שרשור הסקר הראשון של הפורום

yoooni

New member
שרשור הסקר הראשון של הפורום

תפרטו כאן במי בחרתם ולמה כי בסקר אי אפשר לדעת אני בחרתי בסקאלי קודם כל היא פשוט שחקנית מדהימה, המשחק שלה מאד אמין, ויש לה תפקיד גאוני
אשמח לדעת במי בחרתם מי שעוד לא הצביע לסקר, הנה הוא כאן

DarlingAdam

New member
ברוך הבא, יוני :)

אני בחרתי באלכס קרייצ'ק. קשה לי להסביר למה. הוא הדמות האהובה עליי, הדמות שבגללה התחלתי לראות את הסדרה... הדמות שבגללה הצטרפתי לכמה עשרות מיילינג ליסטס :) אולי בגלל שהוא אף פעם לא מקבל את הקרדיט שלו הוא ראוי. אולי בגלל שנראה שהוא היחיד שבעצם יודע הכול, מסתובב עם כולם, היחיד שיודע בעצם מה קורה בקו העלילה המרכזי. אולי בגלל הריסים. :)

ליטל ו

New member
היי אנשים :)

גם אני בקרייצ'ק, כמובן :) משחק יפהפה שלימד אותי המון על יחסי... נקרא לזה שליטה/הישלטות? בכל מקרה - ללא ספק התפקיד הטוב ביותר שראיתי בו את ניק לי, ואחת הדמויות היותר מעניינות ומגוונות שיצא לי להיתקל בהן בפנדום.

1Shir

New member
אני בחרתי במולדר.

האמת שטיפה התלבטתי בינו לבין סקאלי, כי את שניהם אני מאוד אוהבת. אבל את מולדר יותר. למה? * הדבר הכי חשוב לו בחיים זה לגלות את האמת. אני גם חושבת שהאמת היא הערך העליון מכולם. * הוא מאוד אמיץ, הוא לא חושש שיקרו לו דברים רעים ומוזרים בדרך, העיקר להתנסות. זה מראה שיש לו המון ביטחון בעצמו ובעולם, הוא לא מפחד מכלום. * הוא אדיש כזה, קר רוח, ציני חמוד. חכם. כל זה הופך אותו ל*מאוד מושך* בעיני... לא הייתי מתנגדת להכיר אותו במציאות... למרות שלדעתי הוא מאוהב בסקאלי

dylan

New member
אמממ.. בחרתי במאלדר אבל

התלבטתי בינו לבין דוגט.. אני אוהב את הציניות וההומור של מאלדר בעיקר. בקשר לדוגט, יותר בגלל השחקן מאשר הדמות ת'אמת.. קשה לי להגדיר בדיוק מה כרגע אבל יש בו משהו שאני מאוד אוהב.. ויש גם משהו בקול ובדיבור שלו שאני מאוד אוהב
.. חבל שהוא לא הופיע ביותר סרטים/סדרות (שליחות קטלנית כנראה קיטלג אותו מוקדם מדי..
)

A.L (boy)

New member
אני בחרתי ב..

ס-ק-א-ל-י!! מאז ומתמיד אהבתי לראות אותה בסדרה, יש בה משהו מסתורי, מושך, לא פתור, היא משתלבת נהדר בצילומים האפלים של הסדרה, והיא בכלל שחקנית נהדרת. (שמעתי שהיא גם ביימה כמה פרקים בסדרה, זה נכון? ואם כן, איזה?). אני גם הכי אוהב לראות את השיחות הסרקסטיות שלה עם מולדר, יש לה לפעמים יציאות ממש קורעות! אגב, בעונה האחרונה ששודרה אצלנו (העונה בה מולדר נחטף, למי שעוד מצליח לזכור..), נראה היה שחל בה שינוי מהעונות הקודמות, היא למעשה "החליפה" את מולדר שחיפש אחר תופעות על טבעיות, ודוגט "החליף" אותה, בכך שניסה לחפש הסבר רציונלי לכל דבר. יש בכך סוג של סגירת מעגל, אבל מצד שני ההבדלים בין מולדר וסקאלי קצת הטשטשו - לדעתכם, זה פוגם או אולי מראה על ההתפתחות שעברה דמותה של סקאלי במהלך העונות (כי באיזשהו מקום, אחרי כל כך הרבה מקרים לא מוסברים, זה היה חייב לקרות מתישהו..)??

1Shir

New member
קודם כל, אתה ממש צודק.

גם לי היה נראה שהיא נכנסת לנישה של מולדר בצמד, ודוגט נכנס לנישה שלה. זה ממש לא נראה לי לא הגיוני. אני חושבת שחלק מהדינמיקה בין סקאלי ומולדר, היתה שהם תמיד יאתגרו אחד את השני וינסו לחלוק על דברי השני. זה הרי מביא לחקר האמת בצורה העמוקה ביותר. אני חושבת שגם מולדר וגם סקאלי הרשו לעצמם להפריז קצת עם הגישות שלהם, אפילו מעבר למה שהם עצמם מאמינים, כי הם סמכו על הצד השני שיהיה שם להשלים אותם ולתת את הקונטרה. ברגע שמולדר לא היה, סקאלי הרגישה צורך לבטא את הצד המאמין, שלמעשה היה אצלה במידה מסויימת כל הזמן, אבל עד כה היה מי שביטא אותו במקומה. מעבר לכך, אני חושבת שבגלל הנאמנות הרבה שסקאלי חשה למולדר, היא לא רצתה שהאמונות והאופי שלו יעדרו מהחקירות שלה, לכן היא לקחה צדדים שהיא ידעה שהוא היה לוקח, כאילו כדי להשאיר אותו בחיים לצידה. אני גם מסכימה איתך לחלוטין בקשר לכל מה שאמרת על המראה המיוחד שלה, וכמה שהוא מתאים לסדרה. ברור שהיא גם שחקנית נפלאה. קשה לומר בפה מלא שהיא יפה, אבל היופי הלא קונבנציונלי שלה הופך אותה ליפה ומושכת.

dylan

New member
אמממ יש משהו במה שאתה אומר

על המניעים של סקאלי לעבור ל'צד של מאלדר' אבל לדעתי זה סה"כ פגע באמינות של הדמות של סקאלי שכבר לפני זה סבלה מבעיות אמינות לדעתי.. לא יכול להיות שאחרי כל מה שהיא ראתה היא תמשיך לבטל באופן מוחלט כל השערה של מאלדר.. אפילו דוגט תוך פחות מחצי עונה התחיל להאמין שיש דברים על טבעיים (אני חושב.. אני לא זוכר בדיוק אבל זכור לי במעורפל פרק שהוא בוויכוח עם מישהו קובע בוודאות שקרה משהו על טבעי), היא היתה צריכה שמונה עונות והעלמות של מאלדר כדי שזה יקרה
..

למעלה