שנסכם שבוע שעבר ממש מהר?

שנסכם שבוע שעבר ממש מהר?

שיר השבוע של נועם: שיר השבוע של אומן אחר: אלבום שבועי: זמר\זמרת שעשו לכם את השבוע: חוויה חיובית מהשבוע: אחת לא משהו מהשבוע: למה אתם הכי מחקים בשבוע הבא?: מאכל שבועי: אדם שעשה לכם את השבוע: מתכוננים לראש השנה?: ציטוט: תוכניות לשבוע הבא: תמונה:

זה לא דבר גדול,זה רק כאב קטן..!

שיר השבוע של נועם: 'מקום' שיר השבוע של אומן אחר: הרבה אביב גפן! בעיקר עניין :) אלבום שבועי: השלישי. זמר\זמרת שעשו לכם את השבוע: דוגרי,אביב
חוויה חיובית מהשבוע:אנשים שאני אוהבת חזרו אלינו (ניב,יהונתן),חופש מהבסיס,ההופעה במיוזיקפה,לפגוש את אלמוג,היום בערב גם יהיה כיף אחת לא משהו מהשבוע: כלום! אף אחד לא יהרוס שבוע שכזה.. למה אתם הכי מחקים בשבוע הבא?: לראש השנה. מאכל שבועי: אורזזזזזז אדם שעשה לכם את השבוע: אביב גפן
מתכוננים לראש השנה?:לא.. ציטוט: 'נקמת המעריץ' מואעאעאע חחח תוכניות לשבוע הבא: לנוח! תמונה: כנסו לפורום אביב גפן תראו

ednaye10

New member
סיכום שבועי

שיר השבוע של נועם:שמתי לב שיר השבוע של אומן אחר:איש בודד/רוני אלטר אלבום שבועי:אה אה אה/אפרת גוש זמר\זמרת שעשו לכם את השבוע:רוני אלטר חוויה חיובית מהשבוע:הייתי בשייט במרינה בהרצליה אחת לא משהו מהשבוע:מבחן באנגלית למה אתם הכי מחקים בשבוע הבא?:לציון שקיבלתי במבחן הזה. מאכל שבועי:שווארמה בפיתה שקניתי בסוף השבוע אדם שעשה לכם את השבוע:אין מישהו ספציפי מתכוננים לראש השנה?:לא ממש. ציטוט:"כשאתה מנסה לעשות רושם,זה בדיוק הרושם שאתה עושה". תוכניות לשבוע הבא:עבודה ואחר כך חופש. תמונה:אין.

ednaye10

New member
כן,בפורום הזה אני חדשה.

בעקרון אני מהפורום של אפרת גוש.נעים מאוד
אני לא מכירה כל כך את השירים של נועם אבל שמעתי כמה מיוטיוב ואהבתי אותם

בר דותן

New member
נועם הוא מדהים .. לא פחות מאפרת ..

ולא סתם הוא והיא רשומים ביחד בחתימה שלי :)

פלדלמן

New member
מקווה לחזור לחיים בפורום....סורי שנעלמתי

שיר השבוע של נועם: כנראה שיר השבוע של אומן אחר: אייל גולן - יפיופה (כי בת דודה שלי מארה"ב ממש אהבה את המוזיקה, משום מה) אלבום שבועי:
זמר\זמרת שעשו לכם את השבוע:
חוויה חיובית מהשבוע: בני דודים שלי
בת דודה שלי התחתנה, ההורים ראו את החבר (האמת שזה היה לפני השבוע הזה..) אחת לא משהו מהשבוע: בן דוד של אמא שלי (תינוק בן 47 !!!!!! אוחחח טוס כבר בחזרה ללאס וגאס ותשאיר כאן את אחותךךךך!!!) למה אתם הכי מחכים בשבוע הבא?: שבן דוד של אמא שלי יטוס בחזרה מאכל שבועי: חומוס (כי זה מה שהם אוכלים כל הזמן) אדם שעשה לכם את השבוע: בת דודה של אמא שלי משיקגו (מקסימהההההההה) מתכוננים לראש השנה?: לא ממש ציטוט: מסובך מידי לרשום את זה, זה ביידיש תוכניות לשבוע הבא: סיבובים בארץ עם הדודים מארה"ב תמונה:

פלדלמן

New member
חחח היום זה בכלל שבר שיאים!!!! נמאס לי ממנו!!

שישאיר לי את אחותו ויטוס ללאס וגאס כבר!!!!!!!!!

בר דותן

New member
שבוע מסוכן ..

שיר השבוע של נועם:אני וכל המחשבות שיר השבוע של אומן אחר:אפרת גוש- לא שרע לי \ אביב גפן- פרופיל 97 אלבום שבועי:אפרת גוש אה אה אה זמר\זמרת שעשו לכם את השבוע:אפרת גוש חוויה חיובית מהשבוע:היה שבוע מדהים :) אחת לא משהו מהשבוע:היום זה קרה.. :\ זה היה נוראי .. לא משנה .. למה אתם הכי מחקים בשבוע הבא?לחופש :) מאכל שבועי:אין אדם שעשה לכם את השבוע:אור מתכוננים לראש השנה?:כן ציטוט:אין תוכניות לשבוע הבא:להמשיך תחיים תמונה:אחרי החג חח

למעלה