** שרשור אחה"צ 🍼 היום ה-30 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

mor100

Well-known member
הנה הפודל למד מאדוניו. זרק כוס קפה שחור ישר לכיור שיובי שוטפת שם כילים וכשהאירה לו אמר בזלזול - בקטנה. בן וגיא כל הכבוד - אתם מורים למופת. אברהם סיים את הלימודים בהצלחה. תעודת הגועל כבר מוכנה
אמר לה "יאללה בקטנה, מה את נעלבת מכל דבר"
מכבד מאוד

לרה5

Well-known member
הנה הפודל למד מאדוניו. זרק כוס קפה שחור ישר לכיור שיובי שוטפת שם כילים וכשהאירה לו אמר בזלזול - בקטנה. בן וגיא כל הכבוד - אתם מורים למופת. אברהם סיים את הלימודים בהצלחה. תעודת הגועל כבר מוכנה
עלה לו
עלה לו
עלה לו

ziniozi

Well-known member
18:52 יובל מתעצבנת שאברם שפך את הקפה שחור שלו על כל הכלים שהיא מדיחה
ובמקום להתנצל אומר לה 'בקטנה, לא צריך להעלב מכל דבר'
ברבי בתגובה: ''נו מה, את לא רואה שהוא עבר צד? התחיל לדבר כמו זקנבוט''

svtar25

Well-known member
18:52 יובל מתעצבנת שאברם שפך את הקפה שחור שלו על כל הכלים שהיא מדיחה
ובמקום להתנצל אומר לה 'בקטנה, לא צריך להעלב מכל דבר'
ברבי בתגובה: ''נו מה, את לא רואה שהוא עבר צד? התחיל לדבר כמו זקנבוט''
אני לא חושבת ששפיכת קפה היא בגלל מעבר צד, זה נטו חוסר מודעות. פעם הבא כשאברם ישטוף כלים, שיובל תשפוך לו קפה. ואז נראה בקטנה או לא

mor100

Well-known member
אני לא חושבת ששפיכת קפה היא בגלל מעבר צד, זה נטו חוסר מודעות. פעם הבא כשאברם ישטוף כלים, שיובל תשפוך לו קפה. ואז נראה בקטנה או לא
נראה לי זה יותר ההערה על ההיעלבות שלה מכל דבר שזרק לה מאשר המעשה עצמו
כי ההערה הזו מאוד מזכירה דברים שגיא למשל אומר לה

svtar25

Well-known member
מאז המסוק, ההדחה האחרונה+ צעקות מהקהל אברם מרגיש בעננים ושהמשחק בכיס שלו ..
מתנהג בצורה דוחה, ומיום ליום זה רק מחמיר...
אבל החלקים האלה באופי שלו היו נראות לעיין קודם לכן וזה לא משנה באיזה צד הוא. יש אנשים שכאשר ממעמד נמוך הם מגעים למעמד גבוהה השתן עולה להם לראש והם הכי אכזריים, בעיקר כלפי אלו שגדלו לצידם או סתם אנשים פשוטים. אז לאברם עלה כל היחס והפרסום ואהבה של ספיר. אולי ספיר באמת מצא באברם חבר נפש והיא מצא בו עומקים, משהו שונה ממה שהיא רגילה ומצד שני אולי זה מתאים למשחק, להראות את עצמך כטובה, ונמשכת לפנימיות של גבר ולא חיצוניות, בוחרת באברם ולא בגיא. לא בחתיך של הבית

מצב
הנושא נעול.
למעלה