** שרשור בוקר היום ה-76 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

בלנקה המקורית

Well-known member
אז היום צפיתי בפרק של אמש. אמש החלטתי לצפות במשחק כדורגל (סוף סוף לה ליגה) של ריאל מדריד מול אטלטיק בילבאו ונהניתי מכל רגע. ברקע היה פתוח הפורום ודרכו התעדכנתי במה קורה ומי המודחים.
היום ראיתי את הפרק עצמו ומה אני אגיד לכם? שידור חוזר של הפרק ביום חמישי אלא שרק הפעם ניתנה תשומת לב מיוחדת לספיר. אי אפשר לקבל פרק מפרגן יותר. נראה שהאח הגדול פשוט דוחף לנו את הזכייה של ספיר לגרון עם זונדה.
אני עדיין לא אוהבת את ספיר. לא אוהבת את האגרסיביות שלה. היא כל הזמן במלחמה. היא כל הזמן במצב של נצחון עם עצמה ולא משנה מי נדרס על הדרך.
אז גם בפרק של אמש ראינו את סתיו עומדת לבדה כמעט (מקבלת קצת חיזוקים מאורי נגר) מול הקבוצה ודואגת לקבל את מה שמגיע לה עד הפירור האחרון.
אני באמת לא יכולה שלא להעריץ את הכוחות שלה. את הנחישות. את המלחמה שלה על מה שהיא מאמינה בו.
אם ניקח זאת למציאות חיינו - צדק ודמוקרטיה מול ממשל רודני.

ראש גזר 2225577654

Well-known member
אז היום צפיתי בפרק של אמש. אמש החלטתי לצפות במשחק כדורגל (סוף סוף לה ליגה) של ריאל מדריד מול אטלטיק בילבאו ונהניתי מכל רגע. ברקע היה פתוח הפורום ודרכו התעדכנתי
ייאלה את מעריצה של ריאל מדריד כמוני איזה כיף היה המשחק

לא יודעת מה פורסם בחוץ לגבי נגר,
יכולה לומר שהוא וספיר לא היו זוג ושצד שלישי מאוד נפגע.
לגבי ספיר - לא ידוע אם ידעה או לא.
תבינו! אתם חכמים!

yoni564712

Well-known member
לא יודעת מה פורסם בחוץ לגבי נגר,
יכולה לומר שהוא וספיר לא היו זוג ושצד שלישי מאוד נפגע.
לגבי ספיר - לא ידוע אם ידעה או לא.
תבינו! אתם חכמים!
אמא של ספיר אמרה שהם יצאו שנתיים או חודשיים
משהו עם 2

איבונה3

Well-known member
התסרוקת המלוקקת של אורי כהן של כל שערה ושערה במקום מחוזקת בספריי..אותי היא מעצבנת 🙈

נערך לאחרונה ב:
תקשיבו כל מה שקורה שם, הראפ, השירים.
הם כמו ילדים בכיתה ד', במנת המשכל.
ממש חושבים שהם גאון שכתבו משהו כמו "כתבת לי מילים חלומות מפוארים מכרת אשליות ברים מסיבות"

Christina 1001

Well-known member
תקשיבו כל מה שקורה שם, הראפ, השירים.
הם כמו ילדים בכיתה ד', במנת המשכל.
ממש חושבים שהם גאון שכתבו משהו כמו "כתבת לי מילים חלומות מפוארים מכרת אשליות ברים מסיבות"
במה זה שונה מכל שאר השירים הפופולרים היום?

mariamma 86

Well-known member
בדוח עכשיו הקטע אתי - ריקי
שוב הזדעזעתי מאתי
היא שוב מצדיקה את עצמה
חבל

מצב
הנושא נעול.
למעלה