** שרשור בוקר - היום ה-31 בבית - עדכונים ** 🎗️

מצב
הנושא נעול.

מרגוליקו

Well-known member
ההדחות הבאות לפי מה שאני רוצה זה שכל אלה שנדבקו לחבורת הפלאקה ימשיכו לעוף ואז אולי יבינו שהצופים בבית לא סובלניים לוולגריות, פגיעה באנשים, כוחנות, אגואיסטיות, עצלנות וניצול אז אשמח אם ההדחות הבאות תהיינה כך-
דני
חיים
יוסי
בן
ובסוף הדובדבן שבקצפת אור שהוא סוג של חושך.

ואז האח יכניס דיירים חדשים ונורמלים!

מותר לחלום . לא?

katy2022

Well-known member
ההדחות הבאות לפי מה שאני רוצה זה שכל אלה שנדבקו לבורת הפלאקה ימשיכו לעוף ואז אולי יבינו שהצופים בבית לא סובלניים לוולגריות, פגיעה באנשים, כוחנות, אגואיסטיות, עצלנות וניצול אז אשמח אם ההדחות הבאות תהיינה כך-
דני
חיים
יוסי
בן

מותר לחלום . לא?
לפעמים חלומות מתגשמים. אבל כנראה שהפעם לא חחח

סטיריקון9

Well-known member
ההדחות הבאות לפי מה שאני רוצה זה שכל אלה שנדבקו לחבורת הפלאקה ימשיכו לעוף ואז אולי יבינו שהצופים בבית לא סובלניים לוולגריות, פגיעה באנשים, כוחנות, אגואיסטיות, עצלנות וניצול אז אשמח אם ההדחות הבאות תהיינה כך-
דני
חיים
יוסי
בן

מותר לחלום . לא?
איתך גם בסדר ההדחות אחרי דני שזה בהול הייתי מכניסה את קורלי

בסדר555

Well-known member
אז אמילי ועידן ניהלו שיחה בשעה של השידור אחרי שהודיעו על יוסי ועידן והחליטו לחכות אחד לשניה במקרה ויודח
והחליטו שיטוסו לחודש
ככה אמילי מספרת

פאף פה

Well-known member
אז אמילי ועידן ניהלו שיחה בשעה של השידור אחרי שהודיעו על יוסי ועידן והחליטו לחכות אחד לשניה במקרה ויודח
והחליטו שיטוסו לחודש
ככה אמילי מספרת
מילים לא עולות כסף
נחיה ונראה אם הבטחותיו הן כמו חול או לא

Banshee2012

Well-known member
התבאסתי על ההדחה אתמול.
עוד חותמת שדור הטיקטוק מנצח בנוקאואט, וגם שם לי על הרבה ביקורת.
הדר משחקת בגברים ויש לה 0 כבוד לחברותיה וזה עובר בשקט יחסי, עידן אומר משפט (דיי מפגר) ומצטער עליו, צולבים אותו ברמה הכי קשה שאפשר, מתאחדים נגדו ומדיחים אותו.

טופיt

Active member
בסוף סוויסה עבד על כולם שהם נפרדו
אבל עוד בפרק עצמו ראו שהם לא נפרדו,
היה המשך לשיחה בספסל עישון שמשום מה אליו לא התייחסו. ערן סוויסה יודע להיות רשע כשהוא רוצה ולשרוף דייר שלא מקושר בתעשייה הזאת

פאף פה

Well-known member
עידן נדלק חזק על מלאני, שלא יבלבל ת׳ביצים, וברגע שחזרה לבית עשה הצגה שלמה של אדישות ונון שלנט בחדר השינה מול אמילי - כאילו מלאני היתה בשבילו סתם איזה סחבק. עמד ונאם בשחצנות ובחזה נפוח ולפני כן נשא נאום פוגעני ומשפיל של ״אנחנו לא זוג, לא היינו זוג וגם בחוץ לא נהיה זוג״. אז למה אתה מתנשק ומתמזמז איתה מתחת לשמיכות כשאתה מרגיש שהיא מאוהבת או לפחות דלוקה עליך חזק? למה להתנהג כמו חרא? מה אמילי אמורה להרגיש? שהיא כדור משחק בידיך רק לצורך התוכנית? פויה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה