** שרשור בוקר היום ה-80 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

DR.X

Well-known member
כחייל נאמן של ספיר, יענקי הראה את התחרותיות, חוסר החמלה ואת הנוקשות שבו.

אין ספק שהוא לגמרי מחויל לצבא ספיר, שזה לא הפתיע, אבל עכשיו גם ברורה סלידתו מסתיו.
הוא הגדיש את הסאה מבחינתי עם הכעסים הדוחים שיצאו ממנו אל מול חוסר היכולת של סתיו ללגום מהמשקה הדוחה ( שהפעיל לי את רפלקס ההקאה רק מצפייה בסצינה) לא יישכחו אצלי במהרה.
הוא מתחבר למכשפות המטבח ( גל ואחריה ספיר).

הכי הצחיק אותי שהוא בא ללמד את סתיו על כוח מנטלי כגורם מספר אחד לניצחון.
לפחות בזה הוא צודק. הכוח המנטלי והחיוך הם הם שיביאו את סתיו אלי הניצחון במהרה בימינו. אמן
בוקר טוב... מסכים שגם לי היה לא נעים לראות את הכעסים הלא-מוצדקים על סתיו על זה שלא יכלה לשתות את המשקה הדוחה.
זה היה לא לעניין בכלל ונכון שהיה צריך להראות קצת יותר חמלה וקלילות.
עם זאת, אני חושב שיש הבדל בינינו כצופים שרואים את כל הסיטואציות ממבט על לעומת אנשים שחיים שם.
אני מבין את הקושי שלהם לחיות עם מישהי כמו סתיו וחוסר הסבלנות (או למעשה האין כבר סבלנות בכלל) שנבנה כלפיה במהלך הזמן וצץ לו בכל הזדמנות הכי קטנה.
כך לדעתי קרה גם במשימה עם התגובה של יענקי. הכעס שלו שתיארת הוא תוצר של זמן ממושך בחיים בבית (אם בכללי ואם מול סתיו ספציפית).

לאה133

Well-known member
יותר מזה, אתמול עבדה במטבח כל היום, הוא מהקבוצה שלה, לא רצה לעזור לה בכלום, אפילו לא למצוא כלים בארון, שהוא מוציא כל יום כעוזרה של ספיר, התעלם ממנה, הוכיח שהוא לא ממלא אחרי מצוות התורה, הוא אגואיסט ומתנהג כמו כולם שם, פשוט אתמול איכזב אותי בגדול, זו לא התנהגות, הוא היה צריך להיות במטבח עם סתיו כמו עם ספיר הרודנית

DR.X

Well-known member
יותר מזה, אתמול עבדה במטבח כל היום, הוא מהקבוצה שלה, לא רצה לעזור לה בכלום, אפילו לא למצוא כלים בארון, שהוא מוציא כל יום כעוזרה של ספיר, התעלם ממנה, הוכיח שהוא לא ממלא אחרי מצוות התורה, הוא אגואיסט ומתנהג כמו כולם שם, פשוט אתמול איכזב אותי בגדול, זו לא התנהגות, הוא היה צריך להיות במטבח עם סתיו כמו עם ספיר הרודנית
אני חושב שהוא כעס על סתיו שהיא מכינה מאכלים מגרים (עוגות, עוגיות וכו') בזמן שישנם דיירים בבית שאינם יכולים לאכול את האוכל הזה.
זה היה נראה לו כמו מעשה של לעשות דווקא ובכוונה.
מסכים אבל בכללי שהיחס שלו אליה מזלזל.

wellcome2

Well-known member
אני חושב שהוא כעס על סתיו שהיא מכינה מאכלים מגרים (עוגות, עוגיות וכו') בזמן שישנם דיירים בבית שאינם יכולים לאכול את האוכל הזה.
זה היה נראה לו כמו מעשה של לעשות דווקא ובכוונה.
מסכים אבל בכללי שהיחס שלו אליה מזלזל.
בגרסה של התוכנית בארצות הברית יש גם משהו שנקרא have not שהדיירים לא יכולים לאכול כמעט כלום, נראה לי אפילו פחות ממה שלקבוצה האדומה ומי שמותר לו אוכל הכל והם פשוט חיים רגיל אף אחד לא חושב שזה בכוונה, מה שכן אצלהם הם גם מתחלפים וכל שבוע מישהו אחר עושה את זה, אבל גם כאן הקבוצה האדומה גם אכלה הם פשוט עכשיו באותו הבית. לא חושבת שהם צריכים לאכול בסתר, בסוף הם ניצחו ולא בעונש. ואולי כל התגובות של יענקי הם גם בשביל הבחוץ להראות שהוא טוב יותר.

מיק83

Well-known member
אפשר לחסוך בכינויים כלפי דיירים

אגב כינויים שאת מדביקה לדיירת, איזה באסה שספיר היא זו שסייעה לסתיו להכין את העוגות והעוגיות שרצתה

mariamma 86

Well-known member

אין ספק שהוא לגמרי מחויל לצבא ספיר, שזה לא הפתיע, אבל עכשיו גם ברורה סלידתו מסתיו.
הוא הגדיש את הסאה מבחינתי עם הכעסים הדוחים שיצאו ממנו אל מול חוסר היכולת של סתיו ללגום מהמשקה הדוחה ( שהפעיל לי את רפלקס ההקאה רק מצפייה בסצינה) התגובות המכוערות שלו לא יישכחו אצלי במהרה.

הכי הצחיק אותי שהוא בא ללמד את סתיו על כוח מנטלי וחיוך על הפנים - כגורם מספר אחד לניצחון.
לפחות בזה הוא צודק.
הכוח המנטלי והחיוך הם הם שיביאו את סתיו אלי הניצחון במהרה בימינו. אמן
מדויק
יענקי הכי מזויף שם
זאב בעור כבש
מזלזל ומתנשא
ודרך אגב הוא שמנסה להטיף מוסר וללמד איך עושים משימות לא השתתף בשום משימה
עלוב

צופה מלונדון

Well-known member

הוא הגדיש את הסאה מבחינתי עם הכעסים הדוחים שיצאו ממנו אל מול חוסר היכולת של סתיו ללגום מהמשקה הדוחה ( שהפעיל לי את רפלקס ההקאה רק מצפייה בסצינה) התגובות המכוערות שלו לא יישכחו אצלי במהרה.

הכי הצחיק אותי שהוא בא ללמד את סתיו על כוח מנטלי וחיוך על הפנים - כגורם מספר אחד לניצחון.
לפחות בזה הוא צודק.
הכוח המנטלי והחיוך הם הם שיביאו את סתיו אלי הניצחון במהרה בימינו. אמן

Rodrik Harlaw

Active member
חודשיים וחצי של לחץ חברתי בתוך סיר הלחץ נגד סתיו עשו את שלהם
נראה שסתיו הפכה ל מוקצה
בעיני יענקי
נראה לי שהוא ממזמן לא סובל אותה.

בתחילת העונה, פרק 14, הוא נכנס לחדר האח ומתוודה על כך שהוא מתקשה מאוד לקיים את "לא תשנא את אחיך בלבבך", ומיד כשהוא יוצא מתחילה סצינה שבה סתיו שואלת על הלחם שלה במטבח, ואז שואלת בחצר ומנסה ליטוע דיסאינפורמציה בין שני המקומות. יענקי אומר לסתיו בתסכול "היא אמרה לך, היא אמרה לך" אולי בנסיון לנטרל את הסיטואציה לפני שסתיו תביא אותו לשנוא אותה.

יכול להיות שאני טועה שהעריכה כיוונה לכך; יכול להיות שעוז כיוון לכך והוא טועה בפירוש כוונותיו של יענקי; ויכול להיות שזה נערך כך פשוט בגלל שזה הדבר הבא שקרה בבית, אבל ההערכה שלי היא שהדברים נאמרו על סתיו.

willing

Well-known member
נראה לי שהוא ממזמן לא סובל אותה.

בתחילת העונה, פרק 14, הוא נכנס לחדר האח ומתוודה על כך שהוא מתקשה מאוד לקיים את "לא תשנא את אחיך בלבבך", ומיד כשהוא יוצא מתחילה סצינה שבה סתיו שואלת על הלחם שלה במטבח, ואז שואלת בחצר ומנסה ליטוע דיסאינפורמציה בין שני המקומות. יענקי אומר לסתיו בתסכול "היא אמרה לך, היא אמרה לך" אולי בנסיון לנטרל את הסיטואציה לפני שסתיו תביא אותו לשנוא אותה.

יכול להיות שאני טועה שהעריכה כיוונה לכך; יכול להיות שעוז כיוון לכך והוא טועה בפירוש כוונותיו של יענקי; ויכול להיות שזה נערך כך פשוט בגלל שזה הדבר הבא שקרה בבית, אבל ההערכה שלי היא שהדברים נאמרו על סתיו.
אהבתי את הניתוח

צופה מלונדון

Well-known member
צפיתי בלייב אתמול.
בערב נסעתי להופעה כשאברהם בקירבה עם סתיו והמשבר ביחסיו עם ספיר גדל והולך …
חזרתי מההופעה והם צמודים כשהוא שולה שערות לבנות מפדחתה.
איף

ועכשיו רואה את הפרומו לתכנית הערב - עלילה בדיליי שכבר אינה רלוונטית…

ziniozi

Well-known member
עונה שלמה שונאי ספיר מתפוצצים כל פעם שהיא באטרף בישולים,
ואוהביה מסבירים שלוקחים להם את המוצרים מחר, לכן חשוב לבשל/לאפות כמה שיותר.
הפעם - סתיו, בתמיכת ועזרת ספיר שנתנה מתכונים והסבירה על מכשירים, נרתמה לחיסול המצרכים, כי למחרת (היום) הם נלקחים.
אבל - אין הבנה שזו הסיבה והמקור לאפיה הרבה???

ברור שסתיו נהנית מהטרוליזם שבניחוח עוגיות שאסור להם לאכול
אבל עדיין
למען האיזון.
סתיו הסבירה אלף פעמים ואף אחד לא קולט - היום-מחר המשימה תיגמר וכווווולם יאכלו בכיף עוגיות
(יוכלו לאכול, בעקרון.
יכולים גם לבחור שלא לאכול, בעייתם)

מצב
הנושא נעול.
למעלה