שרשור הופעות / מסיבות

EmMANuElle2

New member
נשמע מזמין ביותר ועוד איך!

הבעיה היחידה היא השומר הלא סימפטי במיוחד שעומד בכניסה... :/ כשף, יש מצב את מסדרת איזה משהו..?

אחות שלי.. הוא רק נראה לא סימפטי

כי הוא רגיל להיות בכניסה של מועדונים שחיות באות לשם חהחה.. והוא מוכן לכל תקרית אז הוא טיפה קשוח, אבל טאכלס הוא סבבה, עושה ת'עבודה שלו. פשוט תגיעי לדאנס, ותבואי ישר אליי ותיתקבלי בחיוך :] אה ותציגי את עצמך בפני! ותהני בדאנס, ואני אצטרף לרקוד איתך כשרוד בוי יעלו
שיהיה ערב מהנה ומוצלח -כשף!

rudeboy sound

New member
תמיד ידעתי שאת יודעת מתי לרקוד.. :)

נראה שהולך להיות דאנס חם במיוחד... להגיע עם מטפים... כי - FAYA AGO BLAZE!!!! MI SE BULLET BULLET BULLET!!!! SOUND DE BIG SOUND DEM IN FRYDAY!!!!

איאנדאי

New member
לכל המעריצות

ולמשכימים שלום די ג'י יעראסטה יפתח את הערב ביום שישי בסלואו בערך בין חצות לאחת כיפות יחולקו בכניסה

yaarasta

New member
הועלתי לתואר "די.ג'יי" אני רואה

מה הקשר לכיפות. . . . . . .?

yaarasta

New member
אני הולך רק עם כיפה אחת....

(אחחחח כמה שאני בוגר....)

afficoman

New member
יום חמישי המעבדה ירושלים 3-08

היום יום חמישי מפגש פסגה שוויץ - ישראל - ברזיל נדון לא בהפסקת אש אלא בהתחלת אש!!!!!!! נציגינו באו"ם:::: אפיקומן ::: הממונה על הארלי וייבז (ישראל) דאב ורסיב ::: ראש מחלקת הדאב פלייטס ומנהל מחלקת דאנסהול בלאדאראן ::: נציג המיעוטים וראש איגוד הרקדנים 22:00 -- 30 ש"ח

שתדע לך...

שככה נראים השלטים בג'מייקה, תמיד תראה על עמודי החשמל עשרות שלטים צבעוניים וזו הדרך להתעדכן במה שקורה ואיפה באי. מרגש לראות כאלה שלטים אצלנו בארץ, a true Jamaican VIBZ!!!

eviaman

New member
סטייל אודי ....

אומן מוכשר מהקיבוץ , שגם מפיק מסיבות רגאיי והופעות בפאב הבאר בקיבוץ... ככה זה השילוט שלנו להופעות רגאיי בקיבוץ צאלים... תבוא לבקר , תבחן מה זה ג'מייקה הקטנה בדרום.

eviaman

New member
תשובה זאוס...

יכול להיות מאוד שאני יעלה לעשות איזה סט של איזה חצי שעה גג משהו כזה או קצת יותר, וגם זה לא בטוח בגלל שיש 2 3 סאונד , אז אני לא יודע איפה אפשר לתת זמן מכובד בשבילנו.

eviaman

New member
one love stop war רוקדים אל השלום!

לרקוד לשמוח להתפלל לשלום בעולם ובישראל!ב10.8 נתחבר למוסיקה ולמסר החיובי במסיבה עם dubversive sound אפיקומן ואורחים!!הכניסה מ22:00 30ש"ח יום חמישי{לבאים בתחבורה ציבורית אפשר להביא שקי שינה ולהישאר ללילה} Positive Vibez בצאלים... אווירה אחרת , לא כמו שאתם רגילים במועדונים חשוכי האור במרכז,שמשאלכם ומימנכם גושי בטון ואבק...! בואו להרגיש קצת חופש... קצת אוויר נקי , לפרוס את הידיים ופשוט להשתחרר, במסיבה שכולה PURE REGGAE !!!! מה אפשר לבקש יותר מזה?! יאללהההה.... אנחנו בצאלים מחכים לכם!!!

eviaman

New member
מתוך האתר של קיבוץ צאלים ....

תמונות של פאב הבאר בקיבוץ +כתבה על דאבוורסיב ועל הגיעו לצאלים...

שרשור הופעות / מסיבות ../images/Emo72.gif

שרשור זה מיועד ליחצנות ולכל מה שקשור במסיבות והופעות לזמן הקרוב. שבוע נעים ושקט
כרגיל - הודעה שלא תשורשר לפה תמחק ללא הודעה מוקדמת.

למעלה