שקט כאן היום כמו בבית קברות
.

HouseAtreides

New member
מה האינטרס שלי להחזיק את עצמי?

אם אני מרגיש שיש לי משהו לתרום, אפילו אם זה רק לעצמי (קצת פאן אחרי יום עבודה) - אז למה לא להגיב, בעצם? אם במהלך הדיון אני נתקל במידע חדש שמעורר את סקרנותי, או אפילו סתם מצחיק ומבדר - מבחינתי הדיון כבר לא עקר אלא פרודוקטיבי. חוץ מזה, גם אם תמיד היתה לי תחושה שהתנ"ך הוא יצירה אנושית, לא היה לי על מה לבסס אותה אם לא היו מי שטורחים להציג בפני מידע שיחזק את התחושה הזו

innocence

New member
כנראה הסיבות שלנו לדון הן שונות..

במקרה הזה אני די מגובשת בדעותי, ולכן מלבד לנסות להעביר לצד השני את העמדה שלי (מה שבטח לא יקרה..) זה לא ישנה כלום. אני אמנם נהנית לקרוא לעיתים, אבל לא משתתפת פשוט כי זה צורך המון מאמץ מבחינתי (ניסוח, זמן וכו..), ואיכשהו הדיונים האלו כמעט תמיד גולשים לעלבונות אישיים, ולא בא לי גם על זה:)

HouseAtreides

New member
בהחלט מבין ומכבד ../images/Emo140.gif

נקודת המוצא שלי היתה זהה לגמרי לשלך, ואפילו חשבתי שלא יהיה לי כוח לקרוא את כל מה כתבו שם. אם הדיון לא היה מתנוסס בראש העמוד במשך מספיק זמן - לא הייתי בכלל מתחיל לקרוא (בדיעבד אני חושב שהייתי מפסיד).

innocence

New member
לפעמים אני נכנסת לקרוא,

רק כדי שההודעות יהפכו לכחולות XDD

HouseAtreides

New member
רק עכשיו שמתי לב שזה קורה ../images/Emo6.gif../images/Emo151.gif

אבל נזכרתי שבפורטלים אחרים יש מנגנון מבורך שמציג כמה צפיות היו בכל הודעה, או לפחות בכל שרשור. כך אפשר להבדיל בין הודעה שאף אחד לא רצה לקרוא, לבין הודעה שכולם קראו ולאף אחד לא היה כוח להגיב, לבין הודעה שהרוב הגיבו לה עוד לפני שקראו....

innocence

New member
אותי זה פחות מעניין, הסטטיסטיקה הזו...

כי הודעות שהכי נקראו הן בטח הקצרות ביותר P:

HouseAtreides

New member
או בעלות הכותרת המושכת ביותר ../images/Emo45.gif

אני חושב שדי מעניין לדעת מהו האורך האופטימלי שלא יעייף מדי, ולאילו כותרות נמשכים ההמונים........ במיוחד את מנהלי הפורטל

../images/Emo62.gif סדנת הימנעות מויכוחי סרק ../images/Emo62.gif.

זה גם שימושי לכלל החיים, רבותי
. אני מציעה ככה: החל מרגע קריאת ההודעה הזאת כל מי שיחפוץ להצטרף לסדנתנו כצעד הראשון יקח על עצמו התחייבות להגיב עם האייקון
בלבד להודעות בהן נדרש להוכיח שאין לו אחות והינו מתקשה לא להגיב כי יש לו מה להגיד בנוגע לזה. להלן פירוט מצבי אחות לדוגמא:
הודעות היורדות לפסים אישיים.
הודעות המסלפות את דברי הגולש.
הודעות המסלפות את דברי גולש אחר.
מניפולציות רגשיות למיניהן.
הודעות אינפנטיליות, מתריסות, מטומטמות, מעיקות, זדוניות, מבטלות את דעות הגולשים, מבלבלות בין השקפות לעובדות, משתלחות במשתתף, משתתפים ו\או הפורום כולו וכד'. נמאס לחיות חיי חולדה מתחת לריצפה, יש לנו כאן נושאים שמעניינים אותנו והפכו לטאבו כי עוברי אורח שלא מכירים את הנפשות הפועלות מזדעקים. הפורום הוא של התוכנית וחלק מחוויות הבנים מהוילה כבר הפכו לטאבו, בושה לנו על הכישלון לעמוד על הדרישה לרמת תרבות דיון מסוימת וזו אינה אחריותה של המנהלת אלא אחריותנו כמשתתפים קבועים
. יאללה בואו נצא מחורינו ונעמוד על זכותנו להביע את דעותינו בפני המשתתפים המעוניינים לשמוע אותה, ולא חסרים כאלה - הלא הם כולנו הקבועים וחלק נכבד מהמבקרים, הסמויים והמצטרפים החדשים. עובדה שאפילו בדיון על אלכס הייתה כאן אופוזיציה שהצליחה להשמיע את קולה בצורה מכובדת ( אני באשכרה אצביע על המשתתף המאתגר אותי מחשבתית), אין כזה דבר דיון שלא ניתן לנהל בכבוד הדדי - יש כאלה גושלים שלא מוכנים לנהל אותו בכבוד ועוד מאשימים אותנו בגסותם ובטמטומם. חלאס, הגיעה Black Russian עד הנפש, תגובות ענייניות לכותבי תגובות לעניין, לשאר -
. מי איתי ביוזמה הזאת
?

חחחחח כל הכבוד! אני פשוט חושבת שזה דיי מיותר

(מבחינתי כמובן) להיכנס לדיון על זה. אבל כל הכבוד למי שכן עמד בזה חחחח

Thumpers

New member
כבר ראיתי ויכוחים גרועים יותר :)

היה לי ויכוח על דת עם מתנחלת (במסגרת בית הספר, בכיתה י"א) והיא קראה לי נאצית. התחלתי לצחוק לה בפרצוף, אז כולם שאלו אותי למה אני צוחקת. אמרתי שמשעשע אותי שאין לה אפילו מושג מה זה נאצית. וצדקתי. היא התחילה לגמגם.

innocence

New member
לא אמרתי שזה היה גרוע..

באופן יחסי זה היה אפילו דיום מאוד שקול ומתון וחסר עלבונות. אבל יש לי מספיק מזה בבית, ואני לא צריכה עוד גם בפורומים שאני משתתפת בהם P:

MacabreDoll

New member
../images/Emo54.gif הפורום שומם כי הסדרה כבר צפויה למדי

ואני אשתף פעולה אם כי אני לא חננה בטירוף
נסכם את זה במשפט אחד THE GAME

אוהבת את הניק, אוהבת את הניק ../images/Emo99.gif.

הפורום הזה פחות תלוי בתוכנית עצמה ( עובדה שדווקא בתקופה היותר מוצלחת שלה היה יחסית דומם
), חנקו אותו בדיונים על דת לאחרונה. מה גם שאני ואלון לא היינו כאן אתמול, ועובדתית הפורום יכול לשרוד היעדרות של אחד מאיתנו אבל לא של שנינו
. זה לא כי אנחנו חמודים כאלה או מרתקים משהו ( הוא די, אני ממש לא
), זה שאנחנו כאלה קונטרוברסליים ( מעצבנים ת'תחת
).

למעלה