** שרשור אחה"צ - היום ה30 בבית - עדכונים ** 🎗️

מצב
הנושא נעול.

בוףףברכה

Well-known member
באמא לא יודע למה הם לא עושים דאחקות עם חיים כמו עם הגמד מג'קאס.
אפשר לעשות צחוקים רצח.
:-D ההוא מג'קאס...
מטורף... אוהב אקסטרים...
זורם...

בטח היה מבקש מדני ש... יזרוק אותו... מהנאסט...
לבריכה....
עם רוגטקה.... מאולתרת..
מהטייצים של...פרידה...

מיק83

Well-known member
הדחה של יהב, זו הדחה טובה להדר.. גרועה לקורלי (העלילה הלכה לה)

באותה מידה שיש פה כאלה שירצו את אמילי בחוץ בשביל עידן

מיק83

Well-known member
לפי השיחה של עידן ויוסי.. נראה שעידן מבשל פרידה מאמילי

הוא ידפק מכל פעולה

svtar25

Well-known member
לפי השיחה של עידן ויוסי.. נראה שעידן מבשל פרידה מאמילי

הוא ידפק מכל פעולה​
משיחה עם יוסי זה היה ברור לחלוטין, הם כעסו על שלושת הבנות על ההתנהגות. הבעיה באח הגדול היא שקשה להיפרד! אני זוכרת בעונה 3 של קשת כמה פעמים ניסו להיפרד סיון ועמיר ונפרדו רק בחוץ. אומנם אמילי ועידן לא בקשר כל כך עמוק כמו עמיר וסיון, קסניה עומרי ועוד...אצלם זה כזה קשר של כיתה ו. אבל עדיין לא קל להיפרד בבית האח​

meital38

Well-known member
משיחה עם יוסי זה היה ברור לחלוטין, הם כעסו על שלושת הבנות על ההתנהגות. הבעיה באח הגדול היא שקשה להיפרד! אני זוכרת בעונה 3 של קשת כמה פעמים ניסו להיפרד סיון ועמיר ונפרדו רק בחוץ. אומנם אמילי ועידן לא בקשר כל כך עמוק כמו עמיר וסיון, קסניה עומרי ועוד...אצלם זה כזה קשר של כיתה ו. אבל עדיין לא קל להיפרד בבית האח​
אני לא חושבת שיש שם רגש כל כך חזק. אולי מצד אמילי. הוא מבחינתו מצא מישהי לבוא אליה כשהוא צריך. גם עכשיו הם כבר סוג של לא ביחד

svtar25

Well-known member
אני לא חושבת שיש שם רגש כל כך חזק. אולי מצד אמילי. הוא מבחינתו מצא מישהי לבוא אליה כשהוא צריך. גם עכשיו הם כבר סוג של לא ביחד​
נראה לי מצידו של עידן אין שום רגש לאמילי, הוא מתייחס אליה כמו לחתולה שאפשר ללטף ולהתקרבל איתה, קצת להוציא מה שיש לו על הלב ואחרי עזה אם אפשר לספק איזה צורך מיני מתחת לשמיכה ( אבל לא נראה לי שהוא מקבל תענוג מיני אמילי בבית האח, זה כזה תמים סטייל כיתה ו) אמילי כנראה פתחה אליו רגש . היום ראיתי קטע בטיק טוק שעידן מנסה לברר עם אמילי למה היא עצובה והיא לא מוכנה לנדב מידע. היא לא אמרה לו בגלל שהיא מבוססת בגלל מלאני, בגלל שאם תגיד היא יצחק עליה. מסתבר שהייתה שיחה בנסט או סאנסט בין מלאני לאמילי. לא ראיתי אותה בשום מקום, רק הבנתי את זה משיחה של עינב ומלאני.​

ק ו ל י ת

Well-known member
אין לי פבוריט בבית. אף אחד לא שנוא עלי לא שאני צופה הרבה. רבע שעה ביום בערך.
עידן רוצה להיות שחקן ישנם שחקנים שנראים כמוהו בול כך שלא נראה לי שיצליח. אולי מי יודע.
בן נראה איש טוב ונעים הליכות
פרידה די נחמדה חוץ מזה שהיא מרכלת כמו כולם,
חיים בחור חכם לבי איתו.
גיאה או מה שמה ממש לא מעניינת
אור ללא אורית יותר נסבל
דני לא ברור לי .הלשון לא תואמת למראה.
קורלי קרציה נוראית
יהב נראה לי בחור לא טיפש די שולט בעצמו.
הדר
בחורה חכמה נראית טוב שולטת בעצמה ממש לא רע כולן מקנאות בה והגברים נמשכים אליה כמו זבובים .
אמילי בחורה צעירה מודעת לעצמה כל הכבוד לה.
התאומים עדיין לא מבדילה בניהם. שני בחורים נחמדים. זהו.
עינב. לא רעה רק שתפסק עם הצרחות
יוסי לא מעניין אותי.

מצב
הנושא נעול.
למעלה