שרשור הכרויות הפורום של בקי

beky1

New member
../images/Emo20.gif שרשור מעגל הכירות הפורום

לשמחתי ולשמחת כולם , מעגל חברי הפורום התרחב מאוד בתקופה האחרונה. אולי כדאי שנהפוך את השרשור הזה לשרשור הכירות? כל אחד ינדב כ - 10 פרטים שלא חשבו שאנחנו יודעים עליו. הפרטים לא חייבים להיות אישיים מידי , הם יכולים להיות הומוריסטיים אך נכונים....... אפשר לקרוא לזה: 10 דברים שלא ידעתם על.....
נשואה + 2 + בעל במצב מעולה + רכב במצב מצויין
מנהלת פורום נשים וקריירה באתר הייד פארק.
מנהלת פורום EL CLON - טלנובלה ברזילאית החוזרת בימים אלה למסך הקטן
אדומה בפורום נשים וקריירה בתפוז ובפורום חגים ומועדים בתפוז.
חולה על איטליה והשפה האיטלקית
אוהבת לאפות,בעיקר עוגות (בצק סוכר)
אוהבת רשת , גולשת מכורה חסרת תקווה מגמילה.
אוהבת לעבוד ואת העבודה , יועצת במקצועי בתחום הטלקום.
פמיניסטית , אך קצת אחרת
רואה בקידום נשים ברשת מטרת חיים ולא סתם עוד סיסמה זו אני ומה איתכם

../images/Emo20.gifשירית בן- ישראל

10 דברים שלא ידעתם/ן עלי 1. חלום חי הוא להיות שחקנית קולנוע בהוליווד 2. חלום נוסף, להנחות תוכנית טלוויזיה משלי בנושא נשים 3. חלום נוסף, לכתוב מדור קבוע בנושא אנשים וחיים בעיתון נחשב 4. חלום נוסף, לסיים לכתוב ולפרסם את 5 הספרים שלי 5. עד לפני כשנה+ לא נכנסתי מעולם לפורטל תפוז,בננות, נענע ואחרים.... 6. פעם, לפני כעשור, הייתי מאד מאד ביישנית... היום, קשה לעצור אותי... 7. אתן מכירות אותי מתחום נשים, אולם, חלק נכבד מעיסוקי המקצועי קשור לתוכניות פיתוח מנהלים, ייעוץ וליווי למיתוג בארגונים (רובם- גברים) 8. אוהבת את השנסון הצרפתי, למרות שעל פי מוצאי, אני אמורה לאהוב את תזמורת הצבא האדום ואת האחיות ברי, עליהם גדלתי. 9. חולה על לחם זיתים וגבינת אמנטל של "לחם ארז"+ גבינות צרפתיות דשנות וסלמון בנדיבות באותה צלחת. 10.שמחה כל יום מחדש, לפגוש את חברות וחברי הפורום, ואת האנרגיות הבלתי- נגמרות והיצירתיות של בקי, שהושיבו גם אותי לכתוב את השורות הללו.

mentorit

New member
נו בסדר...(פעם ראשונה נחשפת ככה)

1. את העסק הראשון פתחתי בגיל 23. 2. יש לי ילדה בת שנה ושבע שמאוד מזכירה אותי באנרגיות שלה (מטורפת בקיצור) 3. את בעלי הכרתי בדיסקוטק ואני התחלתי איתו לאחר שהשגתי את הטלפון שלו ! (אני קןראת לזה שיחת טלמרקטינג יזומה...) 4. עבדתי כ- 6 שנים בתור יועצת עסקית ומנחת קבוצות בעסקים.במשך אותם שנים, כמעט מדי יום ביומו, עשיתי סדנאות בכל הארץ . 5. אחת מחברותי הטובות ביותר כיום, הייתה סטודנטית שלי באחד הקורסים ואפילו הייתה די קרצייה במהלך הקורס !(היא גם מנהלת פורום כאן בתפוז וכולכם מכירים אותה). 6.חלום חיי היה לפתוח עסק בחו"ל (הגשמתי מזה חצי שנה). 7. כשהייתי קטנה אורי גלר כופף לי מפתח בכף היד מכוח המחשבה (שלי?שלו?) מאז אני מאמינה.... 8.אני מאוד מפונקת באוכל! ובגלל זה הורסת לכולם תמיד את כל הארוחות. 9.היה לי הריון מזעזע אבל אני חולמת על עוד ילד/ה. 10. אני קצת מתגעגעת לארץ , למרות שחשבתי שלא אתגעגע ב-כ-ל-ל. זהו! היה לא קל... 6.

משרדית

New member
מעט עלי..

שמי מירי הקמתי עסק במו ידיי מזה כשנה, אבל זה עדיין מדשדש, ואני חוששת שלא אוכל להמשיך ללא משרה אחרת כשכירה אני עוזרת באופן אישי למחפשי עבודה / ומצליחה בזה מאד (רק אין מספיק שמוכנים לשלם) הייתי לפני שנה בניוזילנד חודש / מדהים / כמו חלום אוהבת מאד לבשל לארח ו..לאכול (לחם קלוי, גבינה מלוחה, עגבניה + נס קפה קטן אוהבת מאד אינטרנט ואנשים בעלת חוש הומור מתנדבת במוד 100 של המשטרה עברתי לפני חצי שנה לבית מקסים ממנו אני מתמוגגת כל בוקר מחדש. בעיות בגינה - המלפפונים היו מועטים והייתי בדכאון ו.. אני נשואה לבעל שעדיין חבר טוב ואני כל יום מצחיקה אותו מחדש + 3 ילדים מקסימים וכלבה שקוראים לה נענע ביייייייי

גם אני ניסיתי התנדבות במוקד 100

בירושלים, מגרש הרוסים. אבל לא אהבתי, חברתית. חזרתי למרחב מוריה להתנדב בבילוש ובגי'פים.

רגין1

New member
גם אני ארים כפפה (מסיליקון? ../images/Emo8.gif)

1. אני הקרציה מסעיף 5 של מנטורית
2. אני בעלת קייטרינג ייחודי, מתמחה במטבח בלקני, עורכת אירועים מקסימים ברחבי הארץ ובעצם מגשימה חלום של שנים. 3. לאחרונה התחלתי ללמד את תחום התמחותי הקולינרי במרכז לאומנויות הבישול והאירוח בחיפה 4. יש לי שלושה ילדים, הצעירה שבהם בת שנתיים וחצי. הייתי איתה בבית שנה וחצי והנקתי אותה כמעט שנה. הייתי אובססיבית לזה כי ידעתי שהיא האחרונה. 5. בשנה וחצי האחרונות רזיתי כמעט 20 קג' שנותרו עלי אחרי ההריון האחרון וכמעט בכל פגישה עסקית אני נשאלת את אותה השאלה: "איך את שעוסקת באוכל כל הזמן, כל כך רזה?" (ואני מתענגת מחדש בכל פעם על השאלה הזו בעיקר על הסיפא). 6. אני סקרנית ולמדנית מטבעי, אוטודידקטית. 7. אני בעלת תואר ראשון במדעי המדינה ולמדתי גם לתואר השני במנהל ציבורי. האלוהים יודע למה... 8. אני מנהלת את פורום עבודה ועסקים מהבית ונהנית ממנו מאד. 9. הכרתי את בעלי (אותו אחד מזה 15 שנים) כאשר שנינו התחברנו לאותה...חבורת אופנוענים! 10. אני מאד אוהבת להתאמן בספורט והאהוב עלי מכולם - אגרוף. מתאמנת בקביעות שלוש פעמים בשבוע. שנה טובה לכולם

באשר להריון המזעזע...:)

מזדהה איתך! גם לי היו שניים כאלה, ואני ממש פוחדת להיכנס לעוד אחד. ומאידך- מה, ככה לוותר??? מזדהה??

מודה שאני לא כל כך אלגנטית...

שלום ! תודה על ההזמנה ! אתנסה קצת בחשיפה זהירה... 1. בערך באמצע החיים 2. נשואה באושרּ + שני בנים 3. טיפוס אופטימי 4. אוהבת מאד אוכל ובישול. כל מה שקשור. 5. לא רזה. 6. יש לי עסק קטן שכדאי כנראה להרחיב אותו. המוצרים טובים ומבוקשים פעילה כבר כ- 5 שנים רוב המכירות בעצמי חנויות היום משלמות לי יותר מבעבר (המוצרים השתבחו כתוצאה מהמכירה האישית שלימדה אותי על דרישות השוק וטעם הקהל) 7. אני די חדשה בפעילות באינטרנט – פחות מחדשיים. מתלהבת עד הגג מהפוטנציאל של הפורומים. פשוט עולם ומלואו. 8. נדמה לי שהקשר הוירטואלי גורם לאנשים להפתח יותר, ואפילו להיות רגישים ורגשיים יותר. אני מאמינה שבניגוד למה שחושבים, דוקא האינטרנט ישביח את המין האנושי מבחינה רוחנית ולא להיפך !! זה עובד כך: אתה מתרגל לתקשר ברמה רגשית גבוהה כי אתה מוגן ע"י המסך. אחר כך את ה מתרגל לזה, ומן הסתם תחפש את הקשר האיכותי גם בחייך האמיתיים. 9. .דוקא לא כל כך אוהבת חברת נשים אבל כפורום לקידום אישי זה מצוין. אפשר להתרכז בעיקר. יש איזה כיף באחוות לוחמות. נשים, כשהן מעיזות – הן ממש מוכשרות ! 10. מאמינה שצריך לחנך את הנוער למעורבות חברתית. ואת המוכשרים – לפעילות ציבורית. (לא ממש הצלחתי עם הבנים שלי לצערי הרב). בהצלחה לכולן ! צריך להמציא איזו סיסמא משלנו, לא ? משהו בכיוון של מהפיכה שקטה, לא כמו הפמיניסטיות. בברכת "ניהול שקט" "בנות וטובות" (זה סתם. צריך להמציא משהו טוב.) נשים יקרות, חברותי היקרות, שתהיה לנו שנה טובה וגמר חתימה טובה והרבה הרבה הצלחה בעסקים !

אם כבר מספרים...

אז ככה, 1. שמי אילת ומזה כשנה פלוס מנהלת עסק לייעוץ ופיתוח עסקי.אמנם העסק בשלביו הראשונים אבל אני אופטימית ואין לי תלונות. (בתחום הזה לפחות...) 2. באופן כללי בחורה אופטימית, שמחה ומאושרת בחלקי. 3. בניגוד לחלקכן לא מנהלת פורומים אבל עושה הרבה מאוד שיתופי פעולה עם אנשים שונים בפורומים השונים ואולי בסוף גם יצאו עסקאות ופעילויות מעניינות. 4. את העסק הקמתי לאחר שפוטרתי ממקום עבודה (על רקע "פה גדול" שהיה ויש לי) לאחר 6 שנים. שמחתי מאוד וראיתי בזה הזדמנות פז לצאת לדרך חדשה ומאתגרת - לא מצטערת לרגע!!!! 5. אומנם הרקע האקדמי שלי כבר כולל בתוכו MBA אבל משעמום חזרתי ללימודים אקדמיים לפני כשנתיים במסלול מחקרי בתחום של מדיניות ציבורית. אולי פעם אשלים דוקטורט... 6. יש בי חיידק פוליטי - לכן הלימודים בתחום מדיניות ציבורית, ואני מודה וגאה להגיד שאני אוהבת את מדינתינו הקטנה והמקולקלת...ומאמינה שעוד אפשר וצריך לעשות דברים כדי שנוכל לחיות פה עוד כמה וכמה דורות. 7. אני אוהבת לצלם ולפסל ומידי פעם נוסעת לחופשות צילום בחו"ל - בשביל הנפש אתן יודעות... 8. אוהבת לאכול בעיקר גלידה, שוקולד ומיני דברים מתוקים. אבל גם סטקים על האש יתקבלו בברכה בעיקר עם צ'יפס וקטשופ. 9. כמו תמיד מדברת בעיקר על העבודה אבל הנה משהו אישי- אני רווקה. בסה"כ מסתדרת אבל מאוד רוצה למצוא בן זוג. מישהו נחמד, טוב לב, גבוהה מעל 178 ס"מ, אקדמאי בגילאים 34-38 מאיזור המרכז, שלא נבהל מאסרטיביות ונשים עובדות, מחפש קשר רציני ובלי משחקים מפגרים.(קדימה לעבודה בנות...) 10. אוהבת בעיקר מוסיקה ישראלית וואו זה היה קשה. כל הכבוד לך בקי על המשימה המאתגרת!!! צום קל חג שמח שנה טובה ובהצלחה לכולם/ן אילת רותם פיתוח עסקי www.RotemBD.co.il [email protected]

R1E2V3I4

New member
שמחה לקרוא ולשתף

1.קוראים לי רויטל 25.5 (בינואר 26) נשואה ואם לבר (8 חד) התינוק ששינה את חיי. (לא מזמן קראתי מחקר שעשו וגילו שנשים נוטות להציג את עצמן בפני אנשים שהן לא מכירות, הן מתחילות עם מצב משפחתי וגברים עם עיסוק. תבדקו את זה) 2. מגיל צעיר מאוד היה לי חלום להיות עיתונאית ולכן כתבתי בכל מקום אפשרי ובמשך הזמן אף התפרנסתי מזה ואף פרסמתי ספר ביכורים. 3. השנה אתחיל את שנתי הרביעית (והאחרונה) בלימודי התואר בחינוך עם התמחות בספרות ותקשורת (במילים אחרות מורה לתקשורת וספרות בתיכון) 4. לפני כחודש התחלתי ללמד תקשורת בבית ספר באזור (במסגרת סטאז') ואחרי שבועיים פשוט לא הבנתי מה אני עושה שם. (מי אלה התלמידים האלה שרבים וצועקים) 5. זה (ושיקולים נוספים) הובילו אותי להחלטה לנסות ולפתח את מה שאני הכי טובה בו (הכתיבה) ואחרי חשיבה ובדיקה, החלטתי להתפתח ולהתמקד בשני תחומים, כתיבה פרסומית לאתרים וכתיבת כתבות. 6. עם השנים הבנתי שאני פשוט לא יכולה לתפקד שיש לי בוס על הראש. אני אוהבת לעבוד, יוזמת, דינמית ,אבל רק שאני מנהלת את מסגרת הזמן שלי. 7. לימודים זה תחביב עבורי ואני דואגת ללמוד כל הזמן פורמלי ולא פורמלי 8. בהריון העלתי 30 קילו (התחלתי אותו רזה מאוד, פחות מחמישים) ורק עכשיו אני מתחילה לחזור לעצמי ומבינה שלעד יהיו בגדים שפשוט לא יעלו עלי יותר. 9. כל בוקר אני מחליטה מחדש לחיות חיים בריאים יותר. לאכול נכון, להפסיק לעשן, לעשות ספורט . בינתיים ספורט זה הדבר היחיד שהצלחתי ליישם. 10.אני משוגעת על חיות (בעיקר כלבים) ונוסף לזאת שיש אצלי, דאגתי לתת גור מצער בע"ח לכל מי שאני מכירה. (כולל הורים, חמות, חברים) זהו, היה נחמד. לילה טוב.

../images/Emo20.gifטוב, גם אני מצטרפת לחגיגה

אני חושבת שיודעים עלי די הרבה, אז אנסה לחדש קצת:
אני נשואה כמעט 20 שנה (לאותו בעל!)
יש לי 3 ילדים, ואני מאוהבת בהם קשות.
אני גרה בישוב קהילתי בשרון.
בהריון האחרון שלי פוטרתי ממקום עבודתי, תבעתי אותם וזכיתי!
הכסף שקיבלתי איפשר לי לשבת שנה בבית, ולגדל את הילד (איזה כיף).
במהלך השנה החלטתי שלעולם לא אתן שוב לאדם אחר להחליט על גורלי, דבר שהוביל אותי להקמת חברה משלי.
רזיתי לאחרונה (סוף סוף). אני אוהבת מאד את המראה הרזה שלי, אבל עולה לי בדם יזע ודמעות לשמור על המשקל החדש.
אני נהנית לחלום בגדול, ואז לקום ולבדוק איך אני יכולה לגרום לחלום להפוך למציאות (טיפ: מה שעוצר אותנו בד"כ זה הפחד מכישלון. ברגע שמחליטים ששום כישלון לא יהרוג אותנו - השמיים הם הגבול). אוהבת אתכן. שתהיה לכולכן שנה של התגשמות חלומות.

מנסה לא להתחיל מהמצב האישי

אהבתי נורא את ההערה הזאת! שמי נורית הדרי בת 43 חיפאית. עוסקת ב: העצמת נשים במצבי התמכרות. כתיבת מאמרים בנושא הזה ובנושאי פמיניזם ומעמד האישה בפורטלים באינטרנט (BSH' אתר אסימון) . כותבת מאמרים למגזין "זמן דיגיטלי" בנושאי תרבות וחברה. מלמדת קורסים ב"תולדות תרבות המערב" באוניברסיטת חיפה. חולמת: לפרסם רומן שאני כותבת (כמובן שהוא רב מכר היסטרי....
לרכב על אופנוע במסע מסביב לעולם של מינימום שנה... לפתוח בנק פמיניסטי שמעודד השקעות של נשים בעסקים של נשים. להקים מרכז לנשים שיטפל במרוכז בכל ההיבטים של התמכרות נשים . להוציא לאור מגזין תרבות נוקב, חריף וביקורתי . יש עוד, אני דרימרית אמיתית. אמא לשני מקסימים נפלאים. אמא לכלבה , חתול וחתולה. פרודה - בשלב המחקר העצמי של "למה בדיוק אני זקוקה לגבר"?

ואני.....

שחינית בעבר. שונאת ספורט בהוה. מתה על מתוקים. בת 16 + 30 (שלושים כבוגרת ושש עשרה בשטותנקיות). מתה על העבודה שלי!!!!! מאד מעשית בעבודה, ומרחפת בשעות הפנאי. ההכרות הראשונה שלי עם בעלי התחילה הכי ברגל שמאל שהכרות יכולה להיות. לוקחת מדי שנה פסק זמן מהמשפחה ונעלמת לחודש להטענת מצברים. מכורה לאינטרנט - גאון יהיה מי שימציא תוכנית גמילה. מאד אופטימית וצוחקת המון. ושבת שלום לכולם. ובקי את גדולה!!!!!!

yodit mori

New member
רק על עצמי לספר ידעתי....

נשואה באושר + שלושה ילדים לירון לומדת משפטים קרן בצבא ורם בכיתה ד. אני מחלקת את חיי לשני חלקים: עבודה סזיפית ושוחקת במשרד עורכי דין במשך 17 שנה והחלק השני והוא החלק החשוב והטוב בחיי השינוי שעשיתי לפני 5 שנים כשעזבתי ולמדתי במקביל קוסמטיקה ורפואה אלטרנטיבית. במשך ארבע שנים עבדתי מהבית ולפני כ10 חודשים פתחתי קליניקה ואין מאושרת ממני. ההתחלה אמנם לא קלה אבל אני מרגישה שאני מתקדמת יפה קמה בבוקר בכיף לעבודה יכולה לחזור לעיתים בשעות מאוד מאוחרות ועדיין עם אנרגיות עצומות. אוהבת לטפל בנשים אני כל היום מוקפת בנרות וריחות משכרים של שמנים אתריים לא יכולתי לחלום על משהו כייפי מזה. אני מאוד רוחנית. מרגישה שהייתי פעם נבולה והיום אני פורחת בשלל גווני הקשת. ממליצה בחום לכל אישה כי אכן חלומות מתגשמים. בנות תאמינו בעצמכן.

הלוואי...

אני דווקא אהבתי להיות שכירה, במיוחד בארגונים גדולים. אבל כנראה שזה לא מתאים לאישיות שלי...

1yodit mori

New member
היי עדית

אני באמת חושבת שצריך אופי מיוחד כדי להיות עצמאיים. באשר לי אני מאוד מרוצה מהשינוי מלהיות שכירה לעצמאית אני אדון לעצמי עובדת בכייף ויש לי אמביציה אדירה כי אני יודעת שההתקדמות שלי היא בזכותי ויש לי אתגר עצום. בסך הכל זה לא קל אבל משתלם.שתהיה לך שבת נהדרת.

סמאילי

New member
על עצמי...

1. בת 31 2. נשואה 3. +2 בנות קטנות 4. מעצבת גרפית 5. כל חיי הייתי שכירה - בשנה האחרונה הפכתי לעצמאית 6. אין כמו להיות עצמאית 7. בניגוד לרוב החברות בפורום - אני גולשת ממחשב מקינטוש 8. מחשב מקינטוש מיועד למעצבים, ביצועיסטים, עורכי סרטים ומוסיקה ועוד ועוד - אבל גם לאלו שסתם מבינים באיכות, כי אין פופ-אפס, וירוסים, תוכנות ריגול וכו' (נשמע כמו פרסומת...) הוא אהבתי הגדולה! 9. אני חברה בארגון המניב קשרים עסקיים 10. הרבה מלקוחותיי הם חברי הארגון הנ"ל

1yodit mori

New member
שאלה לי אלייך

היי רציתי לשאול אותך באיזה ארגון המניב קשרים עסקיים את חברה והאם זה נותן משהו

night mistress

New member
10 דברים מעולם התוכן של מאיה...

ראשית נתחיל בהצגה קולקטיבית לא? לא הרבה מכירים אותי כאן מאחר ואני באה והולכת עקב שיגעונות חולפים.. נעים מאד, קוראים לי מאיה, אני בת 25, אחות מוסמכת ויועצת ארגונית.. עקב צלצול השכמה מאד חד עיניי נפקחו וכיום אני עוסקת בתחום אליו הלב שלי נמשך-תחום האומנות-הדרכות ויצירה בעיקר, בעלת עסק פרטי בחיתולים.. 10 פרטים שאתם לא יודעים עליי- 1.אני מאוהבת בחיים וכל יום הוא מתנה שצריך להשכיל ולקטוף.. 2יש לי כלבה מדהימה
שתהיה בריאה
. 3.אוהבת לרקוד 4.אוהבת לשוט 5.אני פעילה בעמותת לל"ב-עמותה הוליסטית לטיפול בחולי סרטן. 6.אוהבת את כל מה שקשור לתחום הטיפול באנרגיות ומטפלת בהתנדבות כשיוצא לי ואפשר. 7.לא יודעת להפעיל מכונת כביסה או לגהץ. 8.יש לי בלוג ברשת. 9.אני מאד רגשנית ובוכה ללא סיבה בסרטים
10.הכי אוהבת להתכרבל עם שמיכת פוך וגוף חם לידי..

TheRaven1

New member
עשרה דברים שלא ידעתם עלי

1. חושבת שניצול נשים לא פסק, לא יפסק ובמקומות מסוימים הכרחי*. 2. רווקה, אוהבת את הרווקות וחושבת שרוב הרווקות מגעילות וצריכות להתחתן דחוף. 3. מאמינה בלהגיד דברים ישירים - אין לי עוד שבעה סעיפים למלא. חג שמח! TheRaveN * גבר לא יקנה מגזין שאומר לו איזה רכב הוא צריך לקנות. גבר קונה מגזין שיש עליו כוסית שמצביעה לו עם הפטמות איזה רכב לקנות.

למעלה