** שרשור בוקר - היום ה-85 בבית - עדכונים ** 🎗️

מצב
הנושא נעול.

yalian

Well-known member
מלאני עשתה עוגות/עוגיות עם עינב, הגיוני שישאלו אותה אם היא יודעת לאלתר עוגה.
הם לא יודעים שהיא רוב הזמן מתנתקת אז כנראה שהיא לא ממש זוכרת משהו מהתהליך ....

svtar25

Well-known member
אמילי אמרה שאם אין משימה היא תתאבד, יוסי דפק בה כזה מבט. ברור שזה היה בצחוק , אבל האמת במקום אח הגדול מכניסה אותה מייד לחדר האח לאיזה שיחה עם פסיכולוג לבדוק שהיא בסדר

Wor1_

Active member
אמילי אמרה שאם אין משימה היא תתאבד, יוסי דפק בה כזה מבט. ברור שזה היה בצחוק , אבל האמת במקום אח הגדול מכניסה אותה מייד לחדר האח לאיזה שיחה עם פסיכולוג לבדוק שהיא בסדר
הבנתי שהמשימה בוטלה

yalian

Well-known member
11:06 אמילי מתמסכנת לשילה על הדר
היא לא רוצה להתפשר בשביל החברות שלנו.... לא רוצה לא צריך.... כנראה שזה לא היה מספיק חזק.... הייתי מובן מאליו..... ברירת מחדל......
וכמובן הקלאסיקה שאפשר לדחוף תמיד: "לא להמציא"
😂

DR.X

Well-known member
צופה בפרק של אתמול- וואווו נועם תותח! אהבתי ממש!
לא חושב שהוא יצא תותח. שואל שאלות מביכות וחסרות טאקט (כרגיל) שבכלל לא עניין שלו. סוג של יכנה ילדותי.
אמילי ושילה שניהם אנשים בוגרים, שיעשו מה שהם רוצים ויחיו עם ההשלכות. זה לא עניינו של נועם.
כמו שאמרה אחת... מי הוא? אלוהי המוסר?

UNICORN LOVER

Well-known member
לא חושב שהוא יצא תותח. שואל שאלות מביכות וחסרות טאקט (כרגיל) שבכלל לא עניין שלו. סוג של יכנה ילדותי.
אמילי ושילה שניהם אנשים בוגרים, שיעשו מה שהם רוצים ויחיו עם ההשלכות. זה לא עניינו של נועם.

חושבת ככ הפוך ממך.
הוא קולט את הסיטואציה יפה מאוד זו התנהגות ממש לא מכבדת מצד אמילי וכנראה שזה בגלל גילה הצעיר.
זה שנועם חסר טקט זה לא קשור כי פה הוא קלע בול!

DR.X

Well-known member
חושבת ככ הפוך ממך.
הוא קולט את הסיטואציה יפה מאוד זו התנהגות ממש לא מכבדת מצד אמילי וכנראה שזה בגלל גילה הצעיר.
זה שנועם חסר טקט זה לא קשור כי פה הוא קלע בול!
זה לא רק נועם קלט את הסיטואציה. היו שם עוד כמה בבית שראו את זה. צריך להיות עיוור כדי לא לראות.
הוא פשוט היחיד שם בבית שחסר טאקט ברמה מביכה ולא יודע לעתים איזה דברים נכון להגיד ולשאול ואיזה לא ולכן הוא היחיד שאמר משהו.
אני גם לא דן כרגע אם ההתנהגות של אמילי מכבדת או לא ומה הביקורת על זה. זאת לא הפואנטה שאני מתכוון אליה.
הפואנטה מבחינתי אם זה מקומו של נועם להעיר להם על זה ולהתערב בזה בכלל... ולראייתי, לא... זה לא עניינו.

yalian

Well-known member
זה לא רק נועם קלט את הסיטואציה. היו שם עוד כמה בבית שראו את זה. צריך להיות עיוור כדי לא לראות.
הוא פשוט היחיד שם בבית שחסר טאקט ברמה מביכה ולא יודע לעתים איזה דברים נכון להגיד ולשאול ואיזה לא ולכן הוא היחיד שאמר משהו.
אני גם לא דן כרגע אם ההתנהגות של אמילי מכבדת או לא ומה הביקורת על זה. זאת לא הפואנטה שאת מדברת עליה.
הפואנטה מבחינתי אם זה מקומו של נועם להעיר להם על זה ולהתערב בזה בכלל... ולראייתי, לא... זה לא עניינו.
הקטע שמרכך את זה הוא שהוא לא העיר, אלא העלה את זה כתהיה, שאלת תם כביכול,
כאילו תמלל להם ולצופים את המחשבה שהיתה מסתבר אצל הרבה.
וזה מהלך נחמד במשחק.

DR.X

Well-known member
הקטע שמרכך את זה הוא שהוא לא העיר, אלא העלה את זה כתהיה, שאלת תם כביכול,
כאילו תמלל להם ולצופים את המחשבה שהיתה מסתבר אצל הרבה.
וזה מהלך נחמד במשחק.
אני משום מה לא הרגשתי שזו שאלת תם, אלא יותר שאלה ביקורתית טיפה תוקפנית. בטח כשפותחים ככה את העניין הזה מול כולם.
זה שזה בהחלט מתאים למשחק כדי ליצור עניין מסוים - בהחלט ייתכן.

yalian

Well-known member
אני משום מה לא הרגשתי שזו שאלת תם, אלא יותר שאלה ביקורתית טיפה תוקפנית. בטח כשפותחים ככה את העניין הזה מול כולם.
זה שזה בהחלט מתאים למשחק כדי ליצור עניין מסוים - בהחלט ייתכן.
כן, אצל נועם כבר נעשה ברור שזה תם-כביכול ברוב המקרים 😅
על העניין הספציפי הזה הוא התחיל לשאול די בעדינות, ורק אחר כך כשזה התחיל לרוץ ואמילי באה ואמרה לו שהיא חשבה על זה ודיברה עם כולם וכו', הוא אמר לה את מלוא דעתו.
המשחק של נועם לפעמים מבלבל, על ציר ילד הישיבה התמים וחסר הניסיון מנתיבות ---- שחקן פורנו מסוקס 😂

UNICORN LOVER

Well-known member
אני גם לא דן כרגע אם ההתנהגות של אמילי מכבדת או לא ומה הביקורת על זה. זאת לא הפואנטה שאני מתכוון אליה.
סליחה?? הוא חבר של עידן וזה חרה לו לראות את זה מול הפרצוף ברור שזה מקומו להעלות תהיה בפני אמילי.
זכותו המלאה!!

DR.X

Well-known member
סליחה?? הוא חבר של עידן וזה חרה לו לראות את זה מול הפרצוף ברור שזה מקומו להעלות תהיה בפני אמילי.
זכותו המלאה!!
כתבתי על זה גם ליונתנסקי.
אם הוא היה לוקח את אמילי הצידה ושואל בקטע חברי ומכבד, הייתי מקבל את זה.
הדרך שהוא עשה את זה מול שניהם (ומול כל הבית) והטון הביקורתי היה לא נעים ולא מכבד.

נטעאפרת

Well-known member
זה גם חרה לו כשעידן התהפך על הרומן ופגע באמילי מול כל עם ישראל? איפה היו אז כל המוסרנים???​

גליה 1211

Well-known member
כולם נהיו פוריטנים. בעעע🤮

גליה 1211

Well-known member
הוא רק שכח שהיא היה עוגב על אמילי במיטה בזמן שעידן היה. מי אמר דבשת ולא קיבל?

יונתנסקי

Well-known member
מותר לי לחלוק על דעתך.

גם ההיא שהזכרת, ששאלה על "אלוהי המוסר"
איננה צדקת גמורה.
(כן, אני יודעת למי התכוונת "אוי אוי אוי !!")

ולעצם הערתך - כאב לו על עידן...

DR.X

Well-known member
מותר לי לחלוק על דעתך.

גם ההיא שהזכרת, ששאלה על "אלוהי המוסר"
איננה צדקת גמורה.
(כן, אני יודעת למי התכוונת "אוי אוי אוי !!")

ולעצם הערתך - כאב לו על עידן...
זה משהו אחר.
אני חושב שאם הוא היה מתנהל אחרת, הייתי עוד איכשהו מקבל את זה.
אם הוא היה לוקח את אמילי הצידה ובקטע חברי אומר לה שאולי זה פוגע בעידן ושתחשוב על זה... זה משהו אחר.
אבל הדרך שהוא בחר שהוא חיטט עם שאלות כאלה לא נעימות ועוד את שניהם ובצורה ביקורתית, זה לא המנדט שלו. עם כל הכבוד.
ובגלל שזה נועם, וזה לא פעם ראשונה שזה קורה אתו (והוא מודע לזה גם) אז אני חושב שהוא חייב ללמוד מה נכון לשאול ומה לא מכבד.
הוא מזכיר לי תכנית טלוויזיה של ילדים בני 4 שאומרים הכול בלי מחסומים. הוא עבר את גיל 4 ממזמן.

מצב
הנושא נעול.
למעלה