** שרשור בוקר ☀️ היום ה46 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

Jackie Brown

Well-known member
משהו קטן על דרור.
מעבר לזה שהוא עף על עצמו בקטע אחר ולא מובן (השיא שלו היה השימלה המכערת של מירי רגב?) ושהוא באמת בחור סכסכן עם עיניים רעות.
אני מבינה שהוא בוחר להתייחס אל עצמו בלשון נקבה, זכותו המלאה (אף עלפי שתכלס הוא נראה יותר כמו פועל בניין מאשר בחורה אבל שיהיה).
אני לא מבינה את העניין שהוא בוחר לדבר אל הגברים האחרים בלשון נקבה.
באיזו זכות? תעשה את הבחירות שלך לגבי עצמך, למה אתה כופה את הבחירות שלך על אחרים?
ברור לי שבתוכנית ריאלטי איש מהם לא יעז להגיד לו דבר על זה כי קמפיין להט"ב אכזרי יפתח נגד האומלל בו ביום והוא יהפוך לגזען ומה לא.
אותי זה מרגיז.

בוייאקה מאן

Well-known member
משהו קטן על דרור.
מעבר לזה שהוא עף על עצמו בקטע אחר ולא מובן (השיא שלו היה השימלה המכערת של מירי רגב?) ושהוא באמת בחור סכסכן עם עיניים רעות.
אני מבינה שהוא בוחר להתייחס אל עצמו בלשון נקבה, זכותו המלאה אף עלפי שתכלס הוא נראה יותר כמו פועל בניין מאשר בחורה אבל שיהיה.
באיזו זכות? תעשה את הבחירות שלך לגבי עצמך, למה אתה כופה את הבחירות שלך על אחרים?
ברור לי שבתוכנית ריאלטי איש מהם לא יעז להגיד לו דבר על זה כי קמפיין להט"ב אכזרי יפתח נגד האומלל בו ביום והוא יהפוך לגזען ומה לא.
אותי זה מרגיז.
גוזי אמר לו לדבר אליו בלשון זכר

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
משהו קטן על דרור.
אני מבינה שהוא בוחר להתייחס אל עצמו בלשון נקבה, זכותו המלאה אף עלפי שתכלס הוא נראה יותר כמו פועל בניין מאשר בחורה אבל שיהיה.
אותי זה מרגיז.
בגדול אני מסכימה איתך...זה גם מטריף לי ת'שכל
תדבר על עצמך איך שאתה רוצה - לגיטימי....

הבעיה היא שכל עוד הם מקבלים את זה - זה בסדר מבחינתו...כי להם אין בעיה עם זה...אני חושבת שפעם אחת ג'וזי העיר לו על זה וזהו.

Jackie Brown

Well-known member

הבעיה היא שכל עוד הם מקבלים את זה - זה בסדר מבחינתו...כי להם אין בעיה עם זה...אני חושבת שפעם אחת ג'וזי העיר לו על זה וזהו.
אני מאוד שמחה לשמוע שג'וזי העז להעיר לו, אני רואה בזה ממש סוג של כפיה. לא נעים

Kiera

Well-known member
אני מאוד שמחה לשמוע שג'וזי העז להעיר לו, אני רואה בזה ממש סוג של כפיה. לא נעים
אויש, זה מעיק ברמות. גם אני שמחה שלפחות מישהו אחד ביקש ממנו להפסיק עם זה.
למה הוא לא פונה לזהבה למשל בלשון זכר? מעניין אם דבר כזה היה מוציא אותה מאדישותה...

הקטע המצחיק שניסיתי לקלוט, כבר מזמן מזמן כשהבנתי שהוא עורמה, האם בזמן שהוא קופץ באופן שרירותי ללשון נקבה באמצע משפט זה כשהוא מחרטט, והאם כשהוא פונה לזכר שמולו פתאום בלשון נקבה הוא עוד יותר מחרטט 😉

אבל סתם נהיה לי כאב ראש ונטשתי את המעקב.

וגם ממילא הוא כזה חרטטן בכל מהותו. ושתלטן חברתי מהסוג השנוא עלי.
מדמיינת את העובדים שלו. צחוקים, צחוקים, אבל הפחד מהקפריזות ושלא יכנסו לו לג׳ורה המגלומנית שלו.

סטילהוק1

Well-known member

הבעיה עם אוחצ'ות כמו דרור שהם חושבים שכולם חייבים לקבל את השפה שלהם ולקרוא לעצמם ואחד לשני בגוף נקבה, וזה פשוט מעצבן, כי זה גם סוג של כפייה מבחינתי. חיה ותן לחיות.

פלוידיאנית

Well-known member
משהו קטן על דרור.
אני מבינה שהוא בוחר להתייחס אל עצמו בלשון נקבה, זכותו המלאה (אף עלפי שתכלס הוא נראה יותר כמו פועל בניין מאשר בחורה אבל שיהיה).
אותי זה מרגיז.
נדע יותר מתי שסוף סוף יראו לנו את הריב בינו לג'וזי בחדר האח
עושה רושם שג'וזי לא אהב שהוא דבר אליו בלשון נקבה

עדינהקאט

Well-known member
מיק עוד לא הבנת שהפרומואים הם בולשיט למשוך קהל ?
עוד לא היה פרומו אחד אמין! אחד!

אני מאמינה לחלוטין שיראו.
עוז בונה את ג'וזי....רואים את זה.
ראית את הפרק בראשון. אני חושבת שהוא החזיר את יהודה מכסא הוא מריץ את יהודה שוב.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
ראית את הפרק בראשון. אני חושבת שהוא החזיר את יהודה מכסא הוא מריץ את יהודה שוב.
לא ראיתי את הפרק....
אבל עצם העובדה שקראתי שהראו את יהודה מחקה את ג'וזי - לא נותן לי תחושה כזאת
האח וויתר על יהודה
הוא כרגע בונה את ג'וזי....

תקראי ברשת את התגובות על יהודה...אני לחלוטין נגד תגובות מזוהמות עם איחולים גועליים (לא משנה לאיזה דייר,יש גבול!) אבל התגובות נגד יהודה נוראיות...נוראיות ברמת הלהקיא.

סטילהוק1

Well-known member
לא ראיתי את הפרק....
אבל עצם העובדה שקראתי שהראו את יהודה מחקה את ג'וזי - לא נותן לי תחושה כזאת
האח וויתר על יהודה
הוא כרגע בונה את ג'וזי....

תקראי ברשת את התגובות על יהודה...אני לחלוטין נגד תגובות מזוהמות עם איחולים גועליים (לא משנה לאיזה דייר,יש גבול!) אבל התגובות נגד יהודה נוראיות...נוראיות ברמת הלהקיא.
יקיר ההפקה זה יהודה, לא ג'וזי. לג'וזי יש צבא, ליהודה אין. עוז וההפקה שלו מנסים להרים את יהודה דרך ג'וזי. שיטה ידועה בריאליטי.

יונתנסקי

Well-known member
למה שיריץ מישהו שזכה כבר במיליון,זה הימור מסוכן
אם אישיותית הוא מתאים לזכיה, מה זה קשור שזכה כבר פעם ?

זה כאילו תגידי "אה, הוא עני, אז ניתן לו לזכות".
אחרי הכל התכנית איננה "תן כסף למסכנים".

וחזרנו לשאלה: "האם מתאים לו לזכות אישיותית ?"

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
הפרומו הזה מוזר ומפחיד

״המשפט שמעולם לא אמרו בבית האח״
וכו

איזה משפט לא אמרו מעולם? 🤷‍♀️
אוי נו...מיק! "הפרק המרגש ביותר"
"הפרק העוצמתי ביותר"
בולשיט
עזבי אותך

אני בעד שיראו את הדברים כמו שהם באמת ולא יסלפו ויערכו שוב פרק שאין לו קשר למציאות.

לא משנה לי מי טעה רמי או ג'וזי או מי אמר מה...רק שיראו את האמת .

סטילהוק1

Well-known member
אוי נו...מיק! "הפרק המרגש ביותר"
"הפרק העוצמתי ביותר"
בולשיט
עזבי אותך

אני בעד שיראו את הדברים כמו שהם באמת ולא יסלפו ויערכו שוב פרק שאין לו קשר למציאות.

לא משנה לי מי טעה רמי או ג'וזי או מי אמר מה...רק שיראו את האמת .
לא יקרה, חבל על הציפיות. כגודל הציפייה גודל האכזבה. בעיקר עם עוז

מצב
הנושא נעול.
למעלה