שרשור בוקר היום ה84 בבית עדכונים

מצב
הנושא נעול.

yalian

Well-known member
אני בעיקר התחברתי לחלק שבו הדר גוערת בדמויות דמיוניות על חוסר דבקות בקשר
אני בעיקר "התחברתי" לאיך שיוסי ופרידה התעקשו ש"לא מכריחים" בחברה החרדית, ואז הסבירו במילים אחרות איך כן מכריחים 😆

svtar25

Well-known member
בוקר טוב,
אני חושבת על ריב של הדר ואמילי, ברור שאמילי מרוכזת בעצמה, דרך אגב כל אדם במידה זו או אחרת מעבד את הסיטואציה רק דרך עצמו, אצל אמילי זה פשוט בסולם הכי גבוה. יחד עם זאת גם הדר מרוכזת בעצמה ולכן הן מתקשות לראות אחת את השנייה.
הדר כועסת על אמילי שכאשר הדר אומרת "בא לי את אמא שלי " אמילי "את קיבלת את אבא שלך". הדר: "מה את שוב הופכת את זה עליך". אבל ברור שאמילי הופכת עליה, כי היא לא קיבלה אף קרוב משפחה, אם זה מה שיושב לה במוח על זה היא תדבר.
הדר כועסת שאמילי לא באה לחבק אותה במסוק וכשאח של הדר צעק לה.
הדר כועסת שאמילי מתבאסת שעידן לא שלח לה מסוק או לא צעק לה, כאשר עינב והדר הרימו לה יום הולדת וכל הבית חגג לה. אבל אישית אגיד עלי, אם אני חושבת על משהו, תעשו לי אלף דברים טובים, המחשבה שאצלי בראש תהיה מעל הכל, ככה גם אצל אמילי. תמיד הגבר שאת חושבת שאת מאוהבת בו יתפוס את כל המחשבות ולא משנה מה החברות יעשו.

ק ו ל י ת

Well-known member
בוקר טוב,
אני חושבת על ריב של הדר ואמילי, ברור שאמילי מרוכזת בעצמה, דרך אגב כל אדם במידה זו או אחרת מעבד את הסיטואציה רק דרך עצמו, אצל אמילי זה פשוט בסולם הכי גבוה. יחד עם זאת גם הדר מרוכזת בעצמה ולכן הן מתקשות לראות אחת את השנייה.
הדר כועסת על אמילי שכאשר הדר אומרת "בא לי את אמא שלי " אמילי "את קיבלת את אבא שלך". הדר: "מה את שוב הופכת את זה עליך". אבל ברור שאמילי הופכת עליה, כי היא לא קיבלה אף קרוב משפחה, אם זה מה שיושב לה במוח על זה היא תדבר.
הדר כועסת שאמילי לא באה לחבק אותה במסוק וכשאח של הדר צעק לה.
הדר כועסת שאמילי מתבאסת שעידן לא שלח לה מסוק או לא צעק לה, כאשר עינב והדר הרימו לה יום הולדת וכל הבית חגג לה. אבל אישית אגיד עלי, אם אני חושבת על משהו, תעשו לי אלף דברים טובים, המחשבה שאצלי בראש תהיה מעל הכל, ככה גם אצל אמילי. תמיד הגבר שאת חושבת שאת מאוהבת בו יתפוס את כל המחשבות ולא משנה מה

סתם ויכוחים חסרי תוכן

יונתנסקי

Well-known member
אני שונאת אלימות פיזית.
ִאם רואה - בורחת 1000 ק"מ משם,
אבל כתופעה זה מסקרן אותי.
אם רואים 2 או יותר אנשים מתקוטטים, עד כדי שליפת סכין, גרזן או נשק חם,
תמיד מעורב בזה אלכוהול,
או שאפשר להיות אלים נטול אלכוהול?

בטח תגידו "שאלה ילדותית"....

סטיריקון9

Well-known member
"זה מטורף" "זה מטורף"... השיחות עם דיג'יי זה משהו, ובנסט עכשיו עם מיכל ואור ודיג'יי מרתקת

yalian

Well-known member
10:57 דיג'יי מספר לאור על הקשר האחרון שלו,
לונג דיסטנס עם מישהי מקנדה שבאה לתגלית

יונתנסקי

Well-known member
10:57 דיג'יי מספר לאור על הקשר האחרון שלו,
לונג דיסטנס עם מישהי מקנדה שבאה לתגלית
מתי בכלל די ג'יי הכיר את פרידה בפעם הראשונה, לפני הרבה שנים, לא כך?

אז הגיוני שיהיו לו קשרים עם אחרות, כמו גם לה.
זה לא נישואים קתוליים.

רותרות7

Well-known member
מתי בכלל די ג'יי הכיר את פרידה בפעם הראשונה, לפני הרבה שנים, לא כך?

אז הגיוני שיהיו לו קשרים עם אחרות, כמו גם לה.
זה לא נישואים קתוליים.
היה עימה בקשר בשנים האחרונות. עם הדר היה בקשר קצר לפני שנים רבות. גם הקשר עם הקנדית היה לפני שנים רבות. אמר לבנים שהוא כבר 7 שנים בלי זוגיות של ממש. הקשר לאחרונה עם פרידה לא היה זוגיות רשמית.

סטיריקון9

Well-known member
כן, יש הרבה מילים שהוא לא מבין, ונראה שרק על חלק הוא שואל למה הכוונה
זה פחות עניין שפתי, הוא היה רוב הזמן גדל עם אמא שלו, בגיל 16 נסע ל 3 שנים וחזר לארץ. אמר שהיו לו הרבה בעיות התנהגותיות, לימודיות בש"כ דאריק ואישתו ביקשו ממנו לדווח על כלצעד שלו. הוא די גדל "פרא" ובעיקר בארץ והשפה שלו בהתאם דלה גם עולם התוכן

מצב
הנושא נעול.
למעלה