שרשור אתרים שאתם אוהבים במיוחד....

1dana1

New member
ובקשר לרקעים.. :-\

את לא חייבת להוריד כי אני כבר הרסתי לך מספיק באתר..חח.. אני מרגישה לא נעים... אבל לפחות תרשמי לי זכויות לאתר שלי.. כאילו.. תדביקי על התמונה תו שכתוב עליו :danafar השם של היוצר שלי.. ואם את רוצה שאני יכין לך עוד דברים לאתר המהמם הזה אז את יכולה להזמין ממפעל הזמנות באתר שלי: http://harelran.tipo.co.il

ככה זה בסדר?

עשיתי מן מבחן זוגיות באינטרנט עלי ועל רועי {
} ויצא 90%!!!!!!

1dana1

New member
זה בסדר גמור.. !! תודה מאמי !! ../images/Emo13.gif

חח כיפלך... אני עשיתי עם הראלי ויצא לי... 86% !!!!!!!! מחשבון חראאאאאא

porsh

New member
או זה שרשור טוב.... אז ככה

www.porsche.com www.motocar.co.il www.porsche.com www.lamborghini.com www.porsche.com www.pontiac.com www.porsche.com www.gm.com ומה שכחתי... www.porsche.com

שלי.........

www.hotgirls.com www.analsex.com www.xxxmovie.com
האא אופס ! זה לא מתאים לפורום הזה !
אין לי אתרים מעודפים.... תפוז וואלה נענע VIPIC וזהו בעיקרון....

אלי כנס שנייה

לאיזה אתרים אתה נכנס מאמי?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!!?!?!?!!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!!?!?!?!!?!?!?!?!?!?! ?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!!?!?!?!!?!?!?!?!?!?! ?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!!?!?!?!!?!?!?!?!?!?! ?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!!?!?!?!!?!?!?!?!?!?! ?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!!?!?!?!!?!?!?!?!?!?! ?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!!?!?!?!!?!?!?!?!?!?! ?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!!?!?!?!!?!?!?!?!?!?! ?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!!?!?!?!!?!?!?!?!?!?! ?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!!?!?!?!!?!?!?!?!?!?! ?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!!?!?!?!!?!?!?!?!?!?! ?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!!?!?!?!!?!?!?!?!?!?! ?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!!?!?!?!!?!?!?!?!?!?! ?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!!?!?!?!!?!?!?!?!?!?! ?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!!?!?!?!!?!?!?!?!?!?!

חחחחחחחחחחחחחח

הבה נחשוב ! זה מתחיל בס' באמצע יש ק' ובסוף שוב ס' , מה זה כבר יכול להיות ??!?!?!?!??!?!?!?!?!?!?!?!?!?!!?? ((((((((((((((((( ((( ((( ((( (( (((( (( ((((( (( ((((((((( ((((((((((((((((( ((( ((( (((( (( ((((( (( (( (( ((((((((((((((((( ((( ((( ((( (( (((( (( ((((( (( (((((((((

למעלה