** שרשור בוקר היום ה35 בבית עדכונים ** 🎗️

מצב
הנושא נעול.

סטיריקון9

Well-known member
אור דלוק על הדר
בעיני בעיקר משתמש בהתלהבות שלה ממנו לנגח אותה על הגדרות היחסים שלה עם יהב. יש בסיס לקנאה של הבורר איך זה שחברה של יהב ולא שלו. מצפה שתושפע מהדברים, שטיפת מוח שהוא עושה את זה כל הזמן. הדר מגוחכת, נרגשת, לוקחת כל מילה שלו ברצינות מחייכת ועונה.

רות 1234

Well-known member
רק לפני יום-יומיים קורלי השקיעה באמילי צמות בכל הראש, ועכשיו אמילי מטנפת בשימחה על קורלי, עם אור הבורר. אור כמו ילדה עם קוקיות מטנף על קורלי מהבוקר באוזני כל אחד כמעט. אני אישית מעדיפה את קורלי פי 100 על אור

מיק83

Well-known member
רק לפני יום-יומיים קורלי השקיעה באמילי צמות בכל הראש, ועכשיו אמילי מטנפת בשימחה על קורלי, עם אור הבורר. אור כמו ילדה עם קוקיות מטנף על קורלי מהבוקר באוזני כל אחד כמעט. אני אישית מעדיפה את קורלי פי 100 על אור
קשה לי להעדיף מישהי שמסכסכת בכוונה בין כולם

katy2022

Well-known member
אמילי קמה ממורמרת מהבוקר…רק מחפשת על מי להתעצבן

פאף פה

Well-known member
קורלי ראויה לכל טינוף. היא ניסתה לערב ולערבב כל דייר בבית תוך שהיא מסלפת, מנפחת, מסכסכת ומתייפייפת.

בסדר555

Well-known member
13:57 אמילי בודקת מה השעה בתמי4

מישהו מבין איך לא מצאו פתרון?

Psy Bear

Well-known member
13:57 אמילי בודקת מה השעה בתמי4

מישהו מבין איך לא מצאו פתרון?

יש להם מדבקה על השעון בתמי 4. אבל האח זורק זין ונותן להם להוריד אותה מתי שבא להם. במקום שכל מי שמוריד אותה ישר מועמד להדחה, וקנס 200 שקל.
ובכלל, אפשר לשים מתקן מים בלי מסך. מה העניין?

המלאך האדום10

Well-known member
לי יש תמי4 די חדש ואפילו אחרי הפסקת חשל הוא חוזר
לשעה הנכונה. בקודמים היה צריך לחדש את כל האופציות

מצב
הנושא נעול.
למעלה