שרשור הכרות..

*superstar*

New member
שרשור הכרות..

בשביל שנכיר אחד את השני קצת יורת טוב: שם- גיל- תאריך לידה- מקום מגורים- שחקן מועדף- איזה מן אוהדים אתם? כורסאות או מגרשים?- כל דבר שבא לכם להוסיף..-

*superstar*

New member
ראשונה..../images/Emo70.gif

עדי. 17
וחצי וקצת
3/9/86.
חור שחור ליד פתח תקווה.
קני וויליאמס
ממ.. אני מעדיפה ללכת למשחקים, אבל אם לא יוצ אאז אין ברירה

AGENT SHESH

New member
מי אני שאגיד לא...../images/Emo73.gif

ללהכיר אנשים חדשים...
שם: משה גיל: 17 תאריך לידה: 22/3/87 מקום מגורים: חור ליד ירושלים שחקן מועדף: ווילי סולומון\דורון שפר איזה מין אוהדים אתם: לא יודע... איזה סוגים יש?
כורסאות או מגרשים: מגרשים! ברוררר!! וזהו.

תורי....

טוב אז ככה: שם: אמיר גיל: 20 תאריך לידה: 11/6/84 מקום מגורים: ירושלים שחקן מועדף: דורון שפר איזה מין אוהדים אתם: שרוף... דההההה כורסאות או מגרשים: רק מגרשים!!! אגב, את הכרטיסים לגמר (למי ששילם כבר) צריך לקחת מהמשרדים של הפועל ולא מבן נאים. אני מוכר בפורום צ'ה בשם - "Red Style". שיהיה בהצלחה..

depon

New member
וגם אני פה

שם-דניאל אוחנה גיל-16 וחצי,10.1.88 מקום מגורים-שדה בוקר,לפני זה בירושלים שחקן מועדף-עדי גורדון איזה אוהדים?-אין אוטובוסים בלילה,אז בא לכמה שיותר משחקים,אבל קשה,קשה,היה לי 4 עונות מנוי,אבל עכשיו אני גר רחווווק כורסאות או מגרשים-מלחה. נ.ב. אני בפרורום של צ'ה בתור דניאל9

ReGiSReD

New member
MINE ... :}

אמממ אוקיי אז ככה פליקס 17 אשדוד עדי גורדון המלך שאפשר מגרשים...זה מרחק מפה למלחה ;\ אבל שהשעות סבירות אז לוקחים אוטובוסים :} פורצה הפועל :} יש בנו אהבה והיא תנצח !

אוקיי

אני יואב בן 16 נולדתי ב18-11-88 שחקן מועדף? וואלה אין אחד אבל אני אוהב את שפר מאוד... אני בעיקר אוהד של כורסאות אבל זה לא בגלל העצלנות זה בגלל הכיסים, ההורים שלי לא מסכימים לממן לי כרטיסים ואני נאלץ לממן בעצמי אז יש גבול לכל תעלול... כל דבר שבא לי להוסיף: י-א-ל-ל-ה ה-פ-ו-ע-ל!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! נקווה שביום חמישי יהיה טוב...

שלי.

שם-עדי גיל-38 תאריך לידה-27/06/65 מקום מגורים-אזור ירושלים. שחקן מועדף-עדי גורדון. כורוסאות או מגרשים-כורסא בעיקר בגלל הכםף. שהיה להפועל ירושלים הצלחה ביום חמישי.

יוסדוס

New member
אני~~>

שם-יוסי גיל-14 תאריך לידה-אי לי חשק... מקום מגורים-ירושלים.. שחקן מועדף-אאממ...סלומון וקוז'יקרו איזה מן אוהדים אתם? כורסאות או מגרשים?-חצי חצי... כל דבר שבא לכם להוסיף..-אין... בהצלחה לפורום ובכלל להפועל!!!!!!!!!

Fantasy WRC

New member
נו טוב עכשיו תורי ,אני מנחש....

שם-יניב. ק. גיל-24 וחצי תאריך לידה- 6.דצמבר. 1979 מקום מגורים-מעלה אדומים שחקן מועדף- בהפועל? אז ארז כץ
איזה מן אוהדים אתם? כורסאות או מגרשים?- כורסאות, כי אין זמן וכסף
אבל אני אוהד את הפועל ירושלים בלי סוף, אף שהם מפסידים ואף שהם מנצחים.. הפועל קבוצה מיוחדת ביותר לא כמו שכל קבוצה אחר בארץ, י-ם היא קבוצה -משפחה.. נחמדה מאוד וכל הדברים נחמדים יותר ף-) בהצלחה להפועל בגמר הגביע!

AGENT SHESH

New member
נכון... ../images/Emo73.gif

הפועל זה אשכרה כמו משפחה... ומשפחה גדולה יש לציין! כל כך גדולה עד שהיא לא משאירה כרטיסים לגמר

עני עני עני

שם- ספיר גיל- 24 תאריך לידה- 1/1/80 מקום מגורים- חסוי שחקן מועדף- פארקר
איזה מן אוהדים אתם? כורסאות או מגרשים?- בעלי הוא בטטת כורסא כל דבר שבא לכם להוסיף - בא לאכול קפולסקי, ואם ביום שלישי לא בא לי?

AGENT SHESH

New member
אני מבקש.. ../images/Emo73.gif

אם את אוהדת מכבי שרק באה לעצבן, זה לא המקום בשבילך. פארקר כידוע הוא שחקן בכיר במכבי ת"א, מה שהופך אותו לשנוא מאוד בקרב רבים מאוהדי הפועל. מקום זה מיועד בראש ובראשונה לאוהדי הפועל, ולא נראה לי שהם ששים לשמוע על פארקר או על זה ש"הפועל ירושלים תרד ליגה" כפי שכתבת. אז בבקשה ממך...

שלומפער

New member
../images/Emo13.gif

23 בחור ישיבה בני ברק דורון שפר איזה מין אוהד? בלב, בנשמה. כשמסתדר, כורסאות. אנשאאללהההההההההה ניצחון היום בלילה......... ארופה מוציאה כרטיס אדום למכבי!!!

שלי../images/Emo70.gif

שם - יובל. גיל- כמעט 14. תאריך לידה- 3/7/90 מקום מגורים- י ר ו ש ל י ם, כמובן
שחקן מועדף- אווג'ובי השולט
איזה מן אוהדים אתם? כורסאות או מגרשים? - האמת שגם וגם...

yaarangel

New member
יש לי חתימה מקורית של אווג'ובי../images/Emo70.gif

ידיד שלי פגש אותו אישית והביא לי חתימה..

AGENT SHESH

New member
חח...../images/Emo73.gif

לא קשה במיוחד לפגוש אותו אישית... הבנאדם שורץ בקניון מלחה... ראיתי אותו שם כבר כמה פעמים... אבל מאגניב לך! אני לא רציתי להטריד אותו בשביל חתימה...

למעלה