שרשור בוקר היום ה111 בבית עדכונים

מצב
הנושא נעול.

willing

Well-known member
אורית כזוכה?
אמת?
בואי נגיד ככה.
אם אור היה בגיל של אורית נראה כמו אורית ובת כמו אורית.
נראה לך שהיו מחליקים לו את הבריונות? או שזה היה מעורר הערצה?
אם היא היתה נוגעת כמוהו בגוף של אחרים, מתאבססת ורעילה כמוהו עם פרצוף של עצירות יומיומית? היה קריקו?
היה זה בדרכו?

או אם ניקח את נועם. את חושבת שהחוסר טקט היה עובר חלק וחמוד והיו מעריצות טיקטוק אם זה היה באורית?
מראש זה מוכתב ממין גיל ומראה.

אני כן חושבת שאם מסתכלים על אורית כדיירת, אם היתה בגבר צעיר, היינו מקבלים אהדה וכבוד שלא קיבלה.
לדעתי יש בה הומור, עניין. וצדדים שלא פתחה. אולי לא זוכה, אבל מישהי מעניינת.

אני רואה שאת בשוק, אז.. קולה דיאט בלי גזים?
☕

yalian

Well-known member
בואי נגיד ככה.
אם אור היה בגיל של אורית נראה כמו אורית ובת כמו אורית.
נראה לך שהיו מחליקים לו את הבריונות? או שזה היה מעורר הערצה?
אם היא היתה נוגעת כמוהו בגוף של אחרים, מתאבססת ורעילה כמוהו עם פרצוף של עצירות יומיומית? היה קריקו?
היה זה בדרכו?

או אם ניקח את נועם. את חושבת שהחוסר טקט היה עובר חלק וחמוד והיו מעריצות טיקטוק אם זה היה באורית?
מראש זה מוכתב ממין גיל ומראה.

אני כן חושבת שאם מסתכלים על אורית כדיירת, אם היתה בגבר צעיר, היינו מקבלים אהדה וכבוד שלא קיבלה.
לדעתי יש בה הומור, עניין. וצדדים שלא פתחה. אולי לא זוכה, אבל מישהי מעניינת.

אני רואה שאת בשוק, אז.. קולה דיאט בלי גזים?
☕
אמאאאאאא אמאאאאאא
לאאאא
:LOL:
לא.

yalian

Well-known member
תכף ייסגר השרשור היומי האחרון לעונה
אז רק רציתי לומר לכם
שהייתם היום בלתי במיוחד 😘
ומחכה לבלתיות של כולכם בשרשור הגמר 🥳

willing

Well-known member
חבל שהדר לא עושה הכי פשוט. שיער לצד, לא אמצע. פחות מחמיא.
מכנסי באגי חזיה. וזהו
הכי יפה לה

tarimulu

Well-known member
הסקרים לא שווים כלום בשיטת מעתוק. גם בשיטה רגילה הם לא שווים כלום, אבל בשיטת מעתוק - עוד יותר.

תחשבו שהלכתם להצביע עלה ירוק, ואז משאירים אתכם באזור ההצבעה ומחכים לזרימת תוצאות אמת. מתברר שעלה ירוק לא עברו אחוז חסימה, אז נתנו לכם שוב להצביע, הפעם הצבעתם גדעון סער, גם לא עבר אחוז חסימה. שוב נתנו לכם להצביע, הפעם הצבעתם מרצ, גם לא עברו אחוז חסימה, עכשיו נתנו לכם להצביע שוב אז נכנעתם והצבעתם לביבי

הסקרים לא שאלו מה יקרה אם עלה ירוק תודח ראשונה ואחריה סער ואחריו מרצ. הם למעשה שאלו מה הפתק הראשון שתשימו, כלומר כמו לשאול רק מה הצבעתם עד עכשיו בהצבעה שכבר פתוחה כמה ימים - וזהו. מה שיקרה החל מהמודח הראשון, לא נבדק בסקרים

KAPSULA1

Well-known member
הסקרים לא שווים כלום בשיטת מעתוק. גם בשיטה רגילה הם לא שווים כלום, אבל בשיטת מעתוק - עוד יותר.

תחשבו שהלכתם להצביע עלה ירוק, ואז משאירים אתכם באזור ההצבעה ומחכים לזרימת תוצאות אמת. מתברר שעלה ירוק לא עברו אחוז חסימה, אז נתנו לכם שוב להצביע, הפעם הצבעתם גדעון סער, גם לא עבר אחוז חסימה. שוב נתנו לכם להצביע, הפעם הצבעתם מרצ, גם לא עברו אחוז חסימה, עכשיו נתנו לכם להצביע שוב אז נכנעתם והצבעתם לביבי

הסקרים לא שאלו מה יקרה אם עלה ירוק תודח ראשונה ואחריה סער ואחריו מרצ. הם למעשה שאלו מה הפתק הראשון שתשימו, כלומר כמו לשאול רק מה הצבעתם עד עכשיו בהצבעה שכבר פתוחה כמה ימים - וזהו. מה שיקרה החל מהמודח הראשון, לא נבדק בסקרים
דילמה אמיתית האמת בגלל הסיבה הםדוטה שלעולם לא הייתי מצביעה לעלה ירוק, צהוב או כחול

מצב
הנושא נעול.
למעלה