** שרשור "היום שאחרי" ❤️ **

מצב
הנושא נעול.

REUT91

Well-known member
ככה זה בדרך כלל עד כמה שזכור לי
לפחות בעונות של קשת
זה מתחיל מהזוכה ואז לאט לאט מצרפים את כל השאר בנגלות
כן אבל אצל רשת זה מעפן... קשת גם היו עושים את המפגש הזה בבוקר/צהריים ולא בערב. זכור לי במיוחד החוזרים הביתה בעונה 6, ושמה ספציפית טל נכנסה אחרונה.

foreigner 3

Well-known member
רק עכשיו ראיתי את הלקק המבחיל לבר בדוח היומי.
האידיוטים הצטוו לפצות אותה בליקוקי תחת דוחים.
נראה שאפילו היא התקשתה להאמין להם.
הכי אהבתי את קובי תחת קורא בהתפעלות : "את אפילו יפה יותר במציאות",
בדיוק כשהמצלמה חושפת את הגרוגרת הנפוחה שלה (העדר מתאר סנטר וצוואר ברור).
כן... רק שכחו לומר לה שהיא הכי עדינה.
:LOL:

tg151

Well-known member
שחף העלה סטורי מהדירה שלו עם אחים שלו. אז כנראה הם סיימו את הצילומים.. או שהשאירו את בר וטליה לעשות ריאיון שתיהן לבד, בלי שאר המודחים. כלומר, צילמו את המודחים. שישחררו אותם הביתה ואז התחילו לצלם את בר וטליה

REUT91

Well-known member
שחף העלה סטורי מהדירה שלו עם אחים שלו. אז כנראה הם סיימו את הצילומים.. או שהשאירו את בר וטליה לעשות ריאיון שתיהן לבד, בלי שאר המודחים. כלומר, צילמו את המודחים. שישחררו אותם הביתה ואז התחילו לצלם את בר וטליה
זה יהיה מה זה מבאס אם זה רק שתיהן... אבל גם לא מפתיע כי הן לא ישנו מאז הגמר ובטח רצו לתת להן לנוח לפני.

כוכבית מכסף

Well-known member
שחף רשם אחהצ כשהוא גיהץ את החולצה שהוא בדרך לראות אותה.
אל תדאגו כל הקטע זה שמראים את כולם ביחד
ועושים חיסול חשבונות.
כרגיל ראיתם פריים אחד ומתחילות הקונספירציות 🤪

foreigner 3

Well-known member
בקיצור.... "חוזרים הביתה" נטול כל דרמה.
השעמום המאפיין את עוז

GALxp

Well-known member
כנראה שגם הלילה לא היה סלפי של קאזם ושחף.
מתי יגיע הרגע המיוחל?

פאף פה

Well-known member
במקרה נתקלתי בפייסבוק
פוסט ממישהי בשם Viral Sister
על בר
אין לי מושג אם הוא שלה במקור או מועתק:

בר ״פאקינג״ כהן.
לא אני קראתי לה בצורה הזאת, בר קראה כך לעצמה, בגוף שלישי ובתחילתה של עוד התלקחות עצבים, אחת מיני רבות.
בר כהן היא ההגדרה לאימפולסיביות ולתהום התרבותית שהחברה שלנו הגיעה אליה. אין שם אמצע, רק קיצון. זה או עצבים וקללות, או דיבור רגוע ועלק מכיל.
לכל אורך העונה בר חוזרת על המילה ״שחקן״, היא טוענת שכולם סביבה שחקנים והיא הכי אמיתית שיש. באמת בר? אני מקווה שרוב העם לא באמת קונה את זה, כי הרי הוא יודע שאדם צועק את שחסר שלו, ושכל הפוסל במומו פוסל.
את השחקנית הכי גדולה שיש בר, את תאטרלית בזמן שאת עצבנית, כשאת מניפה את האצבע שלך בחוצפה ובברבריות, ואת עוד יותר מפגינה כישורי משחק כשאת מבקשת אחרי זה סליחה. את מחפשת את המצלמות, את אור הזרקורים, ואת מסתמכת על זה שבעונות הקודמות, דיירים בולטים היו דיירים שהשתמשו בצעקות ובהתלהמות כדי להתקדם בתכנית. אז נכון, הגעת עד לגמר, אבל אני מקווה שאת תהיי הראשונה לעוף ממנו.
כי לא מגיע לך בר, לא מגיע לך קודם כל בגלל הזיגזוגים שלך ובגלל הצביעות שלך. לא מגיע לך כי ברגע אחד את יכולה לטנף ולהשפיל דיירת כמו טליה, ואז לבוא ולחבק אותה ולאחל לה מזל טוב, ויום אחרי כבר ללכלך עליה בפינת עישון.
לא מגיע לך כי את מנסה להשפיל את שחף בכל רגע נתון כשאת קוראת לו שחקן ואומרת שהוא מעצבן אותך. האמת היא שהוא מעצבן אותך כי הוא כל מה שלא תהיי, ואת אולי תגיעי לרמה האנושית, הרגשית והשכלית שלו בעוד מליון שנה.
את סך הכל ילדה חסרת ביטחון בר, שלא בנתה לעצמה עמוד שדרה רציני ומנסה למכור לנו שכן. כל פיפס מעיר את השדים אצלך וגורם לך להיות גיבורה ראשית בסרט אימה זול. זה מתבטא אצלך בכמה מישורים, גם בעצבים ובלכלוכים מאחורי הגב, גם בקנאה האינסופית שלך לכל מה שמעורר אצלך את רגשי הנחיתות, וגם בהתמכרות הקשה שלך לסיגריות.
הרי ברור שאת לא עוד אחת מעשנת, וחלאס עם הפוליטיקלי קורקט, היינו עדים העונה למשתתפת שהיא נרקומנית של ניקוטין, שהמחשבה שתהיה עם פחות סיגריות יכולה לגרום לה לחרדה קיומית, אבל בר כמו בר, ידעת לקחת את ההתמכרות שלה ולעשות פוזות על הדיירים כשהיא אמרה להם שהיא מעדיפה סיגריות במקום מזון ואז האשימה אותם על זה שהם יישמו את הרעיונות שלה עצמה לפעמים.
אני לא אגיד שאת אמא בושה, אבל את כן צריכה להתבייש. יש לך ילד שצופה בך בבית, ילד שאת כל עולמו בשבילו, וכל מה שהוא רואה זאת אמא ערסית שמתנהגת בצורה הכי שלוכית שיש, שמעשנת בכל רגע נתון, שמתעצבנת ומקללת, שיורדת נמוך, מזגזגת ומתהפכת כמו סטייק של בשר מקולקל, ובעיקר אמא שלא מודעת לעצמה.
בר ״פאקינג״ כהן, ״אמיתית״ עלק, הלוואי ולא תזכי.

yoni564712

Well-known member
במקרה נתקלתי בפייסבוק
על בר
אין לי מושג אם הוא שלה במקור או מועתק:

בר ״פאקינג״ כהן.
לא אני קראתי לה בצורה הזאת, בר קראה כך לעצמה, בגוף שלישי ובתחילתה של עוד התלקחות עצבים, אחת מיני רבות.
בר כהן היא ההגדרה לאימפולסיביות ולתהום התרבותית שהחברה שלנו הגיעה אליה. אין שם אמצע, רק קיצון. זה או עצבים וקללות, או דיבור רגוע ועלק מכיל.
לכל אורך העונה בר חוזרת על המילה ״שחקן״, היא טוענת שכולם סביבה שחקנים והיא הכי אמיתית שיש. באמת בר? אני מקווה שרוב העם לא באמת קונה את זה, כי הרי הוא יודע שאדם צועק את שחסר שלו, ושכל הפוסל במומו פוסל.
את השחקנית הכי גדולה שיש בר, את תאטרלית בזמן שאת עצבנית, כשאת מניפה את האצבע שלך בחוצפה ובברבריות, ואת עוד יותר מפגינה כישורי משחק כשאת מבקשת אחרי זה סליחה. את מחפשת את המצלמות, את אור הזרקורים, ואת מסתמכת על זה שבעונות הקודמות, דיירים בולטים היו דיירים שהשתמשו בצעקות ובהתלהמות כדי להתקדם בתכנית. אז נכון, הגעת עד לגמר, אבל אני מקווה שאת תהיי הראשונה לעוף ממנו.
כי לא מגיע לך בר, לא מגיע לך קודם כל בגלל הזיגזוגים שלך ובגלל הצביעות שלך. לא מגיע לך כי ברגע אחד את יכולה לטנף ולהשפיל דיירת כמו טליה, ואז לבוא ולחבק אותה ולאחל לה מזל טוב, ויום אחרי כבר ללכלך עליה בפינת עישון.
לא מגיע לך כי את מנסה להשפיל את שחף בכל רגע נתון כשאת קוראת לו שחקן ואומרת שהוא מעצבן אותך. האמת היא שהוא מעצבן אותך כי הוא כל מה שלא תהיי, ואת אולי תגיעי לרמה האנושית, הרגשית והשכלית שלו בעוד מליון שנה.
את סך הכל ילדה חסרת ביטחון בר, שלא בנתה לעצמה עמוד שדרה רציני ומנסה למכור לנו שכן. כל פיפס מעיר את השדים אצלך וגורם לך להיות גיבורה ראשית בסרט אימה זול. זה מתבטא אצלך בכמה מישורים, גם בעצבים ובלכלוכים מאחורי הגב, גם בקנאה האינסופית שלך לכל מה שמעורר אצלך את רגשי הנחיתות, וגם בהתמכרות הקשה שלך לסיגריות.
הרי ברור שאת לא עוד אחת מעשנת, וחלאס עם הפוליטיקלי קורקט, היינו עדים העונה למשתתפת שהיא נרקומנית של ניקוטין, שהמחשבה שתהיה עם פחות סיגריות יכולה לגרום לה לחרדה קיומית, אבל בר כמו בר, ידעת לקחת את ההתמכרות שלה ולעשות פוזות על הדיירים כשהיא אמרה להם שהיא מעדיפה סיגריות במקום מזון ואז האשימה אותם על זה שהם יישמו את הרעיונות שלה עצמה לפעמים.
אני לא אגיד שאת אמא בושה, אבל את כן צריכה להתבייש. יש לך ילד שצופה בך בבית, ילד שאת כל עולמו בשבילו, וכל מה שהוא רואה זאת אמא ערסית שמתנהגת בצורה הכי שלוכית שיש, שמעשנת בכל רגע נתון, שמתעצבנת ומקללת, שיורדת נמוך, מזגזגת ומתהפכת כמו סטייק של בשר מקולקל, ובעיקר אמא שלא מודעת לעצמה.
בסדר,
לפחות לא דחפה קציצות לבן אדם אחר בכוח ועשתה הייל היטלר.

כל המליצי יושר
שיסתכלו קודם על מי שהם הריצו.

אם הם לא תומכים של טליה/אילנה/דרור (ממי שהגיעו לגמר),
כדאי שלא ידברו על אלימות.
יש מלא סיבות אחרות לרדת על בר.

איף.

נערך לאחרונה ב:

willing

Well-known member
בסדר,
לפחות לא דחפה קציצות לבן אדם אחר בכוח ועשתה הייל היטלר.

כל המליצי יושר
שיסתכלו קודם על מי שהם הריצו.

אם הם לא תומכים של טליה/אילנה/דרור (ממי שהגיעו לגמר),
כדאי שלא ידברו על אלימות.
יש מלא סיבות אחרות לרדת על בר.

איף.
כרגיל, מוסיף נקודות למחשבה

טנקיו

willing

Well-known member
במקרה נתקלתי בפייסבוק
על בר

בוקר טוב פאפוש
ממה שאני מבינה אחרי הצפיה בעונה, אצל בר האופי בחוץ והמראה והקול עושים אותה קצת כמו לליהוק של טלי אורן למיס היניגן
אצל אחר ואחרת, האופי מוסתר בפנים והם אשכרה בוחרים מה להחצין ואיך, בניגוד אליה

זה לא כתב הגנה לבר, פשוט יש משהו גם יונת הזכירה וגם יוני. מוקדם לי לנסח את זה במילים
הלכתי להכין חמוצים:sneaky:

מצב
הנושא נעול.
למעלה