שנים לא הייתי פה

Xylophone

New member
שנים לא הייתי פה

בטח אף אחד לא זוכר אותי כי כתבתי בכינוי אחר והייתי דיי סמויה. בכול מקרה עברתי על התיקיות שלי ומצאתי מלא בדיחות וכול מיני שטויות מצחיקות של לפני שנים מהפורום הזה אם מישהו רוצה להיזכר: דברים שהם אף פעם לא יגידו רייסטלין:קרמון, אתה האח הכי טוב שהיה לי אי פעם! אני אוהב אותך! *מחבק את קרמון בבכי* רייסטלין: זהב זה ממש לא הצבע שלי. רייסטלין (לקריסניה): איזה כווווווווססייייייייית! רייסטלין (באביס, מדבר עם קרמון): אתה לא מבין שכל הקטע עם הגלימות השחורות, המלחמה במלכת האופל והניסיון להפוך לאל היה קריאה נואשת לתשומת לב? רציתי קצת תשומת לב!!! ואתה בכלל לא התייחסת! *בוכה* קרמון: איי... הקופסה הזו... כבדה מדי.. לא יכול... *נמחץ מתחתיה* קרמון: נמאס לי ממך, רייסטלין! כל החיים שלי אתה רק מנצל אותי! לא מדבר איתך יותר! אתה יכול לשכוח ממני! קרמון: במשולש שווה שוקיים, חוצה זווית הראש הינו גם גובה וגם תיכון לבסיס. מה זאת אומרת אתם לא מבינים? זה חוק בסיסי בהנדסה! תניס: קרמון, הדרקון הזה נורא מפחיד אותי! אני רוצה את אימא! תניס: *גדוד של דרגונים מתנפל על החבורה* מה אכפת לי מכם? תסתדרו לבד, אני מתחפף! *בורח* תניס: לאורנה, התגברתי סופית על קיטיארה הזו! כבר אין לי רגשות כלפיה בכככככלללללל! סער: למי אכפת מכל החרא הזה של "כבודי הוא חיי"? אני יוצא לקרוע את העיר! סער (לדרק קראונגרד): אתה מאיים עלי?! למי בכלל אכפת מהמסדר המזדיין שלכם! אבירות על הזין שלי! לכו קיבינימט כולכם! סהר פז: לא יכולה לרפא אותך, אני בהפסקה. סהר פז: זה מטה בדולח כחול או שאתה סתם שמח לראות אותי? סהר פז: מי נהר, אני פשוט לא חושבת שאנחנו מתאימים אחד לשני. אני רוצה להיפרד. חלמיש: גדיל, אתה החבר הכי טוב שלי! תביא חיבוק! גדיל: הרי לך, אישי הטוב, איבדת את הארנק שלך. מישהו חסר אחריות עוד היה עלול לקחת אותו. גדיל: מה אתה אומר, תניס? פיל וורוד משתולל במרכז העיר וגונב תכשיטים? אה, לא מעניין. מי נהר: שבת ראש השבט תציל את עצמה! מי נהר: צ´מעו, יש לי בדיחה קורעת! קיטיארה: "כן סות´, בוא, בדיוק כאן". שוב קיטיארה: "אוף, נמאס לי מהחרב המחורבנת הזאת" *זורקת את החרב* "אני הולכת ללמוד בישול". דלאמאר ולאורנה ל: "דאלי, איך זה שכל השנים לא שמתי לב אליך" ד: "לא משנה, בואי יקירתי, תני לי נשיקה". לאורנה: "בואי קיטיארה, רוצה מכות?" קיטיארה: "לא, הבישול פתח לי דרך חיים חדשה לגמרי, קחי את תניס ואת ברכתי, אני לא אפריע לכם עוד" (בנימה רגועה ומעצבנת כזאת) פאלין: "אני התגברתי על אובדן הקסם. מעכשיו אני מתעסק רק במקרמה." דלאמאר: "החלטתי לעזוב את המגדל, ולצאת לחפש את עצמי במיתאס" טאקיסיס: "אולי מספיק כבר עם כל הבלגאן?!" אלהנה צפריר: "טוב, אולי הבן שלי לא באמת מתאים למלוך על אומות האלפים המאוחדות" (והמבין יבין( סילבנושי (הבן של אלהנה עם השם הרוסי): "נמאס לי ממינה" מינה: "אני אוהבת אותך, סילבנושי". גלדר: "רק צרות עשתה לי היד הזו" רייסטלין: - I'm to sexy for my robes, to sexy for my robes קריסניה: סורי רייסט בייבי, זה לא יעבוד ביננו... לאורנה: אז רגע, אתם רוצים לומר לי שלא ידעתם שאני בלונדינית לא טבעית? קרמון: רייסט, על מה אתה מדבר?.... אני אף פעם לא עשיתי לך צלליות של ארנבים על הקיר.... רייסט?! רייסטלין: אז מה אתם אומרים על העדשות מגע הקוליות שלי? לאורנה - איה! נשברה לי ציפורן! אני לא יכולה להחזיק את הרומח בצורה כזו! קיטיארה - תניס, אני מצטערת על כל מה שעשיתי לך! אני אוהבת אותך! אני מתחננת! תתחתן איתי! פורתיוס - היי תניס! כמה זמן לא ראיתי אותך! תביא חיבוק, התגעגעתי! סהר פז (של מלחמת הנשמות) - ואי! אני שוב צעירה ובלונדינית וחטובה! איזה כיף! דאלמר- טוב שחור לא מתאים לי..ואני רוצה לחזור הביתה!!!אני רוצה לחזור אל האור! פיזבן-זהו! אני ממסמר את הכובע לראש! דאלמאר-אני בחיים לא אומר יותר שאלפיי! בחיים! כאראס- כוס אימא שלך! יא בן זונה! בוא בוא אני אקרע אותך! אני אזיין אותך מכות! יאללה מכות! גדיל-נראה לי שהארנק הזה יכול להישאר במקומו. מיי-נהר- נדבה! עזרה! בבקשה אנשים טובים, תעזרו לי! קיטיארה- כאילו, חרבות זה בכלל לא בסטייל שלי כאילו, אני רק עם סריגה ואוכל טבעוני כאילו. קיטיארה-החלטתי להיתנזר ממין. המלך הכוהן- מי רוצה לראות אותי עושה כישוף כדור אש? חלמיש-אני אוהב גמדיי הרים! וגמדי מחילות עוד יותר! תניס-חבר´ה, קלטו איזה צחוקים, חלמיש מת. לוארק (מסילבנסטי)- אתם לא מאמינים איזה חלום מעולה היה לי! מי נהר אחרי שראש השבט אומר לו ללכת לחפש את האלים - כל זה רק בשביל להתחתן עם הבת שלך? תשכח מזה ! She´s not all that סער: "תראו איזה יום יפה! השמש זורחת, הציפורים מצייצות... אני אוהב את החיים שלי!" קרמון: "No sex without safe sex!!" גדילן: "כן, אני גנבתי את זה. מה אתה רוצה? זה היה זוהר!" חלמיש: "אתם יודעים מה, יש לי רעיון גאוני - בואו נצא לשיט תענוגות!" לאורנה: "היי, קיטיארה, אחותי! מה נצ´מע? מלא זמן לא התראינו!" קטיארה: "זה בסדר, תניס. אתה יכול ללכת. ודאי שאני לא כועסת. אל תשכח לשלוח גלויה פעם בשנה!" סהר פז: "אתם חושבים שקארה יתאים לי?" מי נהר: "יש לי וידוי... אני בעצם... דראג קווין!" רייסטלין: "אתם לא חושבים שכל הקטע של ´אני בדיכאון כי כל העולם שונא אותי´ הוא כל כך גיל "?14 רייסטלין: איזה בוקר יפה! השמש זורחת והציפורים מצייצות! עד שהגיעו הדרקונים המטאלים, הסטואצייה הרווחת בחבר´ה הייתה: קרמון/גדיל/ משהו אחר: תאניס, דרקונים מתקרבים לכוונו. תאניס: רייסטלין,תעשה איזה כישוף! רייסטלין: אני לא אבזבז על זה כוח, תאניס. תאניס: כולם! תקפצו לשיחים תתחבאו! סער: סליחה? להתחבא מיצור יורק אש, עושה קסמים, בגובה 15 מטר עם ניבים וטפרים באורך של יד? זה יפגע בכבוד שלי באופן חסר תקנה! אני נשאר כאן ומורח את המעיים שלי על הציפורניים שלו! תאניס: איך שאתה רוצה. ואז הגיעו הדרקונים, הכוח האולטימטיבי של הרשע עובר לצד הטוב, והפלא ופלא, בלי שום אורנה דץ, יש לנו מהפך שלם, פתאום חבורת קוקסינלים כחולים/אדומים/שחורים ואפילו ירוקים (go blood bane, go blood bane) שעפה לה מעל העיר, לא נראית כל-כך מאיימת, כי בנינו, מה זה כבר מפלץ אדום יורק אש ,שעליו רוכב דרגון, לעומת מפלץ נחושת באותו גודל שאל תיקח את החיים ברצינות, כי לא תצא מהם חי!עליו רוכבים גמד עם עודף כולסטרול בדם וקנדר משוגע?

באמת היה כיף.../images/Emo54.gif

זוכרת את מפגשי הפורום העליזים בעזריאלי? זה היה הכי כיף.

Xylophone

New member
אפשר להמשיך את הכיף

תפתחו עוד נושאים כאלה
ראיתי לפני כמה עמודים נושא בסגנון- באיזה פורומים היו משתתפים חברי רומה"ד אהבתי את לורד סות'- פורום רוחות והעולם הבא
ואלהנה וסער- זוגות מעורבים

כמה כבר אפשר

הכניסו תכנים לתוך התבנית הבאה: -נושא כלשהו (לצורך העניין, תכנית בישול)- טאניס: מתלבט קשות בין שני דברים שטותיים (מה עדיף, בננה או תות? התות כה סקסי אך הבננה כה זהובה!) גדיל: משנורר לאנשים דברים מהכיסים ואח"כ מיתמם (אה, המחבת הזאת שלך, טיקה? מזל שמצאתי *זבנג*) חלמיש: מתעצבן על גדיל ("חלמיש, האוזניים שלי מצלצלות, האין זה מרגש?" "תשתוק כבר קנדר ארור שכמוך או שאגזור לך את הפוני") רייסטלין: רוצה להשתלט על העולם ומתישהו בטקסט מאוזכרים ארנבים (יום אחד כל המטבח הזה יהיה שלי! מוהאהאהא!) קרמון: אדיוט ומתרפס (אני מצטער שפלשתי למטבח שלך, רייסטלין) מי נהר: שותק (__________________) וכו' וכו'.

ברור שזה שחוק.../images/Emo54.gif

אבל זה שחוק בשבילנו, כי אנחנו כבר קראנו את זה חמישים אלף פעם. לאנשים שחדשים בפורום זה לא כזה קלישאתי.

MadManIII

New member
להחזיר עטרה ליושנה

מי הכי וותיק בפורום? אני הצטרפתי (תחת שם אחר) ביולי 2004

The Snow fox

New member
אוקטובר 2003.

אבל די הפסקתי לכתוב כאן, ובמילא יסגרו את הפורום הזה תוך כמה חודשים.

Knotted String

New member
נננג.

אני ממש לא זוכרת.
אממ... אין לי כוח לחפש. אבל אני זקנה. זקנה זקנה זקנה.

למעלה