** שרשור בוקר היום ה35 בבית עדכונים ** 🎗️

מצב
הנושא נעול.

katy2022

Well-known member
החמש דקות שפרידה דיברה לעצמה/למצלמות …. ופתאום דני נכנס באמצע…ואח״כ נועם… היה לי יותר מעניין מכל הערב המשעמם הזה

katy2022

Well-known member
משהו כמו אני לא מבינה אני לא מבינה (כאילו מה קורה פה…לגביה ולגבי דני) יאללה שיכניסו לי איזה פרננדז אני אראה להם מה זה…. לא סיכסוכים ולא תוכים
ואז דני נכנס לשירותים לא הבין מה קורה שם… הביא לה חיבוק עשה לה לב עם הידיים ויצא…
ואז היא אמרה: אתן רואות?? ואז נועם נכנס וצחק עליה שמדברת לעצמה
בקיצור לכי לראות….אותי זה שיעשע

מיק83

Well-known member
משהו כמו אני לא מבינה אני לא מבינה (כאילו מה קורה פה…לגביה ולגבי דני) יאללה שיכניסו לי איזה פרננדז אני אראה להם מה זה…. לא סיכסוכים ולא תוכים
ואז דני נכנס לשירותים לא הבין מה קורה שם… הביא לה חיבוק עשה לה לב עם הידיים ויצא…
ואז היא אמרה: אתן רואות?? ואז נועם נכנס וצחק עליה שמדברת לעצמה
בקיצור לכי לראות….אותי זה שיעשע
היא לא 100?

יונתנסקי

Well-known member
איזה כיף שיש כאן
"מכורי פרידה"
"מכורי קורלי"
"מכורי XYZ"

זה סימן שאתם מתמצאים במה שקורה ב- 26.

אני לא הצלחתי להתמכר לאף דייר
והיחיד, שהתעניינתי בו היה עידן
אבל הודח מוקדם מדי
(מתברר שלא רק לטעמי).

בלי ספק, הפורום מהנה יותר מההתרחשויות ב- 26.

שיהיה בוקר טוב, ובלי הודעות כתומות....

רות 1234

Well-known member
הזויה פרידה. מאוסה, מתאמצת מאוד (למשל בשירה: קורלי בקלילות שרה יותר חם, טבעי ויפה ממנה). לא יעזור לה כלום. דני לא נמשך אליה רומנטית. נקודה. יאמר לזכותו (ואני ממש לא חובבת שלו) שלא מנסה בכוח לייצר איתה קטע רומנטי רק כדי לסמן וי על המשבצת הזו

יונתנסקי

Well-known member
הזויה פרידה. מאוסה, מתאמצת מאוד (למשל בשירה: קורלי בקלילות שרה יותר חם, טבעי ויפה ממנה). לא יעזור לה כלום. דני לא נמשך אליה רומנטית. נקודה. יאמר לזכותו (ואני ממש לא חובבת שלו) שלא מנסה בכוח לייצר איתה קטע רומנטי רק כדי לסמן וי על המשבצת הזו
שורותייך הן חיזוק לדברַי שלמעלה.
כתבת "פרידה מאוסה"
מישהו כתב אתמול "פרידה הזוכה".

יש לנו את כל צבעי הקשת, למרות שהתכנית היא של רשת. ;)

האמת, כש"האח הגדול" היה של קשת, למיטב זכרוני היה יותר מוצלח.

שורותייך הן חיזוק לדברַי שלמעלה.
כתבת "פרידה מאוסה"
מישהו כתב אתמול "פרידה הזוכה".

יש לנו את כל צבעי הקשת, למרות שהתכנית היא של רשת. ;)

האמת, כש"האח הגדול" היה של קשת, למיטב זכרוני היה יותר מוצלח.
גם אז קיטרנו ללא הפסקה על ה-כל

yalian

Well-known member
סוף סוף שיחה מעניינת של בן ואור
אבל מצונזרת פחד

yalian

Well-known member
בן ואור דיברו על עידן,
עידן ואמילי,
ועל זה שבאו לצעוק לה שתתרחק מעידן,
ומה הם כביכול פספסו בבית שיכול להביא לצעקה כזאת
אור בדיוק בא לשטוח את התיאוריה שלו לגבי מה שקרה שם (הוא חושב שזה אקס שלה שבא לצעוק)
ו....צנזור
ו....חצר
ו.... מטבח

רות 1234

Well-known member
יהב הפאתט מיזדנב כל הזמן כמו כלבלב והולך ונצמד בכל מקום אחרי הקיסרית והאדונית הדר. כאילו מתחנן לפירורי תשומת לב ממנה. והיא משחקת איתו "חם קר". לא סובלת את שניהם!!!!!!

BlameCoco

Well-known member
יהב הפאתט מיזדנב כל הזמן כמו כלבלב והולך ונצמד בכל מקום אחרי הקיסרית והאדונית הדר. כאילו מתחנן לפירורי תשומת לב ממנה. והיא משחקת איתו "חם קר". לא סובלת את שניהם!!!!!!
אני חושבת שהיא כן בקטע וגם נכנסה לו למיטה אתמול בלילה (רק לכמה דק להגיד לילה טוב) אבל שומרת על עצמה בגלל מה שהיה עם תום.

יודעת איך זה מצטייר בחוץ

מצב
הנושא נעול.
למעלה