שפ"ש - האוס3

YaEl 15

New member
הסוף |שמאלה|

אם לא פותחים ת התמונה, היא נראית מרחוק קצת כמו סטייסי... אמממ... גם אני כבר התעייפתי.. לגמרי. היידי היידי היידי הו, נדבר אחר כך.... אני בינתיים אלך לישון...

רעותוש02

New member
חח העקיצות של וילסון...

וזה שהוא אמר אני הולך להביא לקדי נשיקה וכו' ואז הוא חזר וצרח על האוס!חחח ותודה על התמונות......... [אהבתי את זה שהאוס אמר לקדי שיש לו כרטיסים להצגה]

mordillogirl

New member
../images/Emo71.gifפרק מצחיק במיוחד../images/Emo6.gif

הילסון (היום למדתי ממך את המילה) היה קורע במיוחד ה"באמת?" "לא!" זה לא נמאס
יש שם לוילסון וקאדי..? לא עשו עם זה הרבה אבל עדיין.. יש מצב.. צ'ייס היה ממש חמוד אבל קמרון הייתה קצת מעצבנת. לפחות עכשיו הכל בסדר ופורמן יכול להפסיק להיות אמא שלהם. ולא היה כבר פרק עם ילדה שיש לה תסמינים של אישה מבוגרת? אולי את יודעת, יעל? אה, ובתקציר היה כתוב זקנות, זה בוגרות, הוט לא מתרגמים טוב..

YaEl 15

New member
ווילדי, אני חושבת. וכן, זה נחשב לשיפ...

בנוגע לפרק - אין שום פרק עם אותו קייס. להלן הפרקים עם הילדות הקטנות: עונה 1 פרק 16 - הילדה בת ה-10 ה"כבדה" עם ההתקף לב, ושבסוף היה לה מחלת קושינג. עונה 1 פרק 19 - ילדה בת 12 עם PPT - כשההריון משתגע. עונה 2 פרק 2 - חולת הסרטן שנדלקה על צ'ייס
עונה 3 פרק 9 - הילדה הקטנה עם האלרגיה לאור. זה היה ווריאציה של פורפיה, או משהו כזה... פתרתי את התעלומה ! היה פרק בעונה 2, (17) עם ילד קטן, בן 6, שהיו לו אותם תסמינים כמו של מטופלת זקנה שהייתה פעם להאוס. אולי זכרת את הקייס ההוא, ו"הלבשת" אותו דווקא על הילדה מ3.09 או משהו כזה בטעות...

4hilla4

New member
אהבתי את קטעי האדי+הילסון!

זה היה גדול!
אהבתי את הסוף

למעלה