שרשור הכרות

limors2

Active member
גם לי אין.

זאתאומרת יש לי, אבל אני משתמשת בו רק כדי לעקוב אחרי קלי קלארקסון
הוספתי פעם את גאגא אבל היא עשתה מלא מלא הודעות ברצף וממש בילבלה אותי, אז החלטתי להישאר עם הפייסבוק שלה

spiceupmylife

New member
חחח אז למי שיש מוזמן בכייף לשלוח לה...

ולומר לי מה היו התגובות תודה

NothingSpecial

New member
אהם.

שם: רועי גיל:22 מקום מגורים: ת"א הדרך המועדפת עליכם להעברת הזמן: לישון? התעסוקה המרכזית בחיי היומיום שמונעת מכם להעביר את הזמן בדרך המהנה הזאת: צבא. שיר גאגא אהוב (כן כן. למרות שזה קשה!): speechless מסר לאומה: יהיה בסדר. בהצלחה!

Music4Life

New member
../images/Emo25.gif אהלן חברים!!! ../images/Emo25.gif

היי שלום ...ונעים להכיר
שמעתי מחברה (רעות , שכותבת כאן) שנפתח פורם של ליידי גאגא
אז בארור שהייתי חייבת לרוץ לכאן הכי מהר שאפשר
ולכתוב...כי נוכחתי פה היא חובה
אין לגאגא פורום שלא הכיל אותי
אני אחת השרופות שתמצאו, מטורפת על האישה הזאת + מאוהבת בה קשות
, הן בתור אומנית והן בתור אישה ובנאדם. שמחתי מאד לשמעו על הפתחו של הפורום, הגיע הזמן ובשעה מוצלחת
, והנה אני עונה לשאלות ההכרות.... שם:
מונסטר ניבה (נעים מאוד)
תל אביב בייבי הדרך המועדפת עליכם להעברת הזמן:
במחשב, בפייסבוק ובאתרי גאגא, בשירה, שמיעת מוסיקה, עם חברים טובים וכו' התעסוקה המרכזית בחיי היומיום שמונעת מכם להעביר את הזמן בדרך המהנה הזאת:
האינטרנט, גררררר שיר גאגא אהוב (כן כן. למרות שזה קשה!):
יש לי כמה אהובים, בואו נבחר שניים בתור התחלה שהם הכי הכי מועדפים עליי וקלאסיים: Poker Face & Bad Romance כמובן
מסר לאומה:
אני אוהבת אותכם מפלצות קטנות
, שמחה על הפורום הזה, שמרו עליו, ועשו אותו כמה שיותר פעיל ומגוון. בהצלחה למנהלת ולכולנו

spiceupmylife

New member
../images/Emo45.gif לייק טובה לראותך פה ../images/Emo13.gif

מונסטר ניבה היקרה
בהחלט אין עלך באד רומאנס אני לא יכולה לשמוע אותו בלי לנסןע איתך באוטו בדרך למסיבת גאגא
נפגש בקרוב

עונה../images/Emo68.gif

שם:אליעד חזן גיל:18 וחצי. מקום מגורים:ירושלים. הדרך המועדפת עליכם להעברת הזמן:מוזיקה
התעסוקה המרכזית בחיי היומיום שמונעת מכם להעביר את הזמן בדרך המהנה הזאת:אין דבר שיעצור אותי מלשמוע חח.... שיר גאגא אהוב (כן כן. למרות שזה קשה!):A-L-E-J-A-N-D-R-O מסר לאומה:תחיו את החיים...

LordGaga

New member
הייייי ../images/Emo9.gif../images/Emo140.gif

אוח, סוף סוף פורום גאגא - איך לא חשבו על זה קודם?! שם: אבי (
) גיל: 17 מקום מגורים: ת"א האחת והיחידה
הדרך המועדפת עליכם להעברת הזמן:
,
,
התעסוקה המרכזית בחיי היומיום שמונעת מכם להעביר את הזמן בדרך המהנה הזאת: בית ספר T_T שיר גאגא אהוב (כן כן. למרות שזה קשה!): ואו, אתם לא רציניים
- אממ.. כרגע Dance in the dark מסר לאומה: גאגא היא מלכת העולם ואתם לא.

yarjor

New member
היי ../images/Emo13.gif../images/Emo41.gif

שם:ירדן
מקום מגורים: ת"א
הדרך המועדפת עלי להעברת הזמן: מוזיקה?
התעסוקה המרכזית בחיי היומיום שמונעת מכם להעביר את הזמן בדרך המהנה הזאת: בי"ס
שיר גאגא אהוב (כן כן. למרות שזה קשה!): טחח אני לא יודעת אני מחליפה אותו כל יומיים
סטארסטראק?
מסר לאומה: טחח אתם גורמים לי להרגיש כמו בת שתיים

Slow Cheetah

New member
חדשה ^_^

שם: לי. גיל: 17. מקום מגורים: ישוב ליד ירושלים. הדרך המועדפת עליכם להעברת הזמן: חברים (לא הסדרה
) וסדרות. התעסוקה המרכזית בחיי היומיום שמונעת מכם להעביר את הזמן בדרך המהנה הזאת: בצפר? שיר גאגא אהוב (כן כן. למרות שזה קשה!): אין לי מושג, אני לא מכירה כאלה שלא מושמעים בכל מקום XD מסר לאומה: חסה זה רצח!

ווהו../images/Emo68.gif

פורום למלכה!! שם: רוני גיל: 17 מקום מגורים: חיפה הדרך המועדפת עליכם להעברת הזמן: שעות במחשב
התעסוקה המרכזית בחיי היומיום שמונעת מכם להעביר את הזמן בדרך המהנה הזאת: זאת לא אותה שאלה כמו הקודמת?
שיר גאגא אהוב (כן כן. למרות שזה קשה!): אוי זה כמו לבחור את מי אתה יותר אוהב- אמא או אבא. טוב יש את Just Dance שפשוט התחרפנתי שהיה אותו בהופעה D: ומהפיים מונסטר את Monster
מסר לאומה: Gaga-U-La-La!

אורישקי

New member
עונה

שם: אורי גיל: 12 מקום מגורים: חולון הדרך המועדפת עליכם להעברת הזמן: מחשב התעסוקה המרכזית בחיי היומיום שמונעת מכם להעביר את הזמן בדרך המהנה הזאת: כרגע אין שיר גאגא אהוב (כן כן. למרות שזה קשה!): פפארצי כנראה מסר לאומה: תנו לדיאנה לנצח בכוכב

מיקה2008

New member
הינה כנסו

שם: עינב גיל:29 מגורים: הרצליה התעסוקה המרכזית בחיי: לימודים , עבודה , גידול ילדה מדהימה(כן אני אמא). שיר גאגא אהוב: וואלה זה קשה אני מתה על כולם אבל השיר הוא JUST DANCE מסר לאומה: I'M A FREE BITCH

YugiBoy

New member
../images/Emo13.gif

שם: איתי גיל: 19 מקום מגורים: מרכז הדרך המועדפת עליכם להעברת הזמן: מוזיקה! התעסוקה המרכזית בחיי היומיום שמונעת מכם להעביר את הזמן בדרך המהנה הזאת: אין, אבל אני מחפש עבודה שיר גאגא אהוב (כן כן. למרות שזה קשה!): אין דבר כזה, אבל השבוע אני שומע בעיקר את PAPER GANGSTA ואת OH WELL מסר לאומה: חם לי

למעלה