** שרשור בוקר ☀️ היום ה86 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

yoni564712

Well-known member
לא היה ריכול של תום ורמי.
תום בסה"כ שיתף את רמי במה שג'וזי אמר לו אמש ורמי אמר "הוא למד ממני" (על הקטע של אל תדבר איתי)
ותום סיפר שהוא צחק על זה בחדר האח.
זהו.
לא ביג דיל.

ראש גזר 6789809896

Well-known member
תום בסה"כ שיתף את רמי במה שג'וזי אמר לו אמש ורמי אמר "הוא למד ממני" (על הקטע של אל תדבר איתי)
זהו.
לא ביג דיל.
לא היה עכשיו היה אחר כך מה זה משנה הרי ריכול הוא משני הצדדים לא משנה מה

ariela1612

Well-known member
זהו.
לא ביג דיל.
הם דיברו על המשימות ותום אמר זה כמו שיראו עכשיו שיחה שלנו מדברים על ג'וזי ורמי אמר, זה מעניין לי את הביצה, צחקו רמי המשיך גם את הביצה זה לא מעניין לי, ואז דיברו על מה שהיה אתמול, בדיוק ג'וזי נכנס.

yoni564712

Well-known member
הם דיברו על המשימות ותום אמר זה כמו שיראו עכשיו שיחה שלנו מדברים על ג'וזי ורמי אמר, זה מעניין לי את הביצה, צחקו רמי המשיך גם את הביצה זה לא מעניין לי, ואז דיברו על מה שהיה אתמול, בדיוק ג'וזי נכנס.
אבל זה לא ריכול.
אני מפרש ריכול כמשהו רע, אם למשל הם היו אומרים: "ג'וזי הוא ככה והוא ככה והוא ככה".

ariela1612

Well-known member
אבל זה לא ריכול.
אני מפרש ריכול כמשהו רע, אם למשל הם היו אומרים: "ג'וזי הוא ככה והוא ככה והוא ככה".
להגיד ג'וזי מעניין לו את הביצה זה סבבה?
מסכימה לגבי זה שתום סיפר לו מה היה אתמול, אם זה היה רק זה לא הייתי מציינת בכלל

haya sol

Well-known member
בוקר טוב
יש פה קטע כזה להצדיק את הפייבוריט בכל דבר ודבר גם כשהם לא צודקים. אין ספק שאצלי הייתה גל אבל גם כשהיה לי דברים שהיא לא צודקת הייתי חושבת על זה וכותבת כשצריך.
מי שאני מחבבת מאוד ממה שנשאר זה ג'וזי ועוד 3 שילוב מוזר אבל מוצאת בכל אחד מהם משהו שאוהבת.

כמו שאמרתי ג'וזי מאז ההדחת פייק חסר סבלנות וזה פוגע בו וכנראה גם מחוסר חברה וקצת מבולבל עם עצמו. הרי מי שהתחיל לא משנה מה קרה אחרי זה, ג'וזי אחרי שתיאמו התעצבן ובמקום לבוא להגיד בפנים ששמע ושזה מעצבן אותו. הלך לישון עם זה וקם עצבני עם כולם על ה** שלי ואז הדגיש רק 6 ותום אמר לו אם יש לך משהו להגיד לי תבוא תגיד לי. וג'וזי סחב וסחב את ואז הכל התפוצץ. לא משנה כבר מי צודק פה ומי יצא היותר בסדר או פחות.
ג'וזי אמר שהוא לא רוצה שמישהו שלא בא לו מאהבה שיבוא יגיד לו "אחי" "שמח שנשארת" אבל גם אתה אמרת לאנשים דברים לא מכל הלב.
המכל הלב תצפה מהחברים הממש קרובים אליך. אני מקווה שיהודה לא הדביק את ג'וזי בלשנוא באחר את מה שאתה עושה בעצמך !

נערך לאחרונה ב:

מיק83

Well-known member
בוקר טוב
יש פה קטע כזה להצדיק את הפייבוריט בכל דבר ודבר גם כשהם לא צודקים. אין ספק שאצלי הייתה גל אבל גם כשהיה לי דברים שהיא לא צודקת הייתי חושבת על זה וכותבת כשצריך.
מי שאני מחבבת מאוד ממה שנשאר זה ג'וזי ועוד 3 שילוב מוזר אבל מוצאת בכל אחד מהם משהו שאוהבת.

כמו שאמרתי ג'וזי מאז ההדחת פייק חסר סבלנות וזה פוגע בו וכנראה גם מחוסר חברה וקצת מבולבל עם עצמו. הרי מי שהתחיל לא משנה מה קרה אחרי זה, ג'וזי אחרי שתיאמו התעצבן ובמקום לבוא להגיד בפנים ששמע ושזה מעצבן אותו. הלך לישון עם זה וקם עצבני עם כולם על ה** שלי ואז הדגיש רק 6 ותום אמר לו אם יש לך משהו להגיד לי תבוא תגיד לי. וג'וזי סחב וסחב את ואז הכל התפוצץ. לא משנה כבר מי צודק פה ומי יצא היותר בסדר או פחות.
ג'וזי אמר שהוא לא רוצה שמישהו שלא בא לו מאהבה שיבוא יגיד לו "אחי" "שמח שנשארת" אבל גם אתה אמרת לאנשים דברים לא מכל הלב.
המכל הלב תצפה מהחברים הממש קרובים אליך. אני מקווה שיהודה לא הדביק את ג'וזי בלשנוא באחר את מה שאתה בעצמך עושה !
העסק עדיין טרי
בצהרים היה ריב ודין כמו של בית משפט ובערב הוא ״שמח שנשאר״... צפוף מידיי

haya sol

Well-known member
העסק עדיין טרי
בצהרים היה ריב ודין כמו של בית משפט ובערב הוא ״שמח שנשאר״... צפוף מידיי
נכון, אבל עדיין לרוב הם מראים בגרות ומברכים אחד את השני גם כשלא תמיד הכל מושלם. (ארוחות שישי, מסיבות, משימות) וזה לא עושה את זה לא בסדר. אולי זו גם הדרך של תום היה לפתוח מקום לשיח ולדבר ברגוע על הדברים.
לדעתי ג'וזי קצת מרגיש שהוא מגיע למקום שדרור הגיע אליו בגלל זה הוא כבר עמוס והוא יודע שהוא לא אדם כזה, כי בסך הכל שלו הוא אדם טוב.

צופהבאחהגדול

Well-known member
בוקר טוב

המכל הלב תצפה מהחברים הממש קרובים אליך. אני מקווה שיהודה לא הדביק את ג'וזי בלשנוא באחר את מה שאתה בעצמך עושה !
כי לא מדובר על האחי ועל אמירת שלום מדובר על המעבר אל תהיה צבוע איתי. אם אתה אמיתי איתי ובטוב איתי תדבר איתי כרגיל אם לא אל תעשה את עצמך שכן. במיוחד שהיה זחוח לאחר שבא לריב איתו עם קייס מוכן כשהבן אדם לא מוכן. עשה אמבוש

haya sol

Well-known member
כי לא מדובר על האחי ועל אמירת שלום מדובר על המעבר אל תהיה צבוע איתי. אם אתה אמיתי איתי ובטוב איתי תדבר איתי כרגיל אם לא אל תעשה את עצמך שכן. במיוחד שהיה זחוח לאחר שבא לריב איתו עם קייס מוכן כשהבן אדם לא מוכן. עשה אמבוש
אמבוש תשאירי ליהודה 🤣 רק הוא עושה אמבושים ונמצא בכל מקום - יודע מי נכנס לאן ומתי...

אי אפשר לדעת מי התחיל אתמול את השיחה ואז את הריב, כי לא ראינו...אז לבוא להגיד שתום בא מוכן בלי שראינו על מה מדובר. ושוב, הכל שם אמוציונלי אז כמו שמהר נדלקים גם מעבירים הלאה פשוט קצת ג'וז חסר סבלנות - בזמן אחר הוא רגיש והיה שמח מזה.

willing

Well-known member
בוקר טוב

המכל הלב תצפה מהחברים הממש קרובים אליך. אני מקווה שיהודה לא הדביק את ג'וזי בלשנוא באחר את מה שאתה עושה בעצמך !
ראיתי אצלו את ההתפסות לדברים ומידה מסויימת של נקמנות ולהוציא על הצד השני מתחילת התוכנית בהבלחות.
לי אישית זה משהו שאני לא מחברת אליו אצל אנשים, לכן הוא לא מצליח להיות פייבוריט בשבילי.

אני בחונטת הבריכה הדלתות הסגולות והנסט הריק

haya sol

Well-known member
ראיתי אצלו את ההתפסות לדברים ומידה מסויימת של נקמנות ולהוציא על הצד השני מתחילת התוכנית בהבלחות.
לי אישית זה משהו שאני לא מחברת אליו אצל אנשים, לכן הוא לא מצליח להיות פייבוריט בשבילי.

אני בחונטת הבריכה הדלתות הסגולות והנסט הריק
אין ספק אתה בחונטה הכי טובה...עוז הכי מרים להם בלי שנרגיש או שכן...🤣🤣🤣

נטה אונה

Well-known member
אני מניחה שזה בא מתוך סערת רגשות, ובכל זאת- לגשת לדייר בבית ולבקש ממנו לא לברך אותך ולא לפנות אליך ב"אחי" כי אתה יודע שזה מצביעות, זה בגדול לבקש מדייר בבית לא לדבר איתך וזה לדעתי משהו די מיותר ולא מכבד. אם ג'וזי הצליח לשבת ליד רמי בארוחות ולאכול מהאוכל שלו, כשהוטחו בו דברים קשים והוא היה יומיים עם דמעות בעיניים- לא מבינה למה קשה לנהל שיח בסיסי, גם אם צבוע (לא, כי לשבת להתלונן על צביעות של דייר לקארין בהתחשב בהיסטוריה שלהם ומה שהיא העבירה אותו עם הריב המדומה שהמציאה, זה לא מגוחך...) עם מישהו שהיה לכם סה"כ ויכוח. נשמע שהוא פשוט אכן לא היה מוכן ריב הזה ולא ידע לענות על דברים ועכשיו האגו בעיקר מדבר ממנו.
וזה שתום אמר לקארין שיפרידו כוחות סה בסדר? תום מתעלם מקארין כבר שבוע
בוקר טוב

גם לא להצדיק כל פעם יכול להיות ירייה אוטומטית.
לא רק ג'וזי ברגרסיה, גם תום חזק שם.
זה התחיל מהמשפט שדה שעשה לקארין על הרגשות ליהודה שאמר לה שיפרידו כוחות בבית.
זה עבר להתנשאות וחימום הבית על ג'וזי עוד קצת.
תום מתנהג כמו בשבוע השני של העונה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה