** שרשור בוקר ☀️ היום ה46 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

Aye123

Well-known member
7:47- תום ממלמל לעצמו שהוא לא יכול עם הילדותיות הזאת

וזה כמה דק׳ אחרי שהוא אמר לה שיש לו פנקס שלם על דברים אצלה (שמפריעים לו) ושהם ידברו על זה מחוץ לבית היא אמרה לו איזה פנקס חצוף וצחקה ואפילו חיבקה אותו, היא לא באמת הבינה שהוא רציני לגמרי.

תום: ״אני אתן לך בינתיים להנות מהספק״
Excuse me?!?!? כדור הארץ לתום חיימוב!!!! 😤

גל: ״אתה רוצה שנסיים את הסיפור כאן ועכשיו אני לא מבינה״
תום: ״מאמי אם את רוצה לסיים את הסיפור כאן ועכשיו זו בחירה שלך״
גל: ״לא אני לא רוצה״
תום: ״אז למה את מציפה את זה?״
גל: ״אז למה אתה מתנהג ככה? נצא החוצה יש לך פנקס.. איזה פנקס?! ״
וכל זה היא עונה לו בחצי צחוק ובטון חמוד.

צד דוחה של תום בעיניי, דיבר נורא בהתנשאות
לא הבנתי למה הוא חושב שהוא זכיה בלוטו, באמת
מקווה שגל תעריך את עצמה ולא תתן לאף אחד להוריד אותה.

svtar25

Well-known member
מה שקרה בבוקר ,
אחרי שתום אמר שיש לו פנקס של טענות שהוא אמור לברר עם גל, היא אמרה מה זה פנקס? אולי נסיים את זה כאן ועכשיו?
תום: "את רוצה לסיים עם זה?" גל: " לא" תום: "אז למה את מציפה את זה?" דרור : "אמר משהו" ואז תום זרק : "והוא ג'ינג'י"
דרור אמר "ואוו" גל : "חזרה אחריו" תום אמר : "למה את חוזרת אחריו...גל "לא היה לי בן זוג ג'ינג'י
ואז דרור זרק בדיחה על למטה של תום, גל אמרה : "אולי זה ג'ינג'י"
הבדיחות מין האלה על תום מביכות את תום, אפשר להבין, אך מי שהתחיל עם זה היה דרור!
לתום מפריעה המחוצנות של גל? הוא לא ראה את זה קודם? גם דרור שאל אותו : "לא ראתה?"
אז תום הלך לגל "שאל אותה האם היא הייתה ככה גם במערכות זוגיות הקודמות?"
שאלה כל כך לא ברורה ולא במקום. תפרט לה : מפריע לי שאת זורקת הערות מיניות על הגוף שלי בפני אחרים.
דרור צודק שביקורת חייבים להתחיל מביקורת בונה , מדבר טוב, כי אחרת אדם נכנס למגננה.

Aye123

Well-known member
מה שקרה בבוקר ,
אחרי שתום אמר שיש לו פנקס של טענות שהוא אמור לברר עם גל, היא אמרה מה זה פנקס? אולי נסיים את זה כאן ועכשיו?
תום: "את רוצה לסיים עם זה?" גל: " לא" תום: "אז למה את מציפה את זה?" דרור : "אמר משהו" ואז תום זרק : "והוא ג'ינג'י"
דרור אמר "ואוו" גל : "חזרה אחריו" תום אמר : "למה את חוזרת אחריו...גל "לא היה לי בן זוג ג'ינג'י
לתום מפריעה המחוצנות של גל? הוא לא ראה את זה קודם? גם דרור שאל אותו : "לא ראתה?"
שאלה כל כך לא ברורה ולא במקום. תפרט לה : מפריע לי שאת זורקת הערות מיניות על הגוף שלי בפני אחרים.
דרור צודק שביקורת חייבים להתחיל מביקורת בונה , מדבר טוב, כי אחרת אדם נכנס למגננה.
הכל לא בא לו בטובבבב
מפריע לו שהיא עושה רעש
הוא כל הזמן עוקץ אותה שהוא צריך שקט
והיא נעלבת ועדיין מגיבה לו בצחוק
עכשיו מפריע לו שהיא מאוד מוחצנת
זאת היא לטוב ולרע. ותום לא יודע איך לגשת אליה ואיך לדבר איתה, אין לו אינטליגנציה רגשית בשיט ..
הוא לא מבין אותה הרבה פעמים.
שונים שנות אור

פלוידיאנית

Well-known member
מה שקרה בבוקר ,
לא מבינה מה הקטע שלו, לפני כמה ימים היו בבריכה וזה היה תום שאמר לה
לי יש גדול יותר ממנו והיא ענתה אני יודעת... בעצם אני לא יודעת

svtar25

Well-known member
לא מבינה מה הקטע שלו, לפני כמה ימים היו בבריכה וזה היה תום שאמר לה
לי יש גדול יותר ממנו והיא ענתה אני יודעת... בעצם אני לא יודעת
כנראה מפריע לתום כשגל מתבדחת עם דיירים אחרים על אברי גופו, נגיד לאחד כמו ג'וזי זה לא היה מפריע, הוא היה זורם עם זה, כי מי שבטוח בעצמו יודע לצחוק על עצמו. תום חסר ביטחון, בדיחות על חשבונו מפריעות לו. התחיל עם זה דרור, גל זרמה, כי גל קלילה וזורמת.
כנראה בבריכה זה באה מתום, הם היו לבד בלי דיירים אחרים.
לדעתי : תום איש נחמד, כידיד, כבן זוג פחות- א. מחובר בחבל תבור לאמו, רגיש יתר על מידה, חסר ביטחון בצורה מטורפת.
אתמול בלילה בשיחה עם קארין תום אמר: "תמיד שנאתי את הילדים כמו יהודה, פנקיסטים כאלה שהלך להם עם בנות"
תום נתקע בגיל 17-18 , מכאן הקנאה שלו ביהודה , גל לא מצליחה להבין איך תום מקנאה ביהודה? אני מבינה!
פשוט תום תקועה בילדות, שם מקנאה ליהודה.
קיצור גלי, את רוצה לעצבן את תום? לכי שבי עם יהודה...

מצב
הנושא נעול.
למעלה