שנה טובה

perach22

New member
שנה טובה

גם אני חדשה בפורום הזה......... ומחפשת פרק ב'....

my sunshine

New member
ברוכה הבאה |4u|

פרק ב', או ג' או מה שלא יהיה... קחי לך כסא, יש שם אחד פנוי בפינה ולפני שאת מתיישבת אולי את משתפת ?
שנה טובה

perach22

New member
מוכנה לשתף.........

יש משהו מסויים???? אני גרושה כ 6 שנים, + 2 ילדים, חיה במודיעין, אדריכלית במקצועי אך עוסקת בחינוך מיוחד, עושה עבודות בזכוכית ופסיפס, תוכלו לראות חלק בפורום אומנות בזכוכית, לפעמים אני מופיעה שם זהו להתחלה....... מקווה לשנה טובה יותר מקודמתה.........

ניס11

New member
הי.....גם אני רוצה להצטרף ולשתף

אני גרושה כבר 5 שנים +ילד, והאמת......שכשהתגרשתי הייתי בטוחה שתוך שנה שנתיים אני אהיה עמוק בפרק ב' (מה שלא קרה- אני עדיין ללא זוגיות). אני מהנדסת בניין, עובדת לומדת לתואר שני. וגם אני מקווה לשנה טובה יותר מקודמתה......... לחיי ההתחלות שבדרך

וגם אני חדשה פה בפורום

גרושה 4 חודשים לערך, ואולי לא מחפשת פרק ב' אך בהחלט שמחפשת חיי חברה עם אנשים בסטטוס שלי...רוב חברותי נשואות, כך שסוג הבילויים מאוד שונה.. האם נראה שפה אמצא מבוקשי??? בברכת שנה טובה וננננפללללאאאה לכולם

i r i s s

New member
גם אני

חדשה כאן, גרה במודיעין, גרושה, אשמח לבילויים חברתיים עם אנשים בסטטוס שלי. וגם אצלי רוב חברותי נשואות. מספרים שיש הרבה גרושים במודיעין - אני גרה פה כבר למעלה מ-9 שנים - ועדיין לא פגשתי אותם. האם כולם מתחבאים מאחורי מסכי המחשבים ???...

perach22

New member
היי איריס

אני גרה במודיעין מהיום שהיא התחילה, אמנם באתי נשואה, וההמשך ידוע...... דוקא פגשתי כמה וכמה גרושים כאן, ויש כאלו שנוצרו איתם חברויות אמת, ויש גם כמה גרושים שלא שווים אפילו שני גרושים, אפילו אישתם העיפה אותם
, וכך גם גרושות......... כמו שנאמר כאן קודם, זה כמו למצא מחט בערימת שחת.......

i r i s s

New member
טוב לשמוע

כנראה שצריך לחפש בשביל למצוא אותם. ואני ממש נרתעת מאתרי ההיכרויות באינטרנט, למרות שאני יודעת שהיום אין דרך אחרת להכיר. אני עדיין מחפשת דרכים יותר נעימות...

אם כך...

מודיעין וראשלצ לא רחוקות כל כך....ובהחלט ניתן ליצור קשרים חברתיים נחמדים..:)

perach22

New member
בהחלט../images/Emo70.gif

אם ממש רוצים, ויש תנאים אפשר ליצור קשרים בין הרבה מקומות, לי יש בעיב של ניידות, אין לי רכב אבל לא מתעצלת לקחת רכבת או אוטובוס ולהגיע למקום.......

אטיוד5

Active member
יש סיכוי

אם זכרוני לא מטעה, את ההיא מהאסכולה שהגבר משלם עליה, מוציא אותה, פותח לה את הדלת, משעשע אותה, מכרכר סביבה, ואולי אז היא תסכים להיות חברה שלו, ואולי לא. וואו, איזה פרס. לא מתפלא לשמוע שהתגרשת. בבעעעע סיכוי תמיד יש, לא חסר טמבלים.

למעלה