** שרשור בוקר 🌞 היום ה-65 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

meital38

Well-known member
אתמול ב 1:45 שניר יושב לבד ומעשן במחשבות, בטח התבאס מחוסר ההתלהבות של שי מהפרחים שהכין לה, היא ממש לא התלהבה, אפילו לא לקחה ממנו את זה , הסתכלה וזהו, הוא נישק אותה ואמר לה לפחות תכבדי ותיקחי את זה. איך רואים שאצלה הכל פייק הוא באמת התאהב בה והיא הכל משחק הכל למצלמות, ברגע שיצאו היא לא תסתכל לכיוון שלו.

TyPooN

Active member
אתמול ב 1:45 שניר יושב לבד ומעשן במחשבות, בטח התבאס מחוסר ההתלהבות של שי מהפרחים שהכין לה, היא ממש לא התלהבה, אפילו לא לקחה ממנו את זה , הסתכלה וזהו, הוא נישק אותה ואמר לה לפחות תכבדי ותיקחי את זה. איך רואים שאצלה הכל פייק הוא באמת התאהב בה והיא הכל משחק הכל למצלמות, ברגע שיצאו היא לא תסתכל לכיוון שלו.
היא הבינה עם מי יש לה עסק, היא כבר עשתה לו שיחה שהיא לא מוכנה שיסגור אותה ויגביל אותה
הוא אובססיבי, אולי מפחדת מהתגובה שלו או לא רוצה לצאת רע

alesandro2

Well-known member
היא הבינה עם מי יש לה עסק, היא כבר עשתה לו שיחה שהיא לא מוכנה שיסגור אותה ויגביל אותה
הוא אובססיבי, אולי מפחדת מהתגובה שלו או לא רוצה לצאת רע
אני לא רואה אובססיביות שלו
האובססיה היחידה בבית היא של ספיר לסתיו.
אם היתה משחררת מסתיו , היתה לוקחת את העונה

Hdina

New member
רגע, אבל שי לא דו? (בי).
נדמה לי שהיא גם (או רק) אוהבת בנות?

מוטי חוף

Well-known member
בוקר טוב .

מה קורה כעת בין ספיר לאברהם ,

מריבה ריחוק או סולחה ?

katy2022

Well-known member
תמי מונטג החמודה קיבלה הצעת נישואים אתמול
תמי הייתה בעונה של ישראל אוגלבו…הייתה מועמדת חזקה ומובילה לזכייה במשך חודש או חודש וחצי…. עד שהודיעו לה שהבן שלה צריך אותה… והיא פרשה

נערך לאחרונה ב:

willing

Well-known member
תמי מונטג החמודה קיבלה הצעת נישואים אתמול
תמי הייתה בעונה של ישראל אוגלבו…הייתה מועמדת חזקה ומובילה לזכייה במשך חודש או חודש וחצי…. עד שהודיע לה שהבן שלה צריך אותה… והיא פרשה
מועמדת שנשארה לי בלב
איזו אישה

מוטי חוף

Well-known member
כתובית :

" שניר לשיר : ' אם יש משהו שאני אוהב בחיים האלו ,זה אותך ' "

זה אמיתי או טעות דפוס ... היה צ.ל. שי ... ? ...

ק ו ל י ת

Well-known member
מסכנה ספיר .לו יכולתי לצעוק לה מהגבעה הייתי צועקת זה יעבור. תעיפי אותו לסלון עד מחר אחרי ההדחה.

אופה קטנטנה

Well-known member
סבאח אל חוב.

מריאננננני,

בהצלחה היום, אהובה.
אני וכריסוש נשמור על הממלכה.
את במחשבות.

שיהיה לכולנו יום מהנה, ושליו, ולך במיוחד,
מוקדש. שוב השילוב. בין עברית לאספניול.
❤️

מצב
הנושא נעול.