שפ"ש - האוס -- פרק 3.17

YaEl 15

New member
תמונה מדהימה.

הייתי ממש שמחה להפוך אותה לשומר המסך שלי ! אהבתי את הפרק מאוד. אולי פחות מ3.15 (הפרק עם הפסנתרן הגאון-מפגר) אבל בהחלט אחד מהפרקים היפים בעונה. ממש הופתעתי לגלות, שלצ'ייס יש עניין אמיתי בקמרון. מעבר למשיכה ולסקס. הקטע עם התמונה (והתמונות בכללי) היה מעולה. קמרון רוצה את האוס, וצ'ייס ? יש לו רגשות כלפיי קמרון? בכל אופן, בתחילת הפרק היא חיכתה שהוא ישים לב,שיגיד משהו, אבל כנראה שהתאכזבה מהתגובה שלו בסוף... קדי אמרה לקמרון, שכדאי לה להפסיק את מערכת היחסים הזו, כי מישהו עלול להיפגע, והיא רמזה שהיא מתכוונת אליה. הפרק הזה,לדעתי, הראה לנו שצ'ייס הוא המנוצל במערכת היחסים הזו. והוא זה, שעלול, בסופו של דבר, להיפגע מהקשר הזה. קדי,שלא לוקחת חלק פעיל כמעט בשום אבחון (מלבד הקייס ב2.03, שבו היא התעניינה כי היא הרגישה אשמה) הייתה ההאוס של הפרק הזה... ובעוד שהאוס לא השתתף באבחון, לפחות בחלק מהפרק, קדי תפסה את מקומו, והתנהגה בצורה האופיינית לו. ווילסון גם התנהג בהתאם XD קדי לא הייתה אובייקטיבית, ושמה את טובת התינוק, לפני טובת האמא, בגלל הנסיון האישי שלה. כנראה היא קיבלה מהאוס את גם את המזל שלו, לפרק אחד. כל העניין יכל להיגמר באסון... אני מקווה שגם לקדי זה יצליח, כי באמת עצוב לראות אותה ככה. בודדה. האוס "הרים ידיים" ביחס לעובר דיי מוקדם. הוא סירב להתייחס אליו כאל יצור חי,ההפך - התייחס אליו כאל סוג של גידול, או טפיל, וכמו תמיד, דאג רק למטופלת שלו (כמו ב 1.18, 3.12). בסוף הפרק, קדי הצליחה לסקרן אותו קצת, עם הגישה הקיצונית, והרעיון שלה. סצנת הניתוח הייתה מעולה, והקטע עם היד הקטנה היה אחד הקטעים המרשים ביותר בסדרה, ובעיניי, אחד מרגעי השיא של העונה הנוכחית, מבחינה מסויימת. (הקטע בסוף, עם היד שלו, גם היה מצויין) אהבתי את איך שאחרי הניתוח, התחולל בו שנוי ענק. הוא הפסיק לקרוא לתינוק "it" והתחיל לקרוא לו "he". הוא הכיר בחשיבות של ההתעקשות של קדי, וגם בטעות שלו.

always be me mc

New member
אחלה סיכום של פרק יעלוש../images/Emo45.gif../images/Emo127.gif

קאדי בהחלט הייתה ההאוס של הפרק הזה
ומזל שהיה לה מזל כי אם לא אז האם והעובר היו מתים והיא בטח הייתה לוקחת את זה מה זה קשה
אז מזל שזה לא קרה
ובאשר לכך שהאוס סירב להתייחס לעובר כייצור חיי אז זה היה דיי חכם מצידו כי אחרי שאתה מתייחס לעובר כיצור חיי, כבן אדם אז הרבה יותר קשה לשים לו קץ אך ברגע שמתייחסים אליו כגידול, לא נקשרים אליו יותר מדי כי גידול או טפיל משמעותו משהו שצריך לגדוע
בקיצור אחלה סיכום, בעיקרון אני דיי מסכימה ולשם שינוי אין לי ממש על מה לחלוק

Billy Shirs

New member
הממ,

את יכולה לספר לי קצת על הסיפור של קדי והקשר שלה לקייס? ז"א, איזה חוויה הייתה לה עם תינוק\עובר שגרמה לה להתייחס לזה כל כך ברצינות? ומה הקטע של קמרון\האוס\צ'ייס? הפסדתי הרבה פרקים ואני בפיגור

YaEl 15

New member
אממ... או.קי, מנסה להשלים לך -

קדי החליטה לנסות להביא ילד, וניסתה תרומת זרע, עד עכשיו - אף נסיון לא הצליח. הקייס הזה, מזכיר לה מאוד את עצמה, ולכן, היא ניסתה להציל את התינוק בכל מחיר, כמו שהאוס אמר - כדי שהיא תאמין ושתיהיה תקווה גם לה... קמרון החליטה, שאין צורך "לשבת בצד" עד שהדבר האמיתי מגיע, ושאלה את צ'ייס אם הוא מעוניין לקיים איתה קשר בלתי מחייב - רק סקס, מן מתכונת של יזיזים. יש דעה שאומרת, שזה נעשה כדי לגרום להאוס לקנא, וגם צ'ייס חושב ככה. בכל אופן, אם זו הייתה הכוונה שלה - זה הצליח רק חלקית. ואני לא יודעת להסביר כ"כ טוב, הייתי ממליצה לך לראות את הפרקים שהפסדת.

למעלה