבה פעמיים שואל את השאלה על הדיסק
אז רציתי לדעת אם זה בגלל שאתה מעדיף לשמוע דיסק שלה(מכיון שזה יותר היא ויותר אישי ) מאשר לראות אותה בתוכנית או בסרט או שזה בגלל שהיא מזמן לא הוציאה דיסק וזה יותר נדיר

אני בהחלט מעדיף את נטי כזמרת

בכלל, התחלתי לעקוב אחריה בגלל המוזיקה, ולא בגלל הטלנובלות... באופן כללי אני לא טיפוס שמחזיק מעמד עם טלנובלה לאורך זמן (לא נראה לי שאי פעם ראיתי איזשהי מהטלנובלות מההתחלה עד הסוף באופן רציף)... בגלל שיש לי הרבה חוויות שמתחברות לשירים אז כן, זה הופך למשהו יותר אישי בשבילי, לאו דווקא כי זה יותר אישי שלה... מקווה שעניתי

X יו יו S

New member
אמממ

יצא לה דיסק לפני בובה פראית? או שאתה לא הכרת את תוכנית ונתקלת בשיר ואז הכרת את התוכנית תאמת אתה באמת לא נראה לי טיפוס כזה שרואה טלנבלות והנה אחרי 4 שנים הבנתי מה אתה עושה פה
ובקשר לשירים שלה היא כותבת אותם? (למרות שגם אם היא לא זה עדיין יותר אישי מאשר כאשר היא מדברת בתור דמות כלשהי) והבנתי למה אתה מתכוון גם אני לפעמים מתחברת לשירים שמזכירים לי דברים

דפנושית

New member
בקשר לשירים שלה...

באלבום הראשון היא לא כתבה אף שיר... באלבום השני היא היתה שותפה לכתיבה/לחן של איזה שניים-שלושה שירים (אני לא זוכרת אילו) ובאלבום השלישי היא כתבה את Alas De Libertad, Cayendo, Mar... האלבום הרביעי אמור להיות הרבה יותר אישי (לפי מה שהיא אומרת) לכן נראה לי שהרוב בו יהיה חומר שלה... (מקווה)

X יו יו S

New member
אוקי הבנתי

חח כמעט תמיד זה ככה אני בכל אופן הכי אוהבת את שיר Tu Veneno (אין לי מושג מי היא אומרת בו) ואלו que si Me muero de amor שחרשו עליהם בתקופה של בובה אז גם אותם אני די אוהבת כי התרגלתי אליהם

לא היו דיסקים לפני בובה פראית

ולא ראיתי את הטלנובלה בפעם הראשונה שהיא שודרה (למעשה, בכלל לא היו לנו כבלים אז בקיבוץ, וזה היה משודר לדעתי פעמיים בערוץ 2 בקצב הרבה יותר איטי - ניחא, גם שם לא ראיתי) הסיפור הוא כזה - בגלל שהיתה היסטריה ממנה בארץ, ובגלל שהיא מאורוגוואי, אבא שלי (אורוגוואי) החליט לקנות את הדיסק שלה הביתה, לאחותי (שנולדה בישראל). בגלל שהוא חשב שהיא אוהבת אותה, הוא קנה אח"כ גם את הדיסק השני (טו וננו). בכל מקרה, זה לא היה נכון, אבל מה זה משנה?!
הדיסקים שכבו הרבה זמן אצלנו בבית עד שאחותי ואני נסענו לטיולים בחו"ל, כל אחד בנפרד. בגלל שהיא יצאה לפניי היא הספיקה "לחטוף" את כל הדיסקים של המוזיקה שהייתי רגיל לשמוע עד אז (דיסקים - כי לא היה אז MP3), אז בלית ברירה לקחתי את הדיסקים של נטליה לטיול - שם שמעתי אותם באמת בפעם הראשונה, והשאר היסטוריה

X יו יו S

New member
יאו ממש מקרי כל הסיפור שלך איתה

וגם זכרתי שאתה מאותה מדינה שהיא באה אז חשבתי שזה גם בגלל זה

למעלה