** שרשור אחה"צ היום ה-84 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

עדגיל

Well-known member
אני מתה על המכנסיים שלובשת עדן. ראיתי אותך בעבר על לין, ניקול, מעתוק. מישהו יודע מאין הם?

tarimulu

Well-known member
בכתבה בוואלה גם מציינים את הקטע של החזקה בחוץ באותה נשימה עם הפרישה למרות שגם לי לא נראה שזה קשור. אם היו רוצים להעיף אותו על זה היו פשוט מדיחים אותו

"היום החליט אורי נגר, מהדיירים הבולטים שנכנסו בכניסה השנייה לבית האח הגדול, לפרוש מהתוכנית אחרי 38 ימים. אלא שלפני שהחליט לעזוב את בית האח הגדול, תועד אורי נגר בערוץ 26 חושף בלחש מידע מבחוץ על סתיו, הנחשבת לאחת הדיירות הבולטות בבית האח הגדול: "היא חזקה של החיים, היא חזקה רצח", אמר לבן שיחו. צפו בקטע שרץ ברשתות החברתיות. כזכור, לדיירים שנכנסים בכניסה השנייה אסור לחשוף דבר על מעמדם מחוץ לבית."

yoni564712

Well-known member
בכתבה בוואלה גם מציינים את הקטע של החזקה בחוץ באותה נשימה עם הפרישה למרות שגם לי לא נראה שזה קשור. אם היו רוצים להעיף אותו על זה היו פשוט מדיחים אותו

"היום החליט אורי נגר, מהדיירים הבולטים שנכנסו בכניסה השנייה לבית האח הגדול, לפרוש מהתוכנית אחרי 38 ימים. אלא שלפני שהחליט לעזוב את בית האח הגדול, תועד אורי נגר בערוץ 26 חושף בלחש מידע מבחוץ על סתיו, הנחשבת לאחת הדיירות הבולטות בבית האח הגדול: "היא חזקה של החיים, היא חזקה רצח", אמר לבן שיחו. צפו בקטע שרץ ברשתות החברתיות. כזכור, לדיירים שנכנסים בכניסה השנייה אסור לחשוף דבר על מעמדם מחוץ לבית."
בלי קשר
על דבר כזה גם לא מעיפים
בגג קנס בתקציב

לרה5

Well-known member

כולם חשפו מלא מידע מבחוץ
הם כבר מזמן יודעים שהיא חזקה מאוד בחוץ
וזו לא הפעם הראשונה שהוא או מישהו אחר אמר את זה

מיק83

Well-known member
סתיו מנסה לספר שהיא חלמה על אברם שמסתכל מהחלון

ואברם מתעלם ממנה

לרה5

Well-known member
מישהו ראה את אברהם
איפה הילד |תינוק|

אה מצאתי אותו