** שרשור "היום שאחרי" ❤️ **

מצב
הנושא נעול.

Iakar

Well-known member
כן

עוז כבר לא מעניין

העיקר שזכתה

היא קיבלה הכי הרבה הצבעות לכול אורך העונה

יותר מכולם שם ביחד

הוא ידע שיפסיד הרבה צופים בעונה הבאה

אם ייתן לבר את הזכייה

התומכים של טליה לא היו שותקים.

הם עבדו כול השבוע כדי שטליה תזכה.
אני עד עכשיו לא מצליחה להבין איזו סיבה הגיונית יש ליחס הזה ולאנטי שלו ושל ההפקה אליה. וכן היה אנטי בולט לדעתי. לא מצליחה להבין פשוט.

REUT91

Well-known member
אני עד עכשיו לא מצליחה להבין איזו סיבה הגיונית יש ליחס הזה ולאנטי שלו ושל ההפקה אליה. וכן היה אנטי בולט לדעתי. לא מצליחה להבין פשוט.
האנטי הוא בגלל שהיא לא הייתה משתפת ולא נכנסת הרבה לחדר האח. זה הגיע למצב שהוא שולח דיירים להגיד לה להיכנס אליו לחדר.

הם מכירים את הסיפור רקע שלה, שהוא סיפור קשה לא פחות משל נתנאל ושל אנשים אחרים שנכנסו העונה, הם כנראה חשבו שתשתף... כי ככה זה, בריאליטי רוצים תמיד שהזוכה ירגש את הצופים בבית עם הסיפור שלו מהעבר ולהראות את התהליך ואת ה"שינוי" שהוא עובר בפנים, אבל מה לעשות שהקהל לא האמין ל"שינוי" של בר ונתנאל שכולו מהונדס ע"י ההפקה? אפילו תקווה אחרי המפגש שלה עם הדיירים, פרסמה את מה שכתבה בתחילת העונה שוב אחרי הלינץ' שעשו לטליה בחדר ארונות, היא אמרה שבאותו רגע בר דיאן ונתנאל הגישו לטליה את המיליון וזה לא משנה מה הם יעשו או מה ההפקה תעשה, וצדקה.

אל תשכחי שהוא הכניס אותה גם בתור גימיק... הוא לא תיאר לעצמו שהקהל ככה יתאהב בה אחרי יומיים. גם רוב דיירי הבית בפנים, בעיקר דיאן ובר, הבינו בתת מודע שלהם שהסוסה האצילית הזאת תשיג אותם במירוץ כבר ברגע שירדה במדרגות.

_Anon_

Well-known member
אפילו תקווה אחרי המפגש שלה עם הדיירים, פרסמה את מה שכתבה בתחילת העונה שוב אחרי הלינץ' שעשו לטליה בחדר ארונות, היא אמרה שבאותו רגע בר דיאן ונתנאל הגישו לטליה את המיליון וזה לא משנה מה הם יעשו או מה ההפקה תעשה, וצדקה.
נכון

_Anon_

Well-known member
הוא עדיין איתרג אותה בשבוע שהיא רדפה אחרי מה אופק אוכל

Rosemary123

Well-known member
שמתם לב שטליה המהממת עשתה היסטוריה?
פעם ראשונה בתולדות האח בישראל שזכתה מישהי שלא נכנסה בכניסה הראשונה.. 👏 👏 👏 שאפו!

עדיין מעצבן אותי שעוז המגעיל לא כיבד אותה בכך שלא שם לה אחרי הזכיה פרחים בחדר האח.. אלא שם נורות עלובות מאיזה סטוק עלוב.. איכסס.. בעונות הקודמות היו לזוכה פרחים נכון?
לדעתי היא נכנסה מההתחלה והייתה חלק מהקאסט המקורי, אלה היו כולה 4 ימים שגם בהם היא הייתה בבידוד

Iakar

Well-known member
ד"א אני רק אגיד שאני חושבת שלהפקה הייתה בעיית תקציב משמעותית העונה. זה מסביר את המשימות העלובות (להביא בני משפחה לא עולה כסף, אין כמעט תחפושות), את כמות החסויות וגם אולי את היעדר הפרחים.

ערוץ 13 בבעיות כלכליות, לא?

REUT91

Well-known member
ד"א אני רק אגיד שאני חושבת שלהפקה הייתה בעיית תקציב משמעותית העונה. זה מסביר את המשימות העלובות (להביא בני משפחה לא עולה כסף, אין כמעט תחפושות), את כמות החסויות וגם אולי את היעדר הפרחים.

אני לא יודעת אם הם בבעיות כלכליות אבל זו באמת הייתה העונה הכי לא מושקעת מבחינת משימות, לא רק מבחינה כלכלית גם מבחינת המחשבה שהושקעה, אבל פה זה גם עניין של עורך שלא יודע לעשות מלימון לימונדה.

אי אפשר להחזיק שני פורמטים כמו האח הגדול וגם הישרדות באותו ערוץ, ולי עשה רושם שברשת מעדיפים יותר להשקיע בהישרדות.

Rosemary123

Well-known member

חדר האח שאני רגילה שיש בו מלא פרחים התמלא במנורות עלובות תלויות מאיקאה במקום וזה הכניס אותי לשוק...לא הייתה עונת VIP יקרה עם משתתפים יקרים, לא הייתה לו סיבה להתקמצן ככה, במיוחד עם עונה כזאת מדוברת

alesandro2

Well-known member
הגמר השני הנצפה ביותר ברשת

קבצים מצורפים

• F0ED6B24-436D-4C21-A95A-AB553FBF2D0F.jpeg
    F0ED6B24-436D-4C21-A95A-AB553FBF2D0F.jpeg
    KB 141.2 · צפיות: 23

alesandro2

Well-known member
כשזק היה האח הגדול נתוני הרייטינג
היו כמעט כפולים
עונה 5 היתה העונה הכי נצפית בתולדות האח הגדול
ארוע הגמר זכה ל41.6 אחוזי רייטינג

REUT91

Well-known member
כשזק היה האח הגדול נתוני הרייטינג
היו כמעט כפולים
עונה 5 היתה העונה הכי נצפית בתולדות האח הגדול
ארוע הגמר זכה ל41.6 אחוזי רייטינג
לא ברור למה דווקא עונה חמשית הייתה הכי נצפת בקשת... היה ברור מי תזכה מהתחלה.

אבל כן, עם הליהוק שהיה לרשת העונה- קשת היו עושים נתונים כפולים.

רשת פשוט לא מבינים מה יש להם ביד, הם לא מבינים את הפורמט. הם מעדיפים להשקיע את הכסף בהישרדות.

נילי117

Well-known member
לא אהבתי את בר
לא חיבבתי את טליה. למעשה לא הכרתי אותה.
הכל היה נראה לי מאופק ומתחסד.
אבל...ידעתי שבגמר כאשר שתיהן ישבו אחרונות
העדיף את ניצחונה של טליה.
כי...דרך ארץ ואיפוק.
ושתדע בר (וכל השאר) שהחיים והמוות בידי הלשון
הם הגישו לטליה ושחף את הגמר והניצחון.

מצב
הנושא נעול.