** שרשור בוקר ☀️ היום ה80 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

סטיריקון9

Well-known member
מי שמכיר את רמי יודע שהוא טוטאלי בכל דבר (אפשר לכבס את הטוטאליות ולהגדיר אותה כאובססיה). זה בדברים הטובים והרעים.

גם הרגישות שלו ויכולת הטיפול שלו היא טוטאלית
גם העקרונות שלו הם טוטאליים
האהבה שלו טוטאלית (גם לחברים)
הנאמנות שלו טוטאלית

רמי אדם של שחור ולבן.

אני מאחלת לו להכיר את האפור בשבילו ולמענו יותר מלמען הנאת הצופים או דיירי הבית.
האובססיה היא טוטאלית וצובעת בגוונים אחרים את האדם. קשה למתן אותה, החברה שלנו מתקשה לקבל את השונה ואם זה בהגזמה אז בכלל... ברגע שמכירים אותו או שנשארים כי מוצאים גם תכונות אחרות או שמרחקים. לגביו אפשר לומר שהוא מושך אליו אנשים לטוב ולרע.

valkyrie2021

Well-known member
צ'מעו, לא הייתי בפורום בתחילת העונה ואחרי שראיתי את הפרק הראשון והשני הפסקתי לראות לאיזה שבועיים שלושה ואז הגעתי לפורום.
מתחילת העונה אני תוהה לעצמי למה דרור מרשה לעצמו לפנות לדיירים איך שבא לו מבחינת מגדר? ועוד יותר אני לא מבינה למה זורמים איתו?
מפחדים שמא יחשבו שהם הומופובים אם יעירו לו?

וואלק פעם אחת פניתי למישהי בפייסבוק בתגובה למשהו שכתבה ובתמורה קיבלתי מקלחת שנאה ממנה ומחברים שלה כי פניתי אליה כנקבה ולא כזכר. עכשיו בואי כפרה זה שם של אישה ובתמונה רואים אישה - אני אמורה לנחש שאת זכר בלב?
הבנתי שהיא נפגעה מזה שלא בכוונה אבל למה מהצד השני זה מותר?

אני חושבת שזה לא בסדר ולא לגיטימי. כמובן שאם באמת זה לא מפריע לאף אחד שם , סבבה זה שלהם.
אבל לי זה היה מפריע.

הבנתי ממרי שהיה על זה דיון בתחילת העונה ושכולם היו נגד מה שדרור עושה.
מה אתם חושבים עכשיו?

Rave n

Well-known member
צ'מעו, לא הייתי בפורום בתחילת העונה ואחרי שראיתי את הפרק הראשון והשני הפסקתי לראות לאיזה שבועיים שלושה ואז הגעתי לפורום.
מתחילת העונה אני תוהה לעצמי למה דרור מרשה לעצמו לפנות לדיירים איך שבא לו מבחינת מגדר? ועוד יותר אני לא מבינה למה זורמים איתו?

וואלק פעם אחת פניתי למישהי בפייסבוק בתגובה למשהו שכתבה ובתמורה קיבלתי מקלחת שנאה ממנה ומחברים שלה כי פניתי אליה כנקבה ולא כזכר. עכשיו בואי כפרה זה שם של אישה ובתמונה רואים אישה - אני אמורה לנחש שאת זכר בלב?

אני חושבת שזה לא בסדר ולא לגיטימי. כמובן שאם באמת זה לא מפריע לאף אחד שם , סבבה זה שלהם.
אבל לי זה היה מפריע.

מה אתם חושבים עכשיו?
הוא לא רק פונה בלשון נקבה, הוא גם החליף להם את השמות.. תום הוא תמי, יהודה יהודית, וגוזי ג'וזפין וכו'.. זה לא אישו הם לא מתרגשים ונראה שטוב להם ככה איתו.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל

אבל לי זה היה מפריע.

מה אתם חושבים עכשיו?
אני עדיין נגד
לא אוהבת את זה
זו השתלטות על המגדר של בנאדם.
מי הוא שיחליט שהוא פונה בלשון נקבה לגברים בבית? מה עם לכבד את האדם והמגדר שלו?

ג'וזי היה זה שהעיר לו...ומאז לא מפסיק לחטוף על זה.

valkyrie2021

Well-known member
אני עדיין נגד
לא אוהבת את זה
זו השתלטות על המגדר של בנאדם.
מי הוא שיחליט שהוא פונה בלשון נקבה לגברים בבית? מה עם לכבד את האדם והמגדר שלו?

ג'וזי היה זה שהעיר לו...ומאז לא מפסיק לחטוף על זה.
זה גם גילוי עבורי, עכשיו סוף סוף אני מבינה מה התחיל את השנאה לג'וזי.
רק מה, לא רק שג'וזי חטף, בסוף דרור ממשיך בשלו וקורא לו ג'וזפין.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
מעולה למי שרוצה להפסיק לצפות שיראו את רמי יום שלם
לי זה דווקא גורם לפתוח את הלייב
יש גם כאלו (איזה מוזרים אנחנו יאאללה,כיצד העזנו!) שאוהבים את רמי
ואני מעדיפה לראות את רמי כל היום ולא את יהודה כל היום
מה אעשה
ככה נולדתי
מוזרה 🤷‍♀️

צופהבאחהגדול

Well-known member
מה אעשה
ככה נולדתי
מוזרה 🤷‍♀️
זכותך וטוב שיש כאלה שאוהבים לשמוע אותו.
כמו שיש כאלה שאוהבים את יהודה
(אני לא מאלה ולא מאלה. הלוואי ושניהם לא היו על המסך הם מייצגים את כל מה שלא צריך לראות בזמן שכזה. רשת ביקרה בלי הפסקה את קשת בהצגת שיח אלים והיא ירדה נמוך הרבה יותר, שלא נגיד לא רק ירדו נמוך גם לא ערכו את זה כמו שצריך)

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
זכותך וטוב שיש כאלה שאוהבים לשמוע אותו.
כמו שיש כאלה שאוהבים את יהודה
(אני לא מאלה ולא מאלה. הלוואי ושניהם לא היו על המסך הם מייצגים את כל מה שלא צריך לראות בזמן שכזה. רשת ביקרה בלי הפסקה את קשת בהצגת שיח אלים והיא ירדה נמוך הרבה יותר, שלא נגיד לא רק ירדו נמוך גם לא ערכו את זה כמו שצריך)
שיח אלים...
אני מניחה שזה מכוון לרמי ויהודה
ויחד עם זאת
גם לג'וזי היה שיח אלים
מידי פעם גם לגל
כמעט לכולם שם...אני יכולה להוציא מהכלל אולי את ליאור וזהבה שהם היחידים שלא (על החדשים אנלא מדברת הם לא מעניינים אותי)

אז להוריד את התכנית מהמסך אם ככה.

valkyrie2021

Well-known member
מה אעשה
ככה נולדתי
מוזרה 🤷‍♀️
רמי כשהוא לא באובססיה על מישהו לפעמים נחמד להקשיב לו.

עדגיל

Well-known member
מישהו יכול להסביר לי איך תום ואורן קיבלו 1000 נק'? איך עושים את החישוב?

צופהבאחהגדול

Well-known member
לפי מה שהבנתי אתמול היה דו קרב בין אורן לגוזי משימה בתוך הבית שלא הראו ואורן ניצח וזכה 1000 נקודות
כן , אהבתי את השיחה שג'וזי אמר בדיוק מה שהוא.
הרי על קארין אמר if you can't beat them join them
ואורן אמר לג'וזי אחרי שג'וזי הפסיד את אותו משפט עליו(כאילו שיצטרף אליו , אולי למטבח? לא ברור אבל בצחוק)
אז ג'וזי אמר אני לא עושה את זה אני if you can't beat them fight them until one will die
שזו הגישה. הוא יכל להצטרך לחונטה כזו או אחרת העדיך לא ללכת עם "החזקים" באותו הרגע אלה לעשות מה שהלב שלו אומר... וללכת עם זה עד הסוף . לא להכנע למסביב.

מצב
הנושא נעול.
למעלה