שרשור היכרות

שרשור היכרות ../images/Emo179.gif

שם:
איזה אמני פופ ישראליים אוהב/ת:
באיזה פורומים נוספים גולש/ת בתפוז:
איזה שיר מתנגן אצלכם עכשיו

perrinat

New member
ובכן...

רינת
די זקיינה...
שומעת מירי מסיקה, איה כורם, אריק ברמן, קרן פלס, הראל סקעת וכל מה שקשור... כרגע, האמת, לא שומעת כלום. גם שקט זה טוב לפעמים

papashdon

New member
../images/Emo152.gif

שם: אבישי. גיל: 15 ושבוע
. מאיפה בארץ: ירושלים
. איזה אמני פופ ישראליים אוהב/ת: רוני
גילת הלל
.. ולא יודע, אני לא אוהב להגדיר את יוצאי רימון כזמרי פופ. באיזה פורומים נוספים גולש/ת בתפוז: רוני, קרן פלס, מירי מסיקה, איה כורם. איזה שיר מתנגן אצלכם עכשיו? המ.. עכשיו כלום. אבל שמעתי מקודם רוני וגילת. D;

אושRתי

New member
../images/Emo181.gif

שם:אושרת
מאיפה בארץ:ירושלים
איזה אמני פופ ישראליים אוהב/ת:יהודית רביץ,יוצאי רימון,
באיזה פורומים נוספים גולש/ת בתפוז:פורומים של יוצאי רימון ומה שבחתימה שלי P:
איזה שיר מתנגן אצלכם עכשיו:את מה שמשמעים עכשיו בגלגלץ...

hilali1

New member
../images/Emo140.gif

הילה. ירושלמית
אוהבת כל מיני.. באופן כללי אני מעדיפה מוזיקה ישראלית. גולשת בעיקר בפורומי מוזיקה. ו- כרגע יש חדשות

אני...../images/Emo13.gif

שם:
אליעזר גיל:15
מאיפה בארץ: רחובות
איזה אמני פופ ישראליים אוהב/ת: שרית חדד (נחשב לא?), קרן פלס. באיזה פורומים נוספים גולש/ת בתפוז: שרית חדד
, מצעדים וביקורת מוזיקה
, גלגלצ
( אני רק קורא ), קרן פלס
ומירי מסיקה
( רק קורא
) איזה שיר מתנגן אצלכם עכשיו-זה ששומר עלי/שרית'וש חדד'וש

Inbar789

New member
../images/Emo103.gif

שם: ענבר
גיל: 16 וחצי. מאיפה בארץ: פ"ת. איזה אמני פופ ישראליים אוהב/ת: יוצאירימון/כוכב נולד ועוד מלא אחרים. באיזה פורומים נוספים גולש/ת בתפוז: קרן פלס, גלגלצ, אריק ברמן, לירון לב. איזה שיר מתנגן אצלכם עכשיו? היה "זאת שבמקומי של קרן פלס
ועכשיו התחלף ל"אסופים של מירי מסיקה

Inbar789

New member
וכמובן ששכחתי לסגור את הגרשיים../images/Emo3.gif../images/Emo103.gif

pRimaVeriTaVIV

New member
../images/Emo13.gif../images/Emo121.gif

שם: אביב גיל: 14 בקרוב מאיפה בארץ: נתניה איזה אמני פופ ישראליים אוהב/ת: הרוב
(חוץ מפופ מסחרי) באיזה פורומים נוספים גולש/ת בתפוז: מירי מסיקה, איתי פרל, איה כורם (לא פעיל), מכרסמים וארנבונים איזה שיר מתנגן אצלכם עכשיו
דנה עדיני - הסודות

עונה:)

שם:דיאנה גיל:12 מאיפה בארץ: כ"ס איזה אמני פופ ישראליים אוהב/ת:רוני דואני:) באיזה פורומים נוספים גולש/ת בתפוז:רוני,ראש גדול,הבלאק אייד פיז,קומונת פרגי ועוד... איזה שיר מתנגן אצלכם עכשיו-חח שום שיר אבל אם היה מתנגן נראה לי "אני פשוט אוהב אותך"שרון ברנטמן

o r a n o o s h

New member
מצטערת שפתחתי הודעה חדשה.

שם: אורן גיל: עוד חודש 14 מאיפה בארץ: מרמת הגולן איזה אמני פופ ישראליים אוהב/ת: אריק ברמן (פחות או יותר פופ), דניאל זילברשטיין, רוני, בעיקר אלה. באיזה פורומים נוספים גולש/ת בתפוז: דניאל זילברשטיין, עברי לידר (למרות שזה לא פופ) וסתם נכנסת מידי פעם לעוד של מיני. איזה שיר מתנגן אצלכם עכשיו? האמת שאני רואה עכשיו טלוויזיה, היא בדיוק מול המחשב.

עונה

שם:עדי גיל:27 מאיפה בארץ:יהוד איזה אמני פופ ישראליים אוהב/ת:קרן פלס, מירי מסיקה, איה כורם, אריק ברמן, יהודית רביץ, קורין אלאל, דנה ברגר ועוד הרבה באיזה פורומים נוספים גולש/ת בתפוז:לכל מי שרוצה לעקוב אחריי- איה כורם, מירי מסיקה, קרן פלס, אריק ברמן, כנסית השכל, דנה ברגר איזה שיר מתנגן אצלכם עכשיו: Lay your Head Down של קרן אן

עונה../images/Emo20.gif../images/Emo88.gif

שם: עודד גיל: 21 מאיפה בארץ: באר שבע איזה אמני פופ ישראליים אוהב/ת: ריטה
, הראל סקעת באיזה פורומים נוספים גולש/ת בתפוז: ריטה, הראל סקעת, מצעדים וביקורות מוזיקה איזה שיר מתנגן אצלכם עכשיו
ריטה-אני גרה מול המים

Roni My Star1

New member
../images/Emo221.gif../images/Emo9.gif

שם:לאה
מאיפה בארץ:נמ..צפון,עכו. איזה אמני פופ ישראליים אוהב/ת:רונק
,דניאל ככה ככה
גילת הלל גם ככה ככה,וזהו , [: באיזה פורומים נוספים גולש/ת בתפוז:רונק
והשיר שלנו. איזה שיר מתנגן אצלכם עכשיו?שום שיר. שיהיה לכולם ערב טוב
.

Roni My Star1

New member
../images/Emo221.gifאה,וקרן פלס.

אני אוהבת את השירים שלה,אבל אני לא כותבת בפורום.

עדנה מו

New member
אני!

שם: עדן גיל: 15 מאיפה בארץ: אזור השרון איזה אמני פופ ישראליים אוהב/ת: כל מיני. כל מה שישראלי ולא יותר מדיי ממוסחר מתקבל על הדעת והאוזן :) באיזה פורומים נוספים גולש/ת בתפוז: עכשיו אני בשלב של הודעה פה הודעה שם... אז אפשר להגיד ש"באמריקן איידול ורוקסטאר" וב"כוכב נולד" כרגע. איזה שיר מתנגן אצלכם עכשיו? בראש, השיר של פוואר ריינג'ס S:

../images/Emo79.gif../images/Emo220.gifיאללה, גם אני [:

שם: ירדן, אבל אתם יכולים לקרוא לי בלוליק [אבישי
].
גיל: 13 אתמול D: מאיפה בארץ: מושב ליד כפ"ס. איזה אמני פופ ישראליים אוהב/ת: רוני, דניאל זילברשטיין, גילת הלל. ממ.. גם אני לא כ"כ מתה על להגדיר את יוצאי רימון שזמרי פופ. אבל אין לי מושג איך להגדיר אותם. אז גם קרן פלס [רולז
], מירי מסיקה ואיה כורם.
באיזה פורומים נוספים גולש/ת בתפוז: רוני דואני, קרן פלס
.
איזה שיר מתנגן אצלכם עכשיו? Everytime- Britney spears.

Mor Bitton

New member
../images/Emo221.gif

שם: מור. גיל: 16 וחודש
מאיפה בארץ: מרכז הארץ,חולון נו.
איזה אמני פופ ישראליים אוהב/ת: רוני,הראל סקעת,שירי מימון,קרן פלס,מירי מסיקה,גילת הלל,נינט טייב ובכלל,אני די אוהבת פופ ישראלי
באיזה פורומים נוספים גולש/ת בתפוז:רוני,מחוז אורנג' - The OC,סימס וסים סיטי. איזה שיר מתנגן אצלכם עכשיו:דווקא לא בעברית
JoJo - Let It Rain

ady18

Well-known member
אהלן

בהצלחה קוראים לי יעל מרכז הארץ אומני פופ אני לא מתעסקת בהגדרות כאלה מה שיפה שומעת בעיקר רימון... סתם מעבירה תחנות לא משהו קבוע ומענין ושוב בהצלחה

עונה ../images/Emo13.gif

חמוטל, בת 16 מירושלים. אוהבת את איה כורם, מירי מסיקה, קרן פלס, יהודית רביץ (נחשב?)... נמצאת בעיקר בפורומים האלה וגם קצת בחברים וג'ואי. ושומעת עכשיו את מירי מסיקה ברוקדים עם כוכבים

למעלה