** שרשור בוקר היום ה35 בבית עדכונים ** 🎗️

מצב
הנושא נעול.

סטיריקון9

Well-known member
הזויה פרידה. מאוסה, מתאמצת מאוד (למשל בשירה: קורלי בקלילות שרה יותר חם, טבעי ויפה ממנה). לא יעזור לה כלום. דני לא נמשך אליה רומנטית. נקודה. יאמר לזכותו (ואני ממש לא חובבת שלו) שלא מנסה בכוח לייצר איתה קטע רומנטי רק כדי לסמן וי על המשבצת הזו
דני הוא נושא הכלים של אור או שיושב בשקט ובוהה כשאור לא נוכח, או שעומד לשרותו של אור ולא ממצמץ בעיקר לידו וליד חיים הוא פותח את הפה. די בול עץ, ברגע שפתח את הפה נראה רע ומלשלש אמירות שתופסות בחוץ. הוא בא להתקדם ויש לו תפקיד סימן את החבורה "החזקה" חלשה מבחינתי ועסוק רק בזה. לא טעה שבחר ביוסי להשאר, הכל תרוצים, רצה להרחיק את פרידה האיום שלו להסיט אותו מהמטרה. זה שהוא מדבר על העדפות ושהיא לא זה עוד חלק מהעניין. לא מאמינה לו.

סטיריקון9

Well-known member
באמת? לא מרגיש לי ככה, לדעתי הוא חש הקלה שהיא מתרחקת.
גם כשהיו כביכול קרובים הוא לא ספר אותה
עדיין כשלא היה מודע חשב שהיא אוזן קשבת הוא אמר את זה כל הזמן שהם הגיעו מאותו מקום ומבינים האחד את השני, תמיד שאל אותה לה לא ניגשת אליו אחרי שלמד את מעלליה התרחק ונצמד יותר גם לעינב מעבר להדר

lady mahvat

Well-known member
עדיין כשלא היה מודע חשב שהיא אוזן קשבת הוא אמר את זה כל הזמן שהם הגיעו מאותו מקום ומבינים האחד את השני, תמיד שאל אותה לה לא ניגשת אליו אחרי שלמד את מעלליה התרחק ונצמד יותר גם לעינב מעבר להדר
אולי בהתחלה, בגלל הרקע שלהם.
זה נגמר מאוד מהר

סטיריקון9

Well-known member
אור בשיחה עם פרידה מבין שקורלי שיקרה העבירה מסר מהונדס ליהב ולהדר לגבי מה שאמר לה על ההידלקות שלה על יהב. הוא מבין שיהב קיבל מידע שגוי ולכן התהפך עליו וזה הדבר היחיד שעומד בינו לבין יהב אבל מוסיף שזאת בעיה של יהב. פרידה ניסתה למלמל משהו על לדבר עם יהב אבל המניע לשיחה הוא קורלי שמדליפה מידע מהקבוצה שלהם והגאווה של הסנדק שלא ילך להתנצל אבל חוזר ע"כ שהיא מסכסכת בינו לבין יהב.בהמשך השיחה חוזר להשמצות הארסיות והשנאה המוגזמת כלפיו

נערך לאחרונה ב:

Psy Bear

Well-known member
באמת חושבים שיש קשרים בהפקה?

אין לה.
אני מכיר את אבא שלה, זה לא כאלו אנשים "מקושרים" כמו שחושבים.
היא שלחה כבר איזה 4 או 5 סינגלים לרדיו. אם היו לה קשרים ברמה הזו, כבר הייתם שומעים ללא קשר לאח הגדול.

yalian

Well-known member
אין לה.
אני מכיר את אבא שלה, זה לא כאלו אנשים "מקושרים" כמו שחושבים.
היא שלחה כבר איזה 4 או 5 סינגלים לרדיו. אם היו לה קשרים ברמה הזו, כבר הייתם שומעים ללא קשר לאח הגדול.
אחרי הטיפונת שראיתי מאמא שלה בראיונות,
אני מסוגלת לדמיין אותה מעבירה מסר תקיף להפקה :LOL:

סטיריקון9

Well-known member
אני מתה על זה שאור עלה על קורלי 🤩
הוא לא הולך לדבר איתה,
רק לחכות שזה יתפוצץ 💥
אבל ממשיך ללשלש בארסיות מוגזמת כלפי יהב, אפשר לאהוב אפשר לא אבל היצור הזה טיפוס כוחני מצוי, עם פה ג'ורה שפניו למלחמה. ממשיך ללכלך ולקרוא לו סמרטוט וכינויים אחרים ושלא מזיז לו את הביצה הימנית. (גנב לו את תשומת הלב של הדר והוא מנסה להחזיר אותה.) במקום להתנצל בפניו כמו שמצפה מהמתרפסים האחרים שמקיפים אותו.

lady mahvat

Well-known member
אבל ממשיך ללשלש בארסיות מוגזמת כלפי יהב, אפשר לאהוב אפשר לא אבל היצור הזה טיפוס כוחני מצוי, עם פה ג'ורה שפניו למלחמה. ממשיך ללכלך ולקרוא לו סמרטוט וכינויים אחרים ושלא מזיז לו את הביצה הימנית. (גנב לו את תשומת הלב של הדר והוא מנסה להחזיר אותה.) במקום להתנצל בפניו כמו שמצפה מהמתרפסים האחרים שמקיפים אותו.
אבל שמתי לב (ואולי פספסתי משהו) אבל אור מאוד גיבור רק בנסט.
רק מאחרי הגב
משלשל אמירות ארסיות לוחמניות בלי הפסקה אבל לא ראיתי אותו מתאמץ עם אף אחד באמת.

מצב
הנושא נעול.
למעלה