** שרשור אחה"צ היום ה-84 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

ערן .

Well-known member
אם ספיר לא הייתה מודחת בשבת, לסתיו היה מאוד מאוד קשה להישאר בבית, במיוחד אחרי שנגר עזב היום.
הקבוצה הייתה מאוד מאוד מאוחדת בהובלה של ספיר, במיוחד נגד סתיו, ועכשיו אתם רואים שספיר הלכה, הקבוצה התפרקה במהירות,
כולם נגד כולם.

אבל עדיין לא יהיה קל לסתיו, שי, שניר וליאל עדיין שם. יענקי ומעתוק בוודאי לא מחבבים את סתיו אבל הם לא יגיעו לרמה של שי, שניר וליאל.

מיק83

Well-known member
אם ספיר לא הייתה מודחת בשבת, לסתיו היה מאוד מאוד קשה להישאר בבית, במיוחד אחרי שנגר עזב היום.
הקבוצה הייתה מאוד מאוד מאוחדת בהובלה של ספיר, במיוחד נגד סתיו, ועכשיו אתם רואים שספיר הלכה, הקבוצה התפרקה במהירות,
כולם נגד כולם.

אבל עדיין לא יהיה קל לסתיו, שי, שניר וליאל עדיין שם. יענקי ומעתוק בוודאי לא מחבבים את סתיו אבל הם לא יגיעו לרמה של שי, שניר וליאל.
נגר לא היה עוזב

לרה5

Well-known member
כולם נגד כולם.

ליאל מבוטל
לא רלוונטי יותר

GALxp

Well-known member
זה מדהים איך זה קרה כל כך מהר שליאל יצא מהתמונה
אותי זה לא מדהים.

היתה מישהי שעמדה בראש חבורה. מאז שעזבה, כל מה שבנתה התפרק.
היה לי ברור שאין אהבה גדולה בחבורה, בינם לבין עצמם. ספיר היתה החוט המקשר,
במטרה ליצור קבוצה מלוכדת שתהווה משקל בבית, בניהול התקציב ובעיקר בהעמדות להדחה.
גם אם סתיו לא תזכה בגמר, את ספיר היא ניצחה. אותה ספיר שכינתה את סתיו "גימיק חולף".

קארמה מתוקה :giggle:

לרה5

Well-known member
אותי זה לא מדהים.

היתה מישהי שעמדה בראש חבורה. מאז שעזבה, כל מה שבנתה התפרק.
היה לי ברור שאין אהבה גדולה בחבורה, בינם לבין עצמם. ספיר היתה החוט המקשר,
במטרה ליצור קבוצה מלוכדת שתהווה משקל בבית, בניהול התקציב ובעיקר בהעמדות להדחה.
גם אם סתיו לא תזכה בגמר, את ספיר היא ניצחה. אותה ספיר שכינתה את סתיו "גימיק חולף".

קארמה מתוקה :giggle:
היא חזרה על מה שגל אמרה
היא הראשונה שקראה לה גימיק
ספיר לא מקורית ולא היתה

מצב
הנושא נעול.
למעלה