שפת השחרור

צופיתי 2

New member
שפת השחרור ../images/Emo204.gif

מתוך "שפת השחרור" לוותר על האשמה להרגיש טוב עם עצמנו זו בחירה. גם להרגיש אשמים זו בחירה. כאשר האשמה לגיטימית, היא משמשת כאות אזהרה, שמאותתת שירדנו מהמסלול הנכון. ואז, המטרה שלה הסתיימה. כשאנו מתבוססים באשמה, זה מאפשר לאחרים לשלוט בנו. זה גורם לנו לא להרגיש מספיק טובים. זה מונע מאיתנו להציב גבולות ולנקוט בצעדים בריאים אחרים כדי לדאוג לעצמנו. אולי למדנו שתחושת האשמה היא תגובה אינסטינקטיבית לחיים. עכשיו אנו יודעים שאנו לא צריכים להרגיש אשמים. אפילו אם עשינו משהו שמפר איזה ערך, אשמה מתמשכת לא פותרת את הבעיה, היא מאריכה אותה. אז מתקנים. משנים התנהגות. ואז משחררים את האשמה. היום, אלי, עזור לי להיות לגמרי מוכן לשחרר את האשמה. בבקשה קח אותה ממני, ותחליף אותה באהבה עצמית.

../images/Emo140.gifרק להיום../images/Emo141.gifקבלה עצמית../images/Emo140.gif

קבלה עצמית
"כשאנו מקבלים את עצמנו, אנו יכולים לקבל אחרים, כנראה לראשונה בחיינו, ללא תנאי."
הזיכרונות הקדומים שלנו ביותר הם זיכרונות של חוסר שייכות. הרגשנו מנותקים, מבודדים, ולא משנה גודל הקהל שבו היינו. היה לנו קשה "להתאים את עצמנו". עמוק בלבנו האמנו, שאם ניתן לאחרים להכיר אותנו כפי שאנו באמת, הם ידחו אותנו. יתכן, שההתמכרות שלנו נבטה מזרעים אלה של ריכוז עצמי. רבים מאתנו הסתירו את כאב הניכור מאחורי מסיכה של התגרות. אמרנו לחיים, "אתם לא צריכים אותי? טוב, אז גם אני לא צריך אתכם! יש לי את הסמים שלי ואני יכול להסתדר לבד!" ככל שההתמכרות שלנו החמירה, כך גבהו הקירות שבנינו סביב עצמנו.
קירות אלו התחילו להתמוטט כאשר התחלנו לזכות בקבלה מצדם של מכורים מחלימים אחרים. עם קבלה זו מצד אחרים, התחלנו ללמוד את העיקרון החשוב של קבלה עצמית. וכאשר מתחילים לקבל את עצמנו, אנו יכולים לאפשר לאחרים לקחת חלק בחיינו, בלי פחד מדחיה.
רק להיום:
באנ-איי מקבלים אותי. אני מתאים. כיום אני יכול לתת לאחרים להיכנס לחיי. זה בטוח, ואני לא צריך לחשוש מזה. אוהבים

../images/Emo203.gifפניני חכמה../images/Emo203.gif

האהבה, ורק האהבה, מסוגלת להעניק לאדם חיים מאושרים יותר.
- לודוויג ואן בטהובן אוהבים

../images/Emo42.gifבוקר של יום בריא ונקי../images/Emo42.gif

אני אסירת תודה לאלוהים שאוהב אותי, על הכוח להמשיך, להתמודד, על האומץ לראות את הכנות ולהשתדל להתחבר. על הנחישות וההתמדה למרות הפחד והכאב, על החיים עצמם. אני אסירת תודה על חברותא ודרך NA, על פרנסה, זוגיות, משפחה, חופש מהתמכרות פעילה ועל עוד יום נקי. רק להיום - שנה, חודשיים ועשרים ושלושה ימי ניקיון
התחושה היא כאילו אני מזניחה את ההחלמה שלי למרות שאני עושה כמיטב יכולתי. חרף הכאב וחוסר היכולת לשבת אני משתדלת ללכת לפגישות, לפחות עד שאסע לבית חולים במרכז הארץ (מחרתיים) בתקווה ששם תסתיים הסאגה הזו שנמשכת כבר הרבה יותר מדי זמן. אני משתדלת לכתוב ולהרגיש את אסירות התודה שלי, גם כשאני עושה את זה בעמידה, גם כשהחלק החולה שבי צורח לזרוק ולבעוט בכל מה שהשגתי שנה וקצת. המלחמה היומיומית קשה. הרבה מאד לבד, חוסר מעש, לא יכולה לשבת לכתוב לעצמי או לשכב לקרוא בלי שאזדקק למשככי כאבים חזקים כמו אופטלגינים וכאלה. למרות וחרף הכל, אלוהים שלי לא זונח אותי אפילו לרגע.. הוא, ורק הוא מחדיר בי את התקווה והאמונה שהכל קורה לטובה, שזה מה שצריך להיות, פשוט להשלים ולהמשיך כמיטב יכולתי. וזהו.. זה מה שאני עושה, ממשיכה הלאה. מאחלת לעצמי ולכולנו יום של בריאות ושמחת חיים, איכות בניקיון וחיבוקים. אוהבים

החלמה מהירה אחותי

אוהב אותך ומחזק אותך מכאן רפואה שלמה תודה על המסר ,ורק שנמשיך לבוא תפילה לאלוהים שיקל עלייך,פיזית ונפשית. רוחנית את מחזקת היום... אוהבים וחיבוק גדול

שטול1

New member
אוהבים אותך בוחרת ../images/Emo24.gif

אלוהים שאוהב אותנו לא מעמיד לנו קשיים שאנחנו לא יכולים לעמוד בהם ואני מאמין באמונה שלמה שהוא יביא לך במהרה רפואה שלמה ותחזרי מהר להעניק לנו בדרכך מכוחך , נסיונך ותקוותך אוהבים אותך וזקוקים לך שטול

למעלה