שעון החלומות שלי-האויסטר פרפטואל דיי-דייט 40.

רוב הזמן נח

Well-known member
לא. אם תיתן לי 100,000 שקל בשביל להשקיע בשבילנו, אז אקנה גם לך כמה שעונים כאלו על הדרך אם תרצה. רק שהעיניין הוא שבהתחשב בעצם כך שכמוני, אתה תהיה מיליארדר בתוך שנתיים, אתה לא תצטרך אותי בשביל שאקנה לך שום דבר, אלא תוכל לקנות לעצמך. למען האמת, בהתחשב בהון שלך, כבר עכשיו אתה יכול לקנות לעצמך 23-24 שעונים כאלו. אתה סתם קמצן.
תן לי אתה 100 אלף שקל ותקנה לי את השעון היוקרתי שעולה מיליון שקל.
ואז עוד 3 שנים תהיה מליארדר בגלל זה :-]

שעון החלומות הוא כמובן... בלי שעון.

השעון זה עבדות מודרנית - מייצג את הכניעה למושג הזמן - "חייבים לעמוד בזמנים".
אבל צריכים לעמוד בזמנים. וצריך לחיות לפי זמנים. אחרת איך נתנהל?

כרגע אני לא פועל לפי שום לוח זמנים מיוחד, אבל כבר עכשיו יש לי לוח זמנים מוקפד שהכינותי מראש לעתיד תיאורטי של איך אעביר את הזמן שלי כשאהיה עשיר.

בלוח הזמנים העתידי לזמן שאחרי שאתעשר הקדשתי זמן לכל דבר-החל מהשינה, דרך צחצוח השיניים, שטיפת הפנים והמקלחת בבוקר, המדיטציה, הלימודים, הארוחות, ההתעמלות, העבודה והזמן הפנוי. הכול מתוכנן מראש עבור כל ה-24 שעות. כל דקה ביום מתוכננת עד הרגע האחרון.

יש לוח זמנים אחד עבור ימי ראשון עד חמישי, לוח זמנים שני עבור ימי שישי, לוח זמנים שלישי עבור ימי שבת הראשון, השני והשלישי של כל חודש ולוח זמנים רביעי עבור יום שבת הרביעי של כל חודש.

הכול מתוכנן מההתחלה ועד הסוף ומוכן מראש עבור היום שלאחר המיליון הראשון.
חשבתי שירדנו "קצת" לקרקע עם עשרות אלפי אחוזים.
יש גם מניות כאלו. לפני שבועיים מניה שחזיתי עלתה בעשרת אלפים אחוז ביום. יש באמתחתי את שמה של מניה נוספת, שבמהלך השנתיים הבאות תעלה ב-60,000 אחוז. אפילו נתתי את שמה לאחד הגולשים פה באתר, אבל הוא בן 80. ספק אם הוא יחיה עד העלייה של ה-60,000 אחוז וגם אם כן ספק גדול בנוגע לכמות הזמן שהוא יוכל ליהנות מהכסף.

נתתי את שמה לאחד הגולשים פה באתר, אבל הוא בן 80. ספק אם הוא יחיה עד העלייה של ה-60,000 אחוז
מי זה אני אשאל אותו.

כבר עכשיו יש לי לוח זמנים מוקפד שהכינותי מראש לעתיד תיאורטי של איך אעביר את הזמן שלי כשאהיה עשיר.

בלוח הזמנים העתידי לזמן שאחרי שאתעשר הקדשתי זמן לכל דבר-החל מהשינה, דרך צחצוח השיניים, שטיפת הפנים והמקלחת בבוקר, המדיטציה, הלימודים, הארוחות, ההתעמלות, העבודה והזמן הפנוי. הכול מתוכנן מראש עבור כל ה-24 שעות. כל דקה ביום מתוכננת עד הרגע האחרון.

יש לוח זמנים אחד עבור ימי ראשון עד חמישי, לוח זמנים שני עבור ימי שישי, לוח זמנים שלישי עבור ימי שבת הראשון, השני והשלישי של כל חודש ולוח זמנים רביעי עבור יום שבת הרביעי של כל חודש.

הכול מתוכנן מההתחלה ועד הסוף ומוכן מראש עבור היום שלאחר המיליון הראשון.
אם היית מתכנן תוכנית מפורטת לעכשיו ומבצע כמובן - המצב היה נראה שונה לגמרי.

מי זה אני אשאל אותו.
יחסית לכותב השמיני הכי פורה בכל האתר, לפי רשימת המשתמשים בעלי כמות התגובות הרבה ביותר, אתה בהחלט מפספס הרבה מאוד.

לפני איזה כמה שבועות נראה לי זה היה, הייתי תקוע עם שאלה שלא הייתה לי מענה.

בארבע פורומים שונים פתחתי את אותו השרשור, ושאלתי את שאלתי.

במשך למעלה מ-24 שעות נראה לי זה היה, אף-אחד לא התייחס, ואז בסגנון "מאור פז" טיפוסי כתבתי בערך כך "אוקיי, אז מה דעתכם על זה? הראשון לתת לי את התשובה הנכונה מקבל את השם של מניה שתעלה בשנתיים ב-60,000 אחוז ותכפיל את ערכה פי 600. איך אני איתכם עכשיו מוטרפאקרז", או...משהו כזה זה היה.

בצורה עלובה, דוחה, מגעילה ומעוררת שאט נפש, לאחר שלמעלה מ-24 שעות לא קיבלתי תשובה בודדת על שאלתי, בתוך פחות משעה וחצי שלושה אנשים שונים התנפלו עליי עם התשובה הנכונה כעופות המשחרים לטרף מתוך רצון לזכות בפרס שהובטח, מה שכמובן רק מוכיח את האמונה הרבה שאני זוכה לה בתור גאון פיננסי ואת עצם קיומו של צבא המעריצים שלי.

שמחתי לקבל תשובה, אך בעיקר נגעלתי. ההיפוך המוחלט שבין איך שלא עניינתי אף-אחד במשך יותר מ-24 שעות לאיך ששלוש אנשים שונים פנו אליי עם התשובה בתוך כולה שעה וחצי ברגע ששמעו שיש פרס ורצו לקבל ממני את הפרס, מניה שתכפיל את ערכה פי 600 במהלך השנתיים הבאות, מה שלמעשה וכאמור מוכיח את האמונה המוחלטת שלהם ביכולותיי האדירות שהוכחו זה מכבר מספר פעמים, זה היה דבר מאוד...מגעיל, כך הרגשתי.

האנושות והאנשים נחשפו במלוא עליבותם, ודווקא ההתנפלות הזאת עליי ברגע שהובטח מה שהובטח, עשתה לי חשק שלא לתת לאף-אחד מהם את הפרס, אך מאור פז כמו הג'וקר של הית' לדג'ר הוא אדם העומד במילתו, והראשון לענות קיבל את שהובטח לו.

לפחות התנחמתי ואני ממשיך להתנחם בעצם כך שכאמור, מדובר באדם שלידו רון ויינשטיין בן ה-64 הוא פרגית צעירה, ושאו שלא מספיק יאריך ימים בשביל שהמניה המדוברת תכפיל את ערכה פי 600, או שלא יזכה לבזבז את הכסף כמו שצריך.

בניגוד לאנשים השני והשלישי שפנו אליי, הראשון היה יותר חכם מהם, ופנה אליי בפרטי, ואף הוסיף וביקש להישאר בעילום שם, בצורה מובנת לחלוטין לדעתי, פשוט מכיוון שהוא לא רצה שיתנפלו עליו ברגע שייוודע הדבר ברבים שהוא מחזיק באמתחתו מניה שעתידה להכפיל את ערך עצמה פי 600. זה מאוד חכם מצידו. מה גם, שהשבעתי אותו שלא יחשוף בפני אף-אחד את שמה של המניה, "אחרת העסקה מבוטלת כאן ועכשיו", אך לא היה בכך שום צורך, מכיוון שהוא ממילא לא התכוון לספר את השם לאף-אחד, ואפילו לא רצה שידעו שהוא הזוכה המאושר. לא שזה שינה משהו, כן? בכל זאת הכרחתי אותו להישבע לי.

יחד עם חשיפת שמה של המניה, הגיעו ההנחיות. "אל תקנה עכשיו, הכפלת הערך פי 600 מבוססת לפי חישוב של מחיר עתידי של המניה, שהוא יהיה מחירה, לאחר תחילת השפל, ואז תקנה, ואז המחיר יגיע לכמה שאני אומר לך עכשיו שיגיע, וזאת תהיה ההכפלה פי 600", ככה שהוא בעצם אפילו לא פעל עדיין לפי עצתי וקנה.

בכל מקרה, כן. זה הסיפור המלא. זה למה אני לא יכול להגיד לך מי זה. הוא רוצה להישאר בעילום שם.

דרך אגב, יש פה עוד מישהו או מישהי כאן באתר, שגם את שמו או שמה לא אגלה לך, ונתתי לו או לה את שמה של מניה שתעלה בבין מינימום משוער של 1,666 למקסימום של 5,000 אחוז, במשך עשרים השנים הבאות.

הרבה פחות מרשים מ-60,000 אחוז בשנתיים, אבל בסדר. גם זה לא בא ברגל :)

העיקר אחר-כך ai27 אומר שאני לא מדבר על מניות.
אם היית מתכנן תוכנית מפורטת לעכשיו ומבצע כמובן - המצב היה נראה שונה לגמרי.
בשביל לעקוב באדיקות אחרי לוח זמנים ברור, מפורט, ממצה ונוקשה, צריך עזרה חיצונית. אין טעם לפני שיהיה לי לפחות משרת אחד.

וזה לא כאילו שאני לא עובד קשה כבר עכשיו פשוט כי אני לא עושה את זה לפי לוח זמנים, כן?

יחד עם חשיפת שמה של המניה, הגיעו ההנחיות. "אל תקנה עכשיו, הכפלת הערך פי 600 מבוססת לפי חישוב של מחיר עתידי של המניה, שהוא יהיה מחירה, לאחר תחילת השפל, ואז תקנה, ואז המחיר יגיע לכמה שאני אומר לך עכשיו שיגיע, וזאת תהיה ההכפלה פי 600", ככה שהוא בעצם אפילו לא פעל עדיין לפי עצתי וקנה.
אז בעצם רימית...כרגיל.

כל שופט לפי חוק הסבירות היה אומר שההבטחה היא לפי המחיר הקיים ברגע ההבטחה.

כמו שאמרתי אתמול מצאת דרך לרמות בלי לרמות - זה התמצית של מח"פ.

כמו הסיפור של מרק מאבן - תוכלו לעשות מרק מאבן רק תצטרכו חודש,ביודעו שאף אדם סביר לפני 1000

שנה לא יחכה חודש למרק.

זה העתיד שלך רמאי בשקל,אלא אם תמצא מנטור שיכוון אותך לדרך חיובית אתה צפוי להדרדר ולהחריף את השקרים עם הזמן.

במשך למעלה מ-24 שעות נראה לי זה היה, אף-אחד לא התייחס, ואז בסגנון "מאור פז" טיפוסי כתבתי בערך כך "אוקיי, אז מה דעתכם על זה? הראשון לתת לי את התשובה הנכונה מקבל את השם של מניה שתעלה בשנתיים ב-60,000 אחוז ותכפיל את ערכה פי 600. איך אני איתכם עכשיו מוטרפאקרז", או...משהו כזה זה היה.

בצורה עלובה, דוחה, מגעילה ומעוררת שאט נפש, לאחר שלמעלה מ-24 שעות לא קיבלתי תשובה בודדת על שאלתי, בתוך פחות משעה וחצי שלושה אנשים שונים התנפלו עליי עם התשובה הנכונה כעופות המשחרים לטרף מתוך רצון לזכות בפרס שהובטח
בניגוד לבקשה מטומטמת חסרת כל ערך לאדם מנגד(הם מכירים אותך כבר),הוספת משחק והצלחת,איך זה מרמז על אופיים הרע של האנשים?

סה"כ שיפרת את ההצעה השיווקית - מה שלצערי ישמש אותך בהונאות עתיד.

אז בעצם רימית...כרגיל.

כל שופט לפי חוק הסבירות היה אומר שההבטחה היא לפי המחיר הקיים ברגע ההבטחה.

כמו שאמרתי אתמול מצאת דרך לרמות בלי לרמות - זה התמצית של מח"פ.

כמו הסיפור של מרק מאבן - תוכלו לעשות מרק מאבן רק תצטרכו חודש,ביודעו שאף אדם סביר לפני 1000

שנה לא יחכה חודש למרק.

זה העתיד שלך רמאי בשקל,אלא אם תמצא מנטור שיכוון אותך לדרך חיובית אתה צפוי להדרדר ולהחריף את השקרים עם הזמן.

בניגוד לבקשה מטומטמת חסרת כל ערך לאדם מנגד(הם מכירים אותך כבר),הוספת משחק והצלחת,איך זה מרמז על אופיים הרע של האנשים?

סה"כ שיפרת את ההצעה השיווקית - מה שלצערי ישמש אותך בהונאות עתיד.
1697463052224.png

למעלה