** שרשור אחה"צ - היום ה30 בבית - עדכונים ** 🎗️

מצב
הנושא נעול.

רות 1234

Well-known member
חלום שלי שיהב ועינב יהיו הזוג האחרון היום, ויהב יודח. בהתחלה חיבבתי אותו, נגע לי ללב הסיפור שלו, גם נראה טוב, אבל כבר תקופה נמאס עלי לגמרי. לא אוהבת איך מנסה לרדות בקורלי ולהשפיט אותה (ולא משנה אם היא התאהבה בו או לו). יש בו משהו כוחני, מרוכז בעצמו ולא נעים. החיבור שלו עם הדר ילדת השמנת עם המקל בתחת - מזעזע בעיני. שיחזיקו ידיים (כמו היום) כמה שהם רוצים וירגישו נועזים ומיוחדים. רומיאו ויוליה בשקל תשעים. אני לא קונה את הבולשיט שלהם

Banshee2012

Well-known member
חלום שלי שיהב ועינב יהיו הזוג האחרון היום, ויהב יודח. בהתחלה חיבבתי אותו, נגע לי ללב הסיפור שלו, גם נראה טוב, אבל כבר תקופה נמאס עלי לגמרי. לא אוהבת איך מנסה לרדות בקורלי ולהשפיט אותה (ולא משנה אם היא התאהבה בו או לו). יש בו משהו כוחני, מרוכז בעצמו ולא נעים. החיבור שלו עם הדר ילדת השמנת עם המקל בתחת - מזעזע בעיני. שיחזיקו ידיים (כמו היום) כמה שהם רוצים וירגישו נועזים ומיוחדים. רומיאו ויוליה בשקל תשעים. אני לא קונה את הבולשיט שלהם
אוסיף ואומר, שכאב לי על קורלי בשיחה עם יהב.
אומנם היא מתעלקת אבל כאשר אישה פותחת את ליבה בפניי גבר וחושפת את הרגשות שלה זה דבר לא קל ואפילו מאוד מביך (ד"א כל הכבוד לה על האומץ) , והוא פשוט היה אטום וזה לא עניין אותו.

nicknick

Well-known member
אוסיף ואומר, שכאב לי על קורלי בשיחה עם יהב.
אומנם היא מתעלקת אבל כאשר אישה פותחת את ליבה בפניי גבר וחושפת את הרגשות שלה זה דבר לא קל ואפילו מאוד מביך (ד"א כל הכבוד לה על האומץ) , והוא פשוט היה אטום וזה לא עניין אותו.
יש משהו שכואב בסיטואציה של דחייה... אבל בגלל שהיא חזרתית , ועל אף שהוא כבר אמר לה המון פעמים שהוא לא בעניין, היא עדיין מנסה לעבור גבולות שוב ושוב, אז זה קצת נראה אחרת.
בעצם איפה הגבול... עד איפה צריך להכיל .

wellcome2

Well-known member
יש משהו שכואב בסיטואציה של דחייה... אבל בגלל שהיא חזרתית , ועל אף שהוא כבר אמר לה המון פעמים שהוא לא בעניין, היא עדיין מנסה לעבור גבולות שוב ושוב, אז זה קצת נראה אחרת.
ואולי היא גם מרוויחה מכל זה, אמרה שהיא נתפסת כמסכנה לצופים

yalian

Well-known member
בגלל זה ובגלל האופי שלה אני נוטה להאמין שזה סתם מצידה, זה לא אמיתי, היא סתם מנסה לייצר דרמה-טראש שהיא חושבת שצריך

katy2022

Well-known member
לא נראה לי שההפקה תשחרר את יהב בשלב זה. ישאירו אותו בשביל הדר יקירת ההפקה

רימון2024

Well-known member
מה ככ רע בו? מישהו מוכן להסביר?
הוא חסר כריזמה, מדבר בקול מונוטוני ומשעמם...
אין לו כימיה לא עם הדר ,לא עם קורלי, ולא עם התוכי
הגיע עם נאומים מוכנים מהבית ובגדול הוא יותר מדי משחק את המשחק
דייר כמוהו אולי היה מעניין בעונה ה2 של האח הגדול, אבל אחרי כל כך הרבה עונות, יאללה NEXT

מיק83

Well-known member
הוא חסר כריזמה, מדבר בקול מונוטוני ומשעמם...
אין לו כימיה לא עם הדר ,לא עם קורלי, ולא עם התוכי
הגיע עם נאומים מוכנים מהבית ובגדול הוא יותר מדי משחק את המשחק
דייר כמוהו אולי היה מעניין בעונה ה2 של האח הגדול, אבל אחרי כל כך הרבה עונות, יאללה NEXT
זה לא ששאר הדיירים מעניינים במשהו

מצב
הנושא נעול.
למעלה