שרשור אירועים

Carcass

New member
עלהכיפאק..

רק עניין אותי לדעת.. מה הקשר בין ההופעה הנ'ל לבין רגאי? חוץ מהביטוי "סקא",שהרי הלהקותהנ'ל לא מנגנות את הסקא הג'מייקני..אלא את הסקא שמקושר עם הפאנקרוק?

DuBsYs

New member
מבחינה מוסיקלית, לא ברור

אבל כנראה שהרבה מהקהל של הרגאיי מתחבר גם לPאנק סקא... נדמה לי שזה קשור לאופנות וטרנדים, לא יודע...

נוגרית

New member
תגובה

הסקארז מנגנים סקא שהוא יותר לכיוון הרגאיי מהפאנק, והאמת שגם קיובן בי טיפה. ביר 7 בהחלט יותר פאנק רוק.... בכל מקרה, סתם רציתי לפרסם כאן כי חשבתי שיש פה קהל יעד מתאים.

Carcass

New member
חחח..

למה עוינים?תקפתי מישו?איך בדיוק הייתי עוין? שאלתי שאלה,קיבלתי תשובה,וזהו.

נוגרית

New member
הוזלת מחירים!!!!!!!!!!!1

10 ש"ח במוקדמות ו25 ש"ח במקום!!!!!! למוקדמות- 0502721119 (נגה)

Lagzieli

New member
הייתי כבר בהופעה הזאת. לכן אני ממליץ עליה

ביום שבת בת"א למי שיצא לבוא אז כדאי...

Ras Or

New member
4.12 בסולואו משה!

RASTA LION SOUND PRESENT TO U: יום הולדת לראסטה ליון (ולי, ראס אור) ביום ג’ 4.12.07 משעה 22 בסלאו משה-המחוגה 4 פלורנטין {דרום ת"א} כולם מוזמנים לחגוג איתנו במסיבת רגאיי מכל הסוגים....סקא,דאב,ניאה בינגי,רוק סטדי,לוברס,רוטס,U.K,קונשס,רבאדאב,רגהמאפיין ודאנסהול לפרטים נוספים אפשר לפנות למס’ או ל 0508333231 052-3375450 או דרך המייספייס: http://myspace.com/rastalionsound יהיה לפנים!!

Nechi Nech

New member
הלילה בVIBE !!!

יוניטי סאונד-רודבוי סאונד-נצ'י נצ' ממשיכים בליין ומחממים מנועים לקראת הדאנס הגדול בעוד 21 ימים בדיוק - Drop di machine!!!! אבל בינתיים.. A PARTY WE A PARTY 20 שקלים חדשים מועדון הVIBE, בן אביגדור 10, ת"א. 23:00 פתיחת דלתות YOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Ras Or

New member
Guss Whos Coming To dinner

ראסטה ליון באים לארוחת ערב!!! עוד יומיים בסלואו משה מסיבה Blastin ראסטה ליון סאונד חוגגים יום הולדת לראס מני ליון (מני אלון) תבואו בהמוניכם להרגיש את הוייבז , לתרום, לשמוח ולצהול :) From Rock Steady To Blastin Dancehall true hi a see yall deh ראס. =]

למעלה