** שרשור אחה"צ היום ה53 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

פה זה לא בורדל1

Well-known member
יהודה וג'וזי נראים כאילו הכריחו אותם לבוא לחתונה של משפחה שהם לא סובלים
ג'וזי נראה גמור.
גמור נפשית מהמונולוגים של יהודה (למרות שברובם הוא צודק אבל בוחר להקצין את הדברים אובר אובר)
וגמור נפשית מחבורת הזבל (לינור קארין רמי דרור) שלא מפסיקים להסית ולרכל עליו.
החידים שהוא יכול להיות איתם והם באמת יהיו שם בשבילו זה ליאור וגל.

נטה אונה

Well-known member
ג'וזי נראה גמור.
גמור נפשית מהמונולוגים של יהודה (למרות שברובם הוא צודק אבל בוחר להקצין את הדברים אובר אובר)
וגמור נפשית מחבורת הזבל (לינור קארין רמי דרור) שלא מפסיקים להסית ולרכל עליו.
החידים שהוא יכול להיות איתם והם באמת יהיו שם בשבילו זה ליאור וגל.
בכנות, אני חושבת שמצבו של יהודה יותר בעייתי כי ג'וזי זורם עם המצב ויש לו את גל, שזה קלף חזק שאין ליהודה או לאף אחד אחר בבית לצורך הענין חוץ מתום

פה זה לא בורדל1

Well-known member
בכנות, אני חושבת שמצבו של יהודה יותר בעייתי כי ג'וזי זורם עם המצב ויש לו את גל, שזה קלף חזק שאין ליהודה או לאף אחד אחר בבית לצורך הענין חוץ מתום
ליהודה יש את עוז יקירה שלי.
מה צריך יותר טוב מזה?

נטה אונה

Well-known member
ליהודה יש את עוז יקירה שלי.
מה צריך יותר טוב מזה?
זה ברור ועל זה אין שליטה
אבל מבחינת מצב חברתי, ג'וזי לא כזה גלמוד
יותר כמו תקוע עם הילד הבעייתי
זה גם אחד השבועות המשעממים כי אין הרבה דיירים וכולם שם מעוכים, אצלו זה בולט יותר
עוד 4 ימים בשר חדש

פה זה לא בורדל1

Well-known member
זה ברור ועל זה אין שליטה
אבל מבחינת מצב חברתי, ג'וזי לא כזה גלמוד
יותר כמו תקוע עם הילד הבעייתי
זה גם אחד השבועות המשעממים כי אין הרבה דיירים וכולם שם מעוכים, אצלו זה בולט יותר
עוד 4 ימים בשר חדש
ג'וזי חיה חברתית.
פשוט הוא נקלע למצב שמקנאים בו (דרור ורמי) , ושאותם אנשים שמקנאים בו מצליחים להסית 2 בחורות חלולות מוח וריקות מתוכן (קארין ולינור).

נטה אונה

Well-known member
ג'וזי חיה חברתית.
פשוט הוא נקלע למצב שמקנאים בו (דרור ורמי) , ושאותם אנשים שמקנאים בו מצליחים להסית 2 בחורות חלולות מוח וריקות מתוכן (קארין ולינור).
אבל הגישה שלו לזה השתנתה
בשבועות הראשונים הוא היה רץ להתנצל ולהסביר את עצמו
והשבוע אני רואה שהוא פשוט החליט לשים עליהם
יהודה הוא זה שעכשיו מדברר את עצמו למוות

פה זה לא בורדל1

Well-known member
אבל הגישה שלו לזה השתנתה
בשבועות הראשונים הוא היה רץ להתנצל ולהסביר את עצמו
והשבוע אני רואה שהוא פשוט החליט לשים עליהם
יהודה הוא זה שעכשיו מדברר את עצמו למוות
לגבי לינור ורמי הוא כבר לא מתרגש מהם.
אני חושב שבגלל השיחות עם גל אתמול והיום, הוא גם החלט לשחרר את הקטע עם קארין, אבל לגבי דרור הוא עדיין לא יודע.

נטה אונה

Well-known member
לגבי לינור ורמי הוא כבר לא מתרגש מהם.
אני חושב שבגלל השיחות עם גל אתמול והיום, הוא גם החלט לשחרר את הקטע עם קארין, אבל לגבי דרור הוא עדיין לא יודע.
בוא, הוא לא יודע שיהודה מלחשש נגדו
אבל דיירים חדשים, מידע מטופטף חדש
בינינו, הוא יכול לסתום ליד הבריכה בלי חולצה עוד חודשיים ועדיין הוא יגיע לגמר

פה זה לא בורדל1

Well-known member
בוא, הוא לא יודע שיהודה מלחשש נגדו
אבל דיירים חדשים, מידע מטופטף חדש
בינינו, הוא יכול לסתום ליד הבריכה בלי חולצה עוד חודשיים ועדיין הוא יגיע לגמר
לא יודע עד כמה הדיירים החדשים יתחברו אליו.
רואה את דרור ורמי מסיתים אותם נגדו
נקווה שלכמה מהם יהיה עמוד שדרה

אלזה4

Well-known member
ג'וזי בזכות החינניות שלו זוכה לליטוף הרבה יותר גדול מיהודה. מספיק היה לראות איך הריעו לו כשירד אתמול מהמשימה...יהודה מנסה לשים אותם תחת אותה מטרייה. החוויה שלהם שונה. אנשים מגיבים אליהם שונה.

נטה אונה

Well-known member
ג'וזי בזכות החינניות שלו זוכה לליטוף הרבה יותר גדול מיהודה. מספיק היה לראות איך הריעו לו כשירד אתמול מהמשימה...יהודה מנסה לשים אותם תחת אותה מטרייה. החוויה שלהם שונה. אנשים מגיבים אליהם שונה.
לגמרי
ג'וזי מעורר אמפטיה ולכן נראה כאילו הוא יותר "מסכן"

דפניה34

Well-known member
ליאור בא פשוט עם דעות קדומות מבחוץ, ופועל לפיהן. הוא כנראה שמע שגל נכנסת, והחליט שהיא הטיפוס שישמש אותו כדי לקדם את האג'נדה שלו. הוא שפט בטרם הכיר אותה.

svtar25

Well-known member
גל בחוץ
ותום עם אחותו

עושה לי צמרמורות של עצבים בגוף
כן, הם מקנאים ביחסי גל וג'וזי , צוחקים על זה שג'וסי קוראה לגל אחות קטנה, אז הם החליטו שקארין אחות קטנה של תום. אבל יש הבדל קטן, ג'וזי וגל חברים מילדות , בשביל ג'וזי גל באמת אחות, כאשר תום התחיל עם קארין בהתחלה. אז אי אפשר להשוות. אחר כך קארין מתפלא שצועקים לתום להתרחק ממנה! אם היא תדע כמה שונאים אותה בקבוצות של גל&תום...היא הייתה מתרחקת מתום לבד, בלי צעקות.

מכורה וחבל

Well-known member
כן, הם מקנאים ביחסי גל וג'וזי , צוחקים על זה שג'וסי קוראה לגל אחות קטנה, אז הם החליטו שקארין אחות קטנה של תום. אבל יש הבדל קטן, ג'וזי וגל חברים מילדות , בשביל ג'וזי גל באמת אחות, כאשר תום התחיל עם קארין בהתחלה. אז אי אפשר להשוות. אחר כך קארין מתפלא שצועקים לתום להתרחק ממנה! אם היא תדע כמה שונאים אותה בקבוצות של גל&תום...היא הייתה מתרחקת מתום לבד, בלי צעקות.
הם דיברו על זה עכשיו?

svtar25

Well-known member
הם דיברו על זה עכשיו?
לא! אבל זה שקוף! כבר לפני כמה ימים תום התחיל לקרוא לקארין אחות. גל זורמת עם זה. הם לא צריכים לדבר על זה, פשוט ברור שתום יקרא לקארין אחות קטנה בגלל שג'וזי קוראת לג'וזי אחות קטנה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה