שרשור הכרות

שלמונזה

New member
שרשור הכרות ../images/Emo168.gif

שם: גיל: ת. לידה: איזה סוג מוסיקה אתם שומעים בד"כ? איך התחלתם לאהוב את ערן? האם הייתפ בהופעות? איזה עוד אומנים אתם אוהבים? אני אשמח לתשובות

1Reebok

New member
אני אני אני ../images/Emo13.gif

שם: אלון גיל: 15 ת. לידה: 09.07.89 איזה סוג מוסיקה אתם שומעים בד"כ? רוק
אבל יש כמה וכמה יוצאים מן הכלל. איך התחלתם לאהוב את ערן? בהתחלה אהבתי, ממש ממש, ועדיין! את אלונה דניאל, וממנה הכרתי את טאטו
, ומהם את רביעיית מסנר
ומהם את ערן צור!
טוב חלאס עם הסמיילי. האם הייתם בהופעות? הייתי בשש הופעות של ערן בערך. איזה עוד אומנים אתם אוהבים? הו, הרבה. משינה, ברי סחרוף, הדורבנים, קורין אלאל, The Who, Izabo, אלונה דניאל
, חמי רודנר, המכשפות, אהוד בנאי.. המוני המוני המוני המונים. אני אשמח לתשובות

mehashefa

New member
אני אני אני!!!

שם: רותם גיל: 18, כן! אני גדולה :) בד"כ אני שומעת רוק ישראלי, נשי! איך התחלתי לאהוב את ערן? נכון היה את סבב ההופעות של ערן צור עם שלומי שבן לפני שנה ומשהו? שירים וסיפורים בנושא אהבה ומין? אז שנתיים לפני זה בעקבות פסטיבל אהבה ומין שהיה בסינמטק בירושלים הייתה את ההופעה הראשונה של זה. לפני שלוש שנים ומשהו נדמה לי... הייתי אז בכיתה ט אם אני זוכרת נכון... באתי בעיקר בגלל שלומי שבן ואז התלהבתי יותר מערן צור. אבל אני חושבת שאת האוסף היה לי עוד לפני זה, שמעתי את "הוא והיא" ברדיו ואז בעקבות זה קניתי את האוסף. כיום יש לי כל דיסק ודיסק שלו... אם הייתי בהופעות?? ברור! ערן צור בהופעות יחיד ועם רביעיית מסנר (כבר פעמיים!) ועוד כל מיני ערבים של כל מיני אומנים (לדוגמא, ערב לזכר ענבל פרלמוטר ז"ל, או ניצנים) ועוד. אומנים נוספים אהובים: המכשפות, ענבל, יעל כהן, אלונה דניאל, פוליאנה פראנק, קורין אלאל, החלונות הגבוהים, שלמה גרוניך, דניאל סלומון, כרמלה גרוס ואגנר ועוד :) מצטערת שיצא ארוך, נעים להכיר :)

שלמונזה

New member
אני עונה ../images/Emo168.gif

שם: יפית גיל: 25 ת. לידה: 23.1 איזה סוג מוסיקה אתם שומעים בד"כ? רוק ישראלי איך התחלתם לאהוב את ערן? האממ בעקבות הדיסק הראשון המדהים פרח שחור האם הייתפ בהופעות? כן לצערי רק ב4 הופעות
איזה עוד אומנים אתם אוהבים? אסף אמדורסקי [יום שישי הופעה], משינה [למרות שאחרי סלקום אני כבר לא כ"כ בטוחה
], אסף ארליך, תערובת אסקוט, ירמי, ג'נגו ועוד הרבה
.

lonely TearDrop

New member
שלום שלום

שם:
איריס גיל:
ביולי 18 ת. לידה:
2.7.87 איזה סוג מוסיקה אתם שומעים בד"כ?
רוק ישראלי, רוק קלאסי, אלטרנטיבי, גראנג' ועוד רבים וטובים... (די גרועה בשמות של כל התת סוגים במוזיקה אז אין ביכולתי לפרט יותר) איך התחלתם לאהוב את ערן?
אח שלי שגדול ממני ב8 שנים גרם לי לאהוב מוזיקה ואת מחצית הדברים שאני שומעת היום. אז אם בהתחלה דחיתי את הרעיון של לשמוע את ערן צור (בלי סיבה ברורה) הרי ששנה לאחר מכן הייתי להוטה לשמוע אותו ועל כך אני מודה לאח שלי.. האם הייתם בהופעות?
בשתי הופעות של ערן- אחת עם שלומי שבן ואספ אמדורסקי בזאפה והשנייה הופעה במועדון הפוקוס(נראה לי) עם משורר ששמו לא זכור לי. איזה עוד אומנים אתם אוהבים?
הו, המונים.. ענבל פרלמוטר ז"ל, אביתר בנאי, רונה קינן,ג'ניס ג'ופלין, הפיקסיז, רדיוהד ועוד רבים וטובים...

Nushi1980

New member
גם אני

שם:נעה גיל:25 ביולי(גם אני זקנה) ת. לידה: איזה סוג מוסיקה אתם שומעים בד"כ?רוק ישראלי והרבה מאוד מאוד מאוד - ובכלל כמעט הכל(חוץ ממזרחי ) איך התחלתם לאהוב את ערן?לא יודעת, פעם הוא הטריד אותי, ואחר כך גנבתי לידיד שלי בצבא את אתה חברה שלי ומאד האהבה פרחה האם הייתפ בהופעות?בדי הרבה, כמעט בכל הרכב(עם יובל מסנה, רבעית מסנר, עם רם אוריון ושי משהו) לךא הייתי בהוא והוא לצערי עם שלומי שבן איזה עוד אומנים אתם אוהבים?ברי סחרוף, תערובת אסקוט, ירמי קפלן, אספ אמדרוסקי, ג'נגו, איזבו, דן תורן, מכשפות וזה לא יגמר לעולם עם אני אמשיך... זהו

yavin

New member
me 2 ../images/Emo26.gif

שם: יבין [יאפ , כמו חיים יבין - רק כשם פרטי]
ת. לידה: 14.01.87
איזה סוג מוסיקה אתם שומעים בד"כ: כל מה שטוב :]
איך התחלתם לאהוב את ערן: משאני זוכר את עצמי שומעים אותו [ובכלל את כל המוזיקה שאני אוהב] אצלי בבית.
האם הייתם בהופעות: יאפי (-;
איזה עוד אומנים אתם אוהבים : כל מי שטוב [כמובן - רק מוזקיה ויצירה ישראלית (חוץ מכמה חריגים)]

painapple

New member
../images/Emo79.gif

שם: ענבר גיל: 18+
|זקנה| ת. לידה: 4.8.86 איזה סוג מוסיקה אתם שומעים בד"כ? רוק וגם ישראלי איך התחלתם לאהוב את ערן? אחותי הגדולה טחנה לי את טאטו וכרמלה גרוס וגנר בראש מאז שאני קיימת. ואז התחלתי לשמוע אותו גם לבד. האם הייתם בהופעות? רק בניצנים. הייתה איזו הופעה בכפ"ס ופספסתי. איזה עוד אומנים אתם אוהבים? הפרוייקט של רייכל, קורין אלאל, פלאסיבו, קייז צ'ויס
, וכו' וכו' וכו'.

A N I g M A

New member
טוב אממ גמאני מה

שם: סיוון גיל: 17.5 ת. לידה: 26.7 איזה סוג מוסיקה אתם שומעים בד"כ?: רוק ישראלי
איך התחלתם לאהוב את ערן?: אני חושבת שבגללך (יעני בזכותך). האם היית בהופעות?: לא:/ איזה עוד אומנים אתם אוהבים? עברי לידר, גלעד שגב, אביתר בנאי (1242).. כלמיני

גמני

*נדב *15 *26.10.89 *רוק ישראלי, ובעיקר המכשפות, טאטו המיתולוגית, ערן, קורין אלאל ועוד ועוד. *את תמונה אימפרסיוניסטית תמיד אהבתי, אבל את ערן התחלתי לשמוע רק לאחר ששמעתי את ביצועיו ב'חברים שרים קורין'. הייתי(ואני לא מתגאה בזה) בהופעה ב'קולה רוק' האחרון. אני מחזיק בידי בוטלג של ההופעה ומחכה להזדמנות שבה יהיה לי כוח להמיר אותו מקלטת לMP3.

שלמונזה

New member
האאאאאאאאאאאאאא? ../images/Emo168.gif

איזה שירים יש לך מקולהרוק? יש לך אולי את ירמי שר את פרפרי תעתוע? ואוו אני רוצה לשמוע!!! [לא משנה איזה שיר] וברוך הבא לפורום כמובן

אם אני זוכר נכון

יש לי עד'מישהו שומע אותי' שזה כמה שירים לפני הסוף. נדמה לי שיש את פרפרי תעתוע. אני אשתדל להעלות אותו מתישהו.

ben4ever

New member
עכשיו יפית ואלון יפסיקו לקרצץ לי

שם:בן גיל: 17.5 ת. לידה:27/9/87 איזה סוג מוסיקה אתם שומעים בד"כ? בד"כ רוק,אבל אני תמיד פתוח לכיוונים אחרים. איך התחלתם לאהוב את ערן? בכיתה ז' שמעתי לראשונה את "בלילות של ירח מלא",נדלקתי
האם הייתם בהופעות? 6 הופעות נכון לעכשיו,והיד עוד נטויה איזה עוד אומנים אתם אוהבים? הרבה,אין כוח לפרט....

אראפקיס

New member
עכשיו תורי...

שם: שירן גיל:18 סגנון מוזיקה: בעיקר רוק איך התחלתי לאהוב את ערן? דרך חברה שלי. היא התחילה לאהוב אותו והיא השמיע לי את "בטי" מתישהו, ואז שמתי לב אליו. אחרי שחרשתי את "פרפרי תעתוע" שלה ורכשתי אותו לעצמי התחלתי ממש לאהוב אתו. הייתי בהופעה אחת, בכפר החורש... ואני מתכננת על ההופעה שלו החודש בחיפה. עוד אומנים שאני אוהבת: רדיוהד, קולדפלי, אביתר בנאי...

למעלה