** שרשור בוקר 🌞 היום ה-65 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

meital38

Well-known member
נראה שאברהם וספיר השלימו קמו בחיבוק לעומת שי ושניר שהלכו לישון סבבה וקמו בריב שהיא עוד אמרה עליו איפה נפלתי. חחחחח
זוג רב אתמול כשאחד במיטה בוכה והזוג השני מתנשקים ומתחבקים קמים בבוקר והזוג שהיה בטוב נמצא ברע והזוג השני השלים. בטח עכשיו יכתבו ששי ושניר בדרך לפרידה - למרות שנראה ליש מבחינת שי זה ממש מוביל לשם, יש אצלה קצת זיוף ב"אהבה" שלה לשניר.

מיק83

Well-known member
נראה שאברהם וספיר השלימו קמו בחיבוק לעומת שי ושניר שהלכו לישון סבבה וקמו בריב שהיא עוד אמרה עליו איפה נפלתי. חחחחח
זוג רב אתמול כשאחד במיטה בוכה והזוג השני מתנשקים ומתחבקים קמים בבוקר והזוג שהיה בטוב נמצא ברע והזוג השני השלים. בטח עכשיו יכתבו ששי ושניר בדרך לפרידה - למרות שנראה ליש מבחינת שי זה ממש מוביל לשם, יש אצלה קצת זיוף ב"אהבה" שלה לשניר.
הם לא השלימו

פאף פה

Well-known member
שי לא סובלת את הקנאות, משחקי השליטה והפרימיטיביות של שניר והיא בכל זאת מושכת ותמשוך זאת לשמחת ילדי הטיקטוק

meital38

Well-known member
שי לא סובלת את הקנאות, משחקי השליטה והפרימיטיביות של שניר והיא בכל זאת מושכת ותמשוך זאת לשמחת ילדי הטיקטוק
היא העידה על עצמה שהיא גם ממש קנאית אז אני לא בטוחה שזה משהו שמפריע לה

פאף פה

Well-known member
היא העידה על עצמה שהיא גם ממש קנאית אז אני לא בטוחה שזה משהו שמפריע לה
היא לא אוהבת שגבר אומר לה מה מתי ואיך לעשות או להתנהג
שניר כבר נהיה סמרטוט
פוחד לומר מה הוא מרגיש

meital38

Well-known member
יש מצב שהכל מתוכנן בין האחים? מתי לפרק את הזוגיות ולהמשיך להתקדם במשחק לבד? מתי לשחק אותה כביכול הנפגעים מהזוגיות כדי שיתנו להם קולות?
כי גם ספיר כביכול הנפגעת וגם שניר כביכול נפגע ממשהו. אולי הם מבינים שלא נותר עוד הרבה זמן נותרו הרבה הדחות וזו העת להתקדם לבד במשחק....

פאף פה

Well-known member
יש מצב שהכל מתוכנן בין האחים? מתי לפרק את הזוגיות ולהמשיך להתקדם במשחק לבד? מתי לשחק אותה כביכול הנפגעים מהזוגיות כדי שיתנו להם קולות?
כי גם ספיר כביכול הנפגעת וגם שניר כביכול נפגע ממשהו. אולי הם מבינים שלא נותר עוד הרבה זמן נותרו הרבה הדחות וזו העת להתקדם לבד במשחק....
יש משהו שבטוח תכננו מראש:
לשקר לגבי העובדה שהם בכסאח ולא מדברים וכביכול בזכות עוז הטמבאל השלימו וחזרו זו לזה
לא צ׳ילבות ולא בטיח
הצטלמו יחד במכון יופי לפני הכניסה לתוכנית
אז בטח גם כל השאר מתוכנן:
למצוא זוגיות
לחלק את המיליון
וכאלה.
אני לא אשכח כמה גרוע היה משחקו של שניר כשספיר עוד לא ירדה במדרגות והוא ישר ממלמל בפרצוף שקר כלשהו ״יש לי הרגשה רעה, נראה לי שזאת אחותי״
יאלללללה

מצב
הנושא נעול.
למעלה