** שרשור אחה"צ 2 היום ה93 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

נטה אונה

Well-known member
מישהו מאמין לגוזי שאמר
שרק בבית האח למד לבשל?
כן חוץ מהקרפ, כי בהתחלת העונה ימית ומי שהיה במטבח שמרו עליו שלא יבשל שלא יהרוס להם מצרכים
והסתלבטו על זה שימית בישלה והוא רק עשה מה שהיא אומרת
ועכשיו רמי וליאור בהלם שיוצא משהו טעים

הצודקת11

Well-known member
כן חוץ מהקרפ, כי בהתחלת העונה ימית ומי שהיה במטבח שמרו עליו שלא יבשל שלא יהרוס להם מצרכים
והסתלבטו על זה שימית בישלה והוא רק עשה מה שהיא אומרת
ועכשיו רמי וליאור בהלם שיוצא משהו טעים
אף אחד לא הכין שם קרפ
הוא הראשון
עם מצרכים נכונים
ויוצא לו מעולה
אני למדתי 4 שנים בישול
ככה מבשל אחד שיודע לבשל.

ראש גזר 6789809896

Well-known member
אף אחד לא הכין שם קרפ
הוא הראשון
עם מצרכים נכונים
ויוצא לו מעולה
אני למדתי 4 שנים בישול
ככה מבשל אחד שיודע לבשל.
נניח והוא יודע לבשל ושיקר מה זה יתן לו בכלל בחוץ ובתוך הבית כלום מקסימום ממחמאות וזהו זה לא יהפוך אותו למלך הבית או משהו אחר

ariela1612

Well-known member
אף אחד לא הכין שם קרפ
הוא הראשון
עם מצרכים נכונים
ויוצא לו מעולה
אני למדתי 4 שנים בישול
ככה מבשל אחד שיודע לבשל.
רק קרפ הוא ידע מהבית כל השאר ימית לימדה אותה, טוב זה לא שהוא מכין מנות מישלן כולה שניצל ופסטה

haya sol

Well-known member
כשהתחלתי לראות את העונה של האח הגדול, זה אחרי המון זמן, בדיוק לזמן המתאים קורונה, המצב, להרגיש אנשים בלי לצאת מהבית - בא לי בדיוק בזמן.

דווקא אלו שחשבתי שממש לא...באו לי בטוב הכי אמיתי שיכול להיות גל ממש אהבה כזו שצומחת כמו פרח (ילדת אינסטגרם) לא הכרתי לפני חוץ מרכילות פה ושם - אבל היא הביאה איתה כל-כך הרבה...מתיקות, עוצמה, קטנוניות, עצבים, אהבה ורגש. ושוב הסתכלתי לא מול מי היא. הסתכלתי פאקינג ילדה בת 20 כמה היא לקחה על עצמה כדי להיות במקום הזה, זה לא בא בקלות. קל להסתכל עליה כאזו ילדת אינסטגרם (כמו שיהודה אהב לכנות אותה) אבל ממש ממש לא. היא לא חפה מבעיות וכמו שהיא אומרת על עצמה היא לא מושלמת אבל היא זו היא...עוד 10 שנים היא תהיה מדהימה, רק מפחדת שהיא לא תהיה עייפה מכל הכוח שלקחה על עצמה בגיל צעיר.

וג'וזי...אמרתי אם לא גל אז הוא שיזכה ואם לא אז זהבה.
ג'וזי קצת מאכזב אותי, לאחרונה ובין לבין בעונה...יהודה אם כל הטרארם שלו זה מה שהוא אסטרטג - ומרוב שהוא אסטרטג ונבלע לתוך זה גם נבעט.
אבל ג'וז קצת יותר רגיש אבל משחק עם הרגשות שלו. החיבור שלו עם אנשים שביום יום לא היה רואה אותם ממטר, החיבור עם יהודה שהוא יודע שהוא לא נכון לן ועדיין זרם איתו אבל מצד שני מאוד נרגע כשהוא לא היה שם איתו. ראו את זה בהדחה הפייקית של יהודה ועכשיו. איפה ירד לי קצת ממנו...לא ראו שום התרגשות ממנו כשגל חזרה במשימה, במיוחד שאתה מכיר אותה שנים ואם כל זה שחיזקה אותו שום דבר ממנו אליה בחזרה. מרגיש כאילו התבאס שהיא חזרה רק "למשימה". ולא סתם אוהבי יהודה הרגישו ואמרו שג'וז לא התלהב שיהודה חזר מהפייק הדחה.
לא סתם הוא אפילו היה ויותר רגיש לקארין (יותר מגל) לא סתם אמר לה שהיא מקנאה בה שהיא פה והיא בחוץ, וזה אחרי שג'וז יודע אולי לא הכל כמה קארין משתמשת והשתמשה בו לצרכיה - הם קצת דומים באופי.

ולדעתי ג'וז יודע לבשל לפני פחות או יותר, בטח התחזק בבית מהבחינה הזו אבל עדיין יודע לבשל ולא כמו שמראה שרק בבית הגדול הוא למד.

יש בו המון עצבים והמון מחשבה על המשחק הוא לא סתם קם עצבני כל בוקר ומנסה להוציא עצבים על אחרים בדרך זו אחרת כי כבר הוא מותש להחזיק מצבים מסויימים.
ואותי מאוד מבאס שכל כך רציתי ושמחתי שאחרי גל יש לי את ג'וזי וקצת ירד לי אבל עדיין שומרת לו משהו קטן.

ראש גזר 6789809896

Well-known member
כשהתחלתי לראות את העונה של האח הגדול, זה אחרי המון זמן, בדיוק לזמן המתאים קורונה, המצב, להרגיש אנשים בלי לצאת מהבית - בא לי בדיוק בזמן.

דווקא אלו שחשבתי שממש לא...באו לי בטוב הכי אמיתי שיכול להיות גל ממש אהבה כזו שצומחת כמו פרח (ילדת אינסטגרם) לא הכרתי לפני חוץ מרכילות פה ושם - אבל היא הביאה איתה כל-כך הרבה...מתיקות, עוצמה, קטנוניות, עצבים, אהבה ורגש. ושוב הסתכלתי לא מול מי היא, הסתכלתי פאקינג ילדה בת 20 כמה היא לקחה על עצמה כדי להיות במקום הזה, זה לא בא בקלות. קל להסתכל עליה כאיזו ילדת אינסטגרם (כמו שיהודה אהב לכנות אותה) אבל ממש ממש לא. היא לא חפה מבעיות וכמו שהיא אומרת על עצמה היא לא מושלמת אבל היא זו היא...עוד 10 שנים היא תהיה מדהימה, רק מפחדת שהיא לא תהיה עייפה מכל הכוח שלקחה על עצמה בגיל צעיר. (כי כמוני כמוה בצורה כזו אחרת)

ג'וזי קצת מאכזב אותי, לאחרונה ובין לבין בעונה...יהודה אם כל הטררם שלו זה מה שהוא אסטרטג - ומרוב שהוא אסטרטג ונבלע לתוך זה גם נבעט. אבל ג'וז קצת יותר רגיש אבל משחק עם הרגשות שלו. החיבור שלו עם אנשים שביום יום לא היה רואה אותם ממטר, החיבור עם יהודה שהוא יודע שהוא לא נכון לא ועדיין זרם איתו אבל מצד שני מאוד נרגע כשהוא לא היה שם איתו. ראו את זה בהדחה הפייקית של יהודה ועכשיו. איפה ירד לי קצת ממנו...לא ראו שום התרגשות ממנו כשגל חזרה במשימה, במיוחד שאתה מכיר אותה שנים ועם כל מה שחיזקה אותו שום דבר ממנו אליה בחזרה. מרגיש כאילו התבאס שהיא חזרה רק "למשימה". ולא סתם אוהבי יהודה הרגישו ואמרו שג'וז לא התלהב שיהודה חזר מהפייק הדחה.
לא סתם הוא אפילו היה ויותר רגיש לקארין (יותר מגל) לא סתם אמר לה שהיא מקנאה בה שהיא פה והיא בחוץ, וזה אחרי שג'וז יודע אולי לא הכל כמה קארין משתמשת והשתמשה בו לצרכיה - הם קצת דומים באופי.
ולדעתי ג'וז יודע לבשל לפני פחות או יותר, בטח התחזק בבית מהבחינה הזו אבל עדיין יודע לבשל ולא כמו שמראה שרק בבית הגדול הוא למד.

יש בו המון עצבים והמון מחשבה על המשחק הוא לא סתם קם עצבני כל בוקר ומנסה להוציא עצבים על אחרים בדרך זו אחרת כי כבר הוא מותש להחזיק מצבים מסויימים.
ואותי מאוד מבאס שכל כך רציתי ושמחתי שאחרי גל יש לי את ג'וזי וקצת ירד לי אבל עדיין שומרת לו משהו קטן.
העצבים שלו בבוקר זה לא על מישהו זה על שירי בוקר שהם בצעקות שזה קשה ככה להתעורר בבוקר ואני מבין אותו
לגבי גל הוא טועה במה שאמר עליה ואבל בתור מי שצפה בלייב באותו יום קארין עשתה לו את אותה שיחה 5 פעמים באותו יום והוא ניסה לגרום לה להבין שתרכז בטוב שקיבלה לראות את אבא וסבתא שלה והוא אפילו אמר לה שלה יש אבא ואמא בחוץ שתומכים בה ולא אין את זה

Goneril 4444

Well-known member
העצבים שלו בבוקר זה לא על מישהו זה על שירי בוקר שהם בצעקות שזה קשה ככה להתעורר בבוקר ואני מבין אותו
לגבי גל הוא טועה במה שאמר עליה ואבל בתור מי שצפה בלייב באותו יום קארין עשתה לו את אותה שיחה 5 פעמים באותו יום והוא ניסה לגרום לה להבין שתרכז בטוב שקיבלה לראות את אבא וסבתא שלה והוא אפילו אמר לה שלה יש אבא ואמא בחוץ שתומכים בה ולא אין את זה
רק לעניין גל וג'וזי
קצת נופח לא?
מכירים הבנו.. אבל מה כרתו ברית אחים? נאמנות עיוורת?

נטה אונה

Well-known member

דווקא אלו שחשבתי שממש לא...באו לי בטוב הכי אמיתי שיכול להיות גל ממש אהבה כזו שצומחת כמו פרח (ילדת אינסטגרם) לא הכרתי לפני חוץ מרכילות פה ושם - אבל היא הביאה איתה כל-כך הרבה...מתיקות, עוצמה, קטנוניות, עצבים, אהבה ורגש. ושוב הסתכלתי לא מול מי היא. הסתכלתי פאקינג ילדה בת 20 כמה היא לקחה על עצמה כדי להיות במקום הזה, זה לא בא בקלות. קל להסתכל עליה כאזו ילדת אינסטגרם (כמו שיהודה אהב לכנות אותה) אבל ממש ממש לא. היא לא חפה מבעיות וכמו שהיא אומרת על עצמה היא לא מושלמת אבל היא זו היא...עוד 10 שנים היא תהיה מדהימה, רק מפחדת שהיא לא תהיה עייפה מכל הכוח שלקחה על עצמה בגיל צעיר.

ג'וזי קצת מאכזב אותי, לאחרונה ובין לבין בעונה...יהודה אם כל הטרארם שלו זה מה שהוא אסטרטג - ומרוב שהוא אסטרטג ונבלע לתוך זה גם נבעט.
אבל ג'וז קצת יותר רגיש אבל משחק עם הרגשות שלו. החיבור שלו עם אנשים שביום יום לא היה רואה אותם ממטר, החיבור עם יהודה שהוא יודע שהוא לא נכון לן ועדיין זרם איתו אבל מצד שני מאוד נרגע כשהוא לא היה שם איתו. ראו את זה בהדחה הפייקית של יהודה ועכשיו. איפה ירד לי קצת ממנו...לא ראו שום התרגשות ממנו כשגל חזרה במשימה, במיוחד שאתה מכיר אותה שנים ואם כל זה שחיזקה אותו שום דבר ממנו אליה בחזרה. מרגיש כאילו התבאס שהיא חזרה רק "למשימה". ולא סתם אוהבי יהודה הרגישו ואמרו שג'וז לא התלהב שיהודה חזר מהפייק הדחה.

פויה לצרפתי, הוא ידע להכין חביתה לפני התכנית

לך!

Well-known member

לא זוכרת דייר מזוייף,וחסר אותנטיות כמוהו
הכל מחושב
הוא לרגע לא מפסיק לעבוד
מפעם לפעם עושה חישוב מחדש
ואז מייצר או מריבה,או מתקרבן
גם החיבור אל יהודה היה חיבור אסטרטגי
הבין שהוא הדייר שיכול להיות הכוכב של העונה(כן,לצערנו זה מה שאוהבים עמך ישראל)
והחליט שטוב לו יותר להיות חברו מאשר אוייבו
לא מאמינה לו לכלום.

מצב
הנושא נעול.
למעלה