שני טיפים לך פוסיטון

שני טיפים לך פוסיטון

שלום רב לך, ראשית מברכת אותך על ההחלטה, ורוצה לומר לך שנכון שכמעשנים אנחנו כל שני וחמישי מחליטים שנפסיק בבוקר למחרת, יש סיכוי טוב שהפעם זה כן יעבוד... למה? ככה ! כי בחיים יש את הפעם הזאת שבה יועדנו לחולל את השינוי. תתחיל בגישה אופטימית, ושני דברים אני מזמינה אותך לחשוב כל הזמן: 1. אתה לא מוותר על כלום בזה שאתה לא מעשן 2. חייך יהיו הרבה יותר טובים בלי מנת הרעל הקבועה במחזור הדם. נתת לעצמך מתנה נהדרת, ואם תיצמד לכיוון המחשבה הזה בלבד, יש סיכוי טוב מאוד שאפילו יהיה לך קל !!! תיזכור, הכל בראש בעניין העישון... אשמח לענות על כל שאלה וללוות אותך בהצלחה,

פוסיטון

New member
תודה על הטיפים

זה היום השלישי מאז הפסקתי, יש תופעות לוואי מעצבנות כמו סחרחורות כאבי ראש ויובש בגרון. אה כן- יש כל הזמן רעב אני מקווה שלא אתנפח (ולא משרירים לצערה של חברתי). יש בי צורך לסיגריה אבל אני מלא גאווה שאני כבר בגדר לא מעשן, השינוי הזה הוא גדול ואני אעשה הכל להתמיד בו

מים, תה ירוק + חתיכות גזר ../images/Emo45.gif.

לא לנשנש שטויות, לחתוך גזר, ירקות ופירות נוספים ולשמור אותם בהישג יד ( לא להגזים עם הבננות, הענבים והאפרסמונים)
. רבים ממליצים הליכות של 40-60 דקות, זה מוריד את העצבנות, מזרז את החלמת הראיות ומאזן את עודף האנרגיה הנובע מאכילה שלאחר ההפסקה. כל הכבוד
! נ.ב. גם במידה ומנשנשים שטויות המשקל מתאזן לאחר כשלושה חודשים.

למעלה