שעון החלומות שלי-האויסטר פרפטואל דיי-דייט 40.

תמונת הפרופיל של החשבון החדש שלי היא שעון החלומות שלי. הנה תמונה מוגדלת:

1697369589765.png

אויסטר פרפטואל דיי-דייט 40.

האויסטר פרפטואל דיי דייט 40 הוא רולקס מצופה בזהב ומשובץ יהלומים בעלות של כ-233,800 שקלים:

שעון רולקס דיי-דייט 40 : מזהב צהוב 18 קראט - m228348rbr-0002 (rolex.com)

בדרך כלל לאנשים אין "שעון חלומות". בדרך כלל לאנשים יש "מכונית חלומות", "בית חלומות" ו"עבודת חלומות", אבל לי יש גם "שעון חלומות".

גם לכם יש שעון חלומות? מאיזה דגם הוא? איך קוראים לו? כמה הוא עולה? שימו תמונה ⌚:)

ai27

Well-known member
גם לכם יש שעון חלומות? מאיזה דגם הוא? איך קוראים לו? כמה הוא עולה? שימו תמונה ⌚:)
שעון החלומות שלי
אתה מוזמן לקנות לי אותו ליום ההולדת בט"ו באב
1697370205530.jpeg

שעון החלומות שלי
אתה מוזמן לקנות לי אותו ליום ההולדת בט"ו באב
צפה בקובץ המצורף 92527
אם שעון החלומות שלך עולה רק 220 שקל אז מה הבעיה? קנה אותו בעצמך :)

Permafrost

Well-known member

צפה בקובץ המצורף 92524

האויסטר פרפטואל דיי דייט 40 הוא רולקס מצופה בזהב ומשובץ יהלומים בעלות של כ-233,800 שקלים:

בדרך כלל לאנשים אין "שעון חלומות". בדרך כלל לאנשים יש "מכונית חלומות", "בית חלומות" ו"עבודת חלומות", אבל לי יש גם "שעון חלומות".

הבלים!
האם השעון שלך יודע לטפל בשנים מעוברות (פברואר בן 29 יום)?
האם הוא יודע להבדיל בין חודש של 30 יום לבין חודש של 31 ימים?

לדעתי, Day Date רק אומר שיש לו תצוגת יום ותצוגת שעה, אך לא תצוגת חודש (כלומר, אינו יודע מהו החודש, וברור שאינו יודע מה השנה, עניינים ששעון Casio F-91W ב- ₪35 כשלי יודע לטפל בהם).

הקצור - קשוט נטול-ערך מעשי.
ספק אם הייתי טורח לענדו במקום ה- Casio שלי, לו מצאתיו לרולקס שלך ברחוב, ובאין לו מבקש...

נערך לאחרונה ב:
הבלים!
האם השעון שלך יודע לטפל בשנים מעוברות (פברואר בן 29 יום)?
האם הוא יודע להבדיל בין חודש של 30 יום לבין חודש של 31 ימים?

לדעתי, Day Date רק אומר שיש לו תצוגת יום ותצוגת שעה, אך לא תצוגת חודש (כלומר, אינו יודע מהו החודש, וברור שאינו יודע מה השנה, עניינים ששעון Casio F-91W ב- ₪35 כשלי יודע לטפל בהם).

הקצור - קשוט נטול-ערך מעשי.
ספק אם הייתי טורח לענדו במקום ה- Casio שלי, לו מצאתיו לרולקס שלך ברחוב, ובאין לו מבקש...
אינני יודע אם השעון ברבע מיליון שקל שאקנה לעצמי כשאהיה עשיר מאוד יודע לטפל בשנים מעוברות. וזה נכון. הוא גם כנראה לא יציג את החודש או את השנה.

אבל האמת היא, שזה בסדר, כי פשוט יש לי סטנדרטים אחרים.

מה שאני אוהב זה את הבלינג ואת השופוני ואת הדאווין ואת ניקור העיניים.

אני? אל תביאו לי שעון שיודע לטפל בשנים מעוברות ושמראה את החודש ואת השנה. תביאו לי שעון מותג (רולקס) שמצופה בזהב ומשובץ ביהלומים.

זה מה שאני רוצה :geek:

צפה בקובץ המצורף 92524

שעון החלומות הוא כמובן... בלי שעון.

השעון זה עבדות מודרנית - מייצג את הכניעה למושג הזמן - "חייבים לעמוד בזמנים".

xyxy210

Well-known member

צפה בקובץ המצורף 92524

גילוי נאות : אני לא נוהג להתכתב עם מ.ח.פ בגלל סיבות ברורות לחלוטין ולא אפרט.
אבל הפעם......מאור , בן יקר לאמא ואבא, בחיים לא תהיה עשיר.
אפילו לבחור שעון אין לך מושג, אז איך אתה רוצה שיאימנו לתחזיות שלך ?
אם היית בוחר את השעון שאציג בפניך (יש לי שתי יחידות כאלו......:)) ניחא....
בחרת בשעון זוללללללללל.
השעונים שבתמונה עלות האחד 2.5 מיליון US$, לשני, היקר יותר אין מחיר.
ראשית, החברת שבחרת , ROLEX מייצרת שעונים ל "עשירים חדשים" לא לבעלי הון אמיתיים.
חברת יגר לא קולטור, מייצרת שעונים לאנשים עשירים, אבל...היא עורכת בדיקת התאמה...
כאן אתה בטוח תיכשל, כי נדרשת מנת משכל אמיתית לא פומפוזית כפי שאתה מציג עצמך.
לפחות תהנה מהתמונות...
1697391150806.jpeg

גילוי נאות : אני לא נוהג להתכתב עם מ.ח.פ בגלל סיבות ברורות לחלוטין ולא אפרט.
אבל הפעם......מאור , בן יקר לאמא ואבא, בחיים לא תהיה עשיר.
אפילו לבחור שעון אין לך מושג, אז איך אתה רוצה שיאימנו לתחזיות שלך ?
אם היית בוחר את השעון שאציג בפניך (יש לי שתי יחידות כאלו......:)) ניחא....
בחרת בשעון זוללללללללל.
השעונים שבתמונה עלות האחד 2.5 מיליון US$, לשני, היקר יותר אין מחיר.
ראשית, החברת שבחרת , ROLEX מייצרת שעונים ל "עשירים חדשים" לא לבעלי הון אמיתיים.
חברת יגר לא קולטור, מייצרת שעונים לאנשים עשירים, אבל...היא עורכת בדיקת התאמה...
כאן אתה בטוח תיכשל, כי נדרשת מנת משכל אמיתית לא פומפוזית כפי שאתה מציג עצמך.
לפחות תהנה מהתמונות...
צפה בקובץ המצורף 92670
סליחה, חזור שנית? יש לך שעוני יד בשווי של מיליוני דולרים?

בודאי, עשויים מאירידיום רדיו אקטיבי.
אה, אתה צוחק.

מהן הסיבות הברורות לחלוטין שבגינן אתה לא מתכתב איתי? דווקא חבל. אני הבן-אדם הכי חכם, מוכשר ומעניין באתר. לא סתם כל שרשור שלי מקבל עשרות תגובות. אתה תיהנה ממני מאוד.

ואני אהיה עשיר מאוד! חצוף! :ROFLMAO:

ואני יודע שרולקס הוא לא מהמותגים הכי וואו. זה פשוט שהשעון שאני רוצה, הם מייצרים אותו. אני לא צריך שעון פי עשרה יותר יקר ממותג פי עשרה יותר יוקרתי אם זה לא השעון שאני רוצה.

דווקא השעון שאני באמת רוצה, זה שהראיתי, הוא זה שיותר מתאים לטעם שלי. תראה את כל הזהב הזה! תראה את כל היהלומים האלו! 😲

השעון שהראית, גם אם הוא הרבה יותר יקר, לא נראה עשירית "וואו" מהשעון שאני הראיתי.

xyxy210

Well-known member
אה, אתה צוחק.

מהן הסיבות הברורות לחלוטין שבגינן אתה לא מתכתב איתי? דווקא חבל. אני הבן-אדם הכי חכם, מוכשר ומעניין באתר. לא סתם כל שרשור שלי מקבל עשרות תגובות. אתה תיהנה ממני מאוד.

ואני אהיה עשיר מאוד! חצוף! :ROFLMAO:

ואני יודע שרולקס הוא לא מהמותגים הכי וואו. זה פשוט שהשעון שאני רוצה, הם מייצרים אותו. אני לא צריך שעון פי עשרה יותר יקר ממותג פי עשרה יותר יוקרתי אם זה לא השעון שאני רוצה.

דווקא השעון שאני באמת רוצה, זה שהראיתי, הוא זה שיותר מתאים לטעם שלי. תראה את כל הזהב הזה! תראה את כל היהלומים האלו! 😲

השעון שהראית, גם אם הוא הרבה יותר יקר, לא נראה עשירית "וואו" מהשעון שאני הראיתי.
אני אענה לך רק על הפסקה הראשונה .
ותבטיח שלא תעלב.....
תראה, כשהתחלת לכתוב כ מ.ח.פ זה היה נחמד.
אפילו קראתי חלק מהמגילות שכתבת.
כולל הבקשות שלך לכסף ושאר ירקות.
בהמשך זה הפך להיות מייגע.
לראות אותך יושב שעות וכותב מאמרים של אלפי מילים, משקיע בהן שעות ואח"כ מעתיק ומעביר אותן לפורום זה או אחר.
זה העיד על איזה בעיה חמורה למרות הכתיבה הרהוטה שלך. ברור לי שיש לך בעיה שדורשת טיפול מקצועי.
התוכן של הפוסטים שלך רק מחזק את הדיעה הזאת.
מצבך הוחמר כאשר התחלת במלחמה נגד כוכבית, שהיא אחת מהכותבות היותר חכמות כאן.
ונגד משה53 ולא משנה אם אתה צודק בטענותיך או לא.
לסיכום...לך לעבוד. כל עבודה.....

ותבטיח שלא תעלב.....
לראות אותך יושב שעות וכותב מאמרים של אלפי מילים, משקיע בהן שעות ואח"כ מעתיק ומעביר אותן לפורום זה או אחר.
זה העיד על איזה בעיה חמורה למרות הכתיבה הרהוטה שלך. ברור לי שיש לך בעיה שדורשת טיפול מקצועי.
הכול בסדר. לא נעלבתי. תודה על חוות הדעת. אקח לתשומת ליבי (y)

ותבטיח שלא תעלב.....
ואתה יודע מה? במחשבה שנייה תן לי להגיד לך עוד משהו. גם אני לא תמיד רואה את הדברים עין בעין עם אנשים אחרים, אפילו אלו שאני מתכתב איתם ממושכות.

אני לא חושב שאי-הסכמות, או אפילו לחשוב שאדם מסוים יש משהו ממש לא בסדר, לדוגמה ברמה הנפשית, זאת סיבה מספיק טובה בשביל "להחרים" בן-אדם.

זה ממש חבל לעשות את זה כי מפסידים ככה אנשים ומפסידים דעות ומפסידים שיחות ומפסידים עזרה וחבל. במיוחד בימים אלו, של גסיסה ארוכה, קשה וממושכת של הפורומים, ולכן במיוחד עכשיו זה חשוב לא לפסול אף-אחד, ולא להימנע משרשורים מעניינים רק כי הם של מישהו שאתה פחות רואה איתו את הדברים עין בעין.

קח אותי לדוגמה ואת אלו שאני מרבה לדבר איתם. ai27 עוד בסדר, למרות שגם איתו אני לא מסכים עם הכול, אבל הדעות שלי על המומחה הן לא משהו, כמו גם דעותיו עליי, ואם אני אגיד לך מה אני חושב על SupermazZW אתה תתפחלץ ולא תבין איך אני יכול לשוחח עם אדם שאני חושב עליו דברים כאלו.

האם אני צבוע? האם אני דו-פרצופי? לא. כי לא אמרתי להם שאני חושב עליהם דברים הפוכים ממה שאני באמת חושב עליהם. אפילו אם לדוגמה לא רק שלא הייתי משקר להם על דעותיי עליהם, ואני לא משקר להם על דעותיי עליהם, אלא לא אומר להם כלום בנידון, גם זה לא היה צבוע או דו-פרצופי כי צביעות או דו-פרצופיות זאת ממש הולכת שולל, אבל אפילו זה לא מה שקורה, ואני אף מגדיל לעשות, ולא רק לא משקר להם בנוגע למה שאני חושב עליהם, אלא גם לא מסתיר זאת ואומר להם ממש בפרצוף בדיוק מה שאני חושב עליהם.

המומחה אמרתי לו שאני חושב שהוא מטורלל קונספירציות ושכל הקונספירציות שלו לא נכונות. הוא מצידו "מחזיר לי" בדעות שליליות, כאשר חושב עליי, טוען עליי ואומר לי בפרצוף שלדעתו אני פתי שנפל בפח, שהצליחו לעבוד עליי, שאני רמאי, שאני שקרן ושאני לא כזה חכם בכלל כמו מה שאני חושב. בסדר.

עם סופרמן זה אפילו יותר גרוע, ואולי עדיף שאני לא אכתוב, לפחות לא כאן, לפחות לא עכשיו, בדיוק-בדיוק מה אני חושב עליו, ובדיוק מה הוא חושב עליי, כי אני וסופרמן זאת כבר רמה אחרת לגמרי.

אז מה הנקודה של כל זה, ומה אני בעצם אומר? בדיוק את מה שאמרתי מקודם. שאפשר שלא להסכים על דעות ודברים, ולא לראות דברים עין בעין, אבל שזאת לא סיבה לפסול אנשים וחבל, כי ככה מפסידים אנשים, ומפסידים דעות, ומפסידים שיחות ומפסידים עזרה וחבל. מאוד מאוד חבל. במיוחד בימינו כשהפורומים בגסיסה ואין יותר מידי עם מי לדבר.

ולסיום, דוגמה אחת אחרונה. אתה וכוכבית מצויה. היא לא מהמחנה הפוליטי שלך, כאמור, אבל זה לא מפריע לך לחשוב שהיא אחת מהאנשים היותר חכמים פה, ואתה נהנה לשוחח איתה.

תאר לך שהיית עושה את הטעות הזאת ופוסל אותה על הסף על רקע הדעות שלה, ושאז היית מפסיד את מי שכיום אתה מכיר, אוהב ומשוחח איתה בהנאה רבה. לא חבל?

אז הנקודה היא, שאל תעשה את זה. כי גם אני ואתה לא רואים דברים עין בעין, אבל זה לא חייב להגיד שלא צריכים לשוחח. זה גם לא אומר שאתה חייב לבוא לכל שרשור שלי, אבל אם לפעמים אתה חושב שפתחתי שרשור מעניין, אז אל תישאר בחוץ רק כי זה "שרשור שלי". זה הכול :)

DANIAVNI

Well-known member

צפה בקובץ המצורף 92524

שעון החלומות שלי נמצא בנייד שלי .

Permafrost

Well-known member

צפה בקובץ המצורף 92524

לדעתי, מדובר בדגם נשי בכלל, מפני שמעוטר ביהלומים, שהרי שנו רבותינו Diamonds Are A Girls Best Friend

לדעתי, מדובר בדגם נשי בכלל, מפני שמעוטר ביהלומים, שהרי שנו רבותינו Diamonds Are A Girls Best Friend
לא. זה שעון לגבר.

הנה קטגוריית "השעונים לגברים" מאותו האתר שממנו השעון לקוח:

שעוני רולקס לגברים (rolex.com)

אם תתחיל לגלול למטה, תתחיל לראות שעוני רולקס דיי-דייט 40 שונים מרובים. אחרי הלחיצה הראשונה על "הצג עוד", תסתכל כמה שורות למטה, והנה השעון שאני רוצה.

אם תלחץ עליו, תגיע לעמוד של השעון שצירפתי בהודעה הפותחת של השרשור. העמוד הזה:

השורה שמצוטטת בתגובה שלך היא לא ציטוט של רבותינו ממאות שנים לאחור, אלא ציטוט של מרלין מונרו מהמאה שעברה.

מרלין מונרו אינה מתכוונת שיהלומים זה רק לנשים, אלא שזה בשביל נשים יותר מאשר בשביל גברים. לכן, ללא קשר לשאלה האם היא צודקת או לא, יהלומים זה לא-לא לגברים. גם גברים יכולים לענוד יהלומים. מה שכן, יהלום בטבעת עבור גבר, זה ייראה פחות טוב, ולכן כשמדובר בגברים, זה יותר נכון לענוד יהלומים בצמידים, שרשראות ושעונים.

שעונים כמו שעון החלומות שלי, שהוא בהחלט שעון לגבר.

למעלה