שרשור הפרק הראשון של עונה 4!

שרשור הפרק הראשון של עונה 4!

סוף סוף זה קורה! ראש גדול חוזרת לעונה חדשה, היום ב14:30 בערוץ הילדים. אתם מוזמנים לשתף אותנו בביקורת על הפרק, אם התאכזבתם, האם אתם מתגעגעים לדמויות שעזבו...
בנוסף, עודכן הסקר בפורום, תצביעו ושתפו אותנו בתשובות שלכם. צפייה נעימה!

dj salmix

New member
פפחחחחחחחחח

נכון, יעל ודניאל... וכמובן יונתן ותותי...

ליאל44

New member
וואי

דבש כזו ביצ'ית רעה איך היא ניתקה ללירון ת'כבלים ואלחנן חחח נשאר מצחיק. כמובן שהדמות של קשת מאוד מופרעת ונראה לי היא תעשה המון המון א-ק-ש-ן- בסדרה וואי זה נדמה לי או שאני מריח כאן קרב ביצ'יות בין נעמה לדבש? כמובן שהשתיים עוד לא נפגשו! אבל שתי הבלונדות כבר הספיקו לחלום על לירון אין אין לפי הפרק זו ה-ע-ו-נ-ה- כמובן שראינו את אביגיל אריאלי [גלי מ''השיר שלנו'' 1-2] שמשחקת את אמה של דבש וקשת המון דמווית חדשות לא הופיעו חוץ מדבש וקשת. והמתח;; מנהל המפעל המרושע אחיקם שואל את יעל מי שלח אותה לרגל אחריהם? פרק מותח מעניין וכמובן מלא אקשן

ליאל44

New member
האא

כמובן מנהל המפעל המרושע והאמא של דבש וקשת הופיעו שהם דמווית חדשות העונה.

טו נתת תחפירה במקומי מסכימה איתך../images/Emo45.gifועוד דבר

אלדר היה מושלםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם

ליאל44

New member
אוקיי

ועכשיו מי אתם חושבים שמתאימה ללירון נעמה או דבש? ומה אתם חושבים שמירב פלדמן שחקנית גרועה או טובה?

chuti

New member
היא דיברה על מירב לא על רוני. ומירב משחקת

טוב

ליאל44

New member
טוב

כן דבש מתאימה לאיתי מאשר ללירון ונעמה כמובן ללירון!

vic220

New member
גרועה!!

אני לא אוהבת איך שהיא משחקת.. היא יותר מידי מותק..

ליאל44

New member
כן..

אבל חכי-חכי שהיא תשמע שנעמה מאוהבת בלירון היא לא תהיה כזו מותק! אולי זו המפגש הראשון שלכם עם המשחק של מירב אבל היא משחקת פצצות היא שחקנית מעולה

פחח22

New member
מירב משחקת ממש טוב!

פשוט הדמות שלה אמורה להיות מתוקה מידי והיא עושה את זה מעולה!

חחחחחחח הצחקת אותי....פרק מלא אקשן???

מותח??? מעניין???? זה נראה יותר כמו צילום חיי היומיום של השחקנים ולא כמו סידרת דרמה... העונה התחילה בצורה מזוויעה... לא מעניינת,אפשר להגיד משעממת... הרשעים(מהמפעל) לא משחקים טוב...אין שום מתח...זה לא נראה אמיתי האיש הרע לא באמת נראה שהוא מתכוון למה שהוא אומר... ואז יש את המסיבה הזו בחוץ...סתם מיותר... יותר מידי צחוקים וכיף.... וזה לא טוב לסידרה... הפרק בקיצור לא ממריא לשום מקום... משעממם נורא,לא מופק טוב וווו לא מצולם טוב...!!!!! כל הפרק המצלמה זזה כאילו ילד בן 5 מחזיק אותה.... בקיצור לסיכום.... לכו לראות השמינייה... הפרק הראשון של העונה האחרונה היה כזה מלא אקשן... מלא מתח, בפרק הראשון של העונה ה3 של השמינייה היתה לידה,יריות,מוות,ארגון סודי,אקדחים,דוקטור מוזר... הצילום בשמינייה מעולה והפקה של 8 מיליון ש"ח.... אז לכו לראות השמינייה!!!!!!!!

אני אגיד לך למה

למה יש את כל היריות וכל זה?כי זה לא מציאותי זה סתם מנפח לילדים את הדמיון ועושה לילדים קטנים סיוטים!זה אמור להיות מצולם כמו יום מחייו של השחקנים כי על זה התוכנית סדרת בצפר כזאת מציאותית ולא סדרה שמנפחת לילדים תראש בהחלפת גוף פנים רצח יריות ופחד ברור?!עכשיו לך תראה תשמינייה הגמורה שלך....אחרי הכל היא כבר לא תחזור

למעלה