שרשור היכרות

KatKat89

New member
שרשור היכרות../images/Emo40.gif

טוב מאחר שיש פה כבר כמה אנשים שכותבים קבוע, אפשר להתחיל להכיר אחד את השני... אז יאללה *בני כמה אתם? *מאיפה? *איך הגעתם לפה *ולמה? *תחביבים?*כל דבר אחר שבא לכם לספר? יפתי אתה מוזמן להשתתף גם למרות שאותך אנחנו כבר מכירים

חחחח,תזהר אני מוקש

סתם לא איזה.... רוצה לראות סרטון שלי?העיניים שלי לא כאלו בולטות.. אחותי העלתה את הסרטון שלי.. חחחח לא לצחוק עלי אבל...ולא לזלזל קטע הקליפ הזה הגיע לקליפ של דניאל בערוץ 24 חח.. http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=1096663

amir haddad

New member
אני:]

אז אני איילת ,אפשר גם לקרוא לי עמיר חדד זה בסדר.. אני מנהלת פורום רישמי לצרפתי החמוד מכוכב נולד 4,עמיר חדד-שכבר חצי שנה אני מכירה בו והרבה לא מכירים אותו מאז כוכב נולד,כי הוא יצא בשלבים הראשונים ומעד בשידור חיי ואז היו עליו סתם ביקורות רעות,שאני עדיין לא מבינה איך אפשר לשפוט בנאדם כל כך מהר אבל אחרי חצי שנה ,הוא ודוד שהם הצרפתים היחידים שהיו בכוכב נולד 4 התחילו לעבוד לבד באופן מקצועי על המוזיקה שלהם וזה פשוט מדהים איך הם התקדמו לבד.בקרוב עוד מעט יש לעמירי דיסק ואלבום חדש ועכשיו הוא ודוד חתמו על חוזה עם להקה מחו'ל אחרי שהם הופיעו שם והם מתחילים פה בסבב הופעותבארץ עם להקה צרפתית מוכשרת וזה הולך להיות ענק ובדיוק היום הוא מופיע באילת,זה ההופעה הראשונה עם הלהקה בארץ- שלושה ימים אעעאעא פעם חמישית שאני פוגשת בו, תגידו בהצלחה:) ואני בת 16 וחצי ,מאילת כן כן בסוף של העולם שם אני גרה. והתחביבים שלי זה עמיר חח סתם,אבל כל מה שקשור לבנאדם הנשמה הזה ,אני פשוט אוהבת אותו מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד ואני חייה על מוזיקה ובקטע הזה יפתי כבש אותי :) וכמו שאמרתי כבר קודם לא לכל זמר אני מצליחה להתחבר וזהו אני שמחה שאני פה. וסליחה על המגילה חח תצטרכו להתרגל לזה די הרבה פה-אני אוהבת לכתוב!

natuz1

New member
הפרטים משלי..

שמי נטלי בת 20+ מירושלים מה שאני יותר אוההבת לעשות זה לשמוע מוזיקה.. טיי ויי... מחשב.. בילויים ובקיצור להנות:) יפתי אתה תותח על! ויש לך עתיד! בע"ה אני מקווה ללכת להופעות שלך.. שיהיה לך בהצלחה!

daniel1502

New member
קצת על עצמי.....

טוב מאחר שיש פה כבר כמה אנשים שכותבים קבוע, אפשר להתחיל להכיר אחד את השני... אז יאללה *בני כמה אתם? אני 16 וחצי *מאיפה? מירושלים *איך הגעתם לפה *ולמה? יפתי הופיע בדום עם השיר "הלילה יעבור" ושחזרתי לבית אמרתי נראה אם יש לו גם אתר או משהו ואז הגעתי לכאן... *תחביבים?*כל דבר אחר שבא לכם לספר? מחשב,יציאות, וכו'''.................לא משהו מיוחד חחח שכחת לשאול מה השם..אז קוראים לי דניאל ;=) *יפתח אני צריך לקום כל בוקר ב-6 וחצי לבית ספר כמו מניאק !!! תנסה להיות פה גם בצהריים אם אתה לא עסוק או ישן...=]

Sapir Danker

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo204.gifא = נ = י = !

*בני כמה אתם? אני בדיוק היום בת 12 וחודש :] . *מאיפה? את זה אני לא אומרת . *איך הגעתם לפה? מ'תפוז פורומים' חדשים . *ולמה? כי אני אוהבת את השיר 'הלילה יעבור' . *תחביבים? מחשב , מחשב , מחשב ומחשב :] . *כל דבר אחר שבא לכם לספר? - אאיןן -

מ..בתור חדשה אני עונה../images/Emo13.gif

אז ככה. קודם כל לא יצא לי לומר בהודעה הקודמת..קוראים לי שחר *בני כמה אתם? 16 *מאיפה? מהצפון *איך הגעתם לפה *ולמה? ראיתי פרסום לפורום הזה מהנהלת הפורומים,לא ידעתי שיש ליפתי פורום אז..עכשיו אני יודעת ואני פה. *תחביבים?*כל דבר אחר שבא לכם לספר?מ....אוהבת שוקולד וקרמבו חח

d a n 6

New member
נו טוב חחח

בני כמה אתם?17.9 מאיפה? אממ לא משנה חחח איך הגעתם לפה? הלכתי בעקבות שביל האבנים הצהובות
האמת שסתם אני משוטט באתר וראיתי שיש פורום אז אמרתי אחלה ולמה?אמממ כי אם אם מתביישים לדבר איתו פלאפון אז לפחות כאן אפשר לדבר איתו בכיף
תחביבים? ציור,לשמוע מוסיקה,סרטים חברים וכל זה כל דבר אחר שבא לכם לספר? יש לי משיכה לעיניים בהירות חיחיחי

amir haddad

New member
נסגור על טורכיז חח

איזה מושלם זה טורכיזזזז אבל אין אין על כחול,לדעתי הכי יפה!

במקל בסרגל מה שבא לידדדדדדדדדדדדדדד

*בני כמה אתם? 84 *מאיפה? כרגע לא ידוע, ברחתי מבית האבות כי הפייגעלך האלה לא יודעים לטפל בזקיינעל'ך כמוני
יפתי, תופיע בבתי אבות! אסתרק'ה מהבינגו חמה עלייך..
*איך הגעתם לפה *ולמה? ברגל *תחביבים?*כל דבר אחר שבא לכם לספר?

HeNoOsH

New member
עונההה..

*בני כמה אתם? עוד חודשיים 17 *מאיפה? רחובות *איך הגעתם לפה *ולמה? דרך הודעה שפירסמו באחד הפורומים לפני כמה ימים...ובאתי לפה כיייי בא לי ונחמד פה :]

למעלה