** שרשור בוקר היום ה14 בבית עדכונים ** 🎗️

מצב
הנושא נעול.

מיק83

Well-known member
אמילי אמרה "אולי האח יודיע שאין הדחה היום?"
אורית עונה "אין סיבה כזו"...

הם באמת שכחו שיש מציאות בחוץ ולא הכל זה רק מה שקורה בתוך הבית?? מוזר שאפילו עידן לא התעורר להבין שאולי קרה משהו.
גם הייתה מישהי ששאלה אולי יש מלחמה בחוץ

ניצנץ63

Well-known member
הגיע הזמן שיודיע להם משהו שהכי קרוב למציאות, כי זה נראה ממש רע שנותנים להם לצהול ולשיר ולרקוד באטימות מוחלטת למצב.
מצד שני, נראה לי שרועי עוז פוחד שעידן ועוד כמה דיירים יעזבו ברגע את הבית.

נערך לאחרונה ב:

מוטי חוף

Well-known member
הדיירים אמרו הרגע שאין שידור , הם חושבים שזה אולי בגלל משהו שקרה בארץ
לא קשור לקורל

אחמאודגדול

Well-known member
לדעתי הסיבה שהאח לא אומר להם בדיוק מה קורה, כי זה יגרום לדיירים לצאת מהמשחק כמו שאמרו מעליי.

JU34

Active member
לא מבין למה מצנזרים גם אחרי שהודיעו להם
אולי יגידו להם לא לדבר גם על זה כמו שביקשו מהם להעלים את הקיום של קורלי 🤦‍♂️

ל א ר ה 1

Well-known member
כמה כושל אתה יכול להיות עוז יא קקה, אני בעצמי יכולה לחשוב עכשיו על דרכים לעדכן רת הדיירים שגם יקדמו את העלילה וגם יכבדו את מה שקורה במדינה.
8 חיילים נהרגו היום ועוז חושב שאלה לא חדשות מספיק חשובות כדי שישברו את החוקים ויעדכנו את הדיירים.
איזה אפסים. יאללה לפזר את הארוע ולנעול את הדלתות מבחוץ.
בזיון.

ל א ר ה 1

Well-known member
אורית אשה אינטרסנטית, לא עושה שום דבר אם הוא לא מקדם את האינטרס האישי שלה.
כל היום מדברת על כמה היא מנקה כשרואים שביא לא! היא אשה עצלה ונצלנית ואני מובכת בשביל כל מי שבבית שם מלקק לה מתוך מחשבה שהיא חזקה בחוץ ( אהם תום, אהם עידן, אהם דנה!!)

ניצנץ63

Well-known member
אורית אשה אינטרסנטית, לא עושה שום דבר אם הוא לא מקדם את האינטרס האישי שלה.
כל היום מדברת על כמה היא מנקה כשרואים שביא לא! היא אשה עצלה ונצלנית ואני מובכת בשביל כל מי שבבית שם מלקק לה מתוך מחשבה שהיא חזקה בחוץ ( אהם תום, אהם עידן, אהם דנה!!)
דנה זו האכזבה הכי גדולה, לפחות עידן מתחיל להתפכח, ואיתו עוד כמה נספחים כמו אמילי... אבל דנה? לא רק שהיא עוזרת להן להתנהל כמו תגרניות בשוק ולא מתרחקת, היא גם לא מבינה שהיא נעלמת והופכת לצל שלהן ושל אור. שכחה ברגע את האג'נדה שלשמה היא נכנסה לבית. הלוואי שתודח בקרוב, למרות שאף אחד לא יעמיד אותה כל כך מהר.

nicknick

Well-known member
כל שבת אני מהרהרת לי מה קורה במציאות ומקווה שיש בשורות טובות שאשמע עליהם במוצ"ש....
והשבת יצאה והפעם אלו בשורות כואבות ועצובות😔
ודקה אחרי אני רואה את התיעוד מהחילוץ של נועה ארגמני ושוב נרגשת מהגבורה המדהימה.
8 חודשים של רגשות מעורבבים .

מצב
הנושא נעול.
למעלה