שרשור בוקר היום ה111 בבית עדכונים

yalian

Well-known member
לא ידעתי שבעונה הראשונה-ראשונה של האח ב-2008,
בשבועיים הראשונים העורך היה רועי עוז
ואחרי שבועיים החליף אותו יורם זק
:LOL:

KAPSULA1

Well-known member
הוא םוטר, הטמבל התבלבל בסםירה של ההצבעה הראשונה. היו לאח של לאון התאום ולמיקי לוין אותו מספר הצבעות להדחה והוא לא ספר נכון והתאום של לאון הודח

אהובה100

New member
הוא םוטר, הטמבל התבלבל בסםירה של ההצבעה הראשונה. היו לאח של לאון התאום ולמיקי לוין אותו מספר הצבעות להדחה והוא לא ספר נכון והתאום של לאון הודח
לא חושבת שפוטר בגלל שהתבלבל... אני זוכרת שהוא הדיח את התאום אחרי יומיים במקום שההדחה הראשונה תתקיים אחרי לפחות שבוע...
בסופו של דבר התאום הודח בהדחה הראשונה שהתקיימה מספר ימים אח"כ

KAPSULA1

Well-known member
עכשיו המצלמה על יוסי בלי סוף, לא נראה לי שמה שמשודר בלייב קשור לזוכה.
מה שבטוח שרוב ההצבעות כבר ניתנו למתמודד שמעדיפים לפני שהתחיל הגמר. אולי יש בודדים שעדיין לא הצביעו ויצביעו רק בתחילת השידור (לפני ההדחות).
כמו שיוני ציין מיקומים ריאליים אפשר לתת רק אחרי ההדחה הראשונה בפועל. במודח השני כבר נדע מי זוכה

KAPSULA1

Well-known member
מלאני ודינור קוראות להצביע לפרידה וגם המון כוכבי רשת ביניהם עדן דניאל גבאי, נדיר אליהו והמון אחרים.
אצל אור עד לכניסת שבת ראיתי שהעלו באינסטגרןם שלו המון אנשים ששלחו שהצביעו לו. האינסטגרם לא פעיל אצלו בשבת אז לא יודעת מה המצב כעת.
נראה לי שפרידה חזקה יותר ממה שאנחנו חושבים

amitt_

Active member
מלאני ודינור קוראות להצביע לפרידה וגם המון כוכבי רשת ביניהם עדן דניאל גבאי, נדיר אליהו והמון אחרים.
אצל אור עד לכניסת שבת ראיתי שהעלו באינסטגרןם שלו המון אנשים ששלחו שהצביעו לו. האינסטגרם לא פעיל אצלו בשבת אז לא יודעת מה המצב כעת.
הימרתי עליה כבר
יודעת שהיא חזקה.
זכייה הכי הגיונית זו פרידה.

yalian

Well-known member
ידוע שפרידה חזקה

yalian

Well-known member
היא מעולם לא היתה חזקה בסקרים. לא שהועמדה הרבה אבל גם שהועמדה וגם בהדחות כללית היא לא היתה חזקה. איםה כל המצביעים שלה נרדמו?
זה מה שכתבנו כאן עשרות פעמים בפורום לגבי חוסר הרלוונטיות של הסקרים
ידוע כבר הרבה זמן שלפרידה יש קהל גדול מאוד והיא חזקה בחוץ, במיוחד בקרב קהל הטיקטוק,
היא היתה מוכרת בטיקטוק עוד לפני שנכנסה

יונתנסקי

Well-known member
יש לי אחיין , עורך/במאי עוד מימי ערוץ 10.
מאוד מוצלח.
התחננו אליו שייקח את "האח הגדול"

סירב, אמר שבזבל הזה הוא לא נוגע.
מאז הוא המריא אל על ועושה תכניות וסדרות בחו"ל.

מאיפה אני יודעת?
בני שהוא עו"ד עשה עבורו את החוזים עם החברות האלה.

מעניין את המלחמה פגעה בו כלכלית, כי לא חושבת שהסתיר את עובדת היותו ישראלי....

למעלה