שרשור הקליפ החדש Countdown

HanAn189

New member
הרגתי את האמאמא של הרפרש.

לא מופיע לי וידאו. the video you are trying to watch cannot be viewed from this website. זאת היתה הפעם הראשונה שאני נשאר ער כדי לצפות בקליפ שמשתחרר. זו גם הפעם האחרונה
לילה טוב!

Music Man XD

New member
מצטער שלא הייתי כאן! ../images/Emo140.gif

פשוט הייתי כל כך עייף שנרדמתי
אבל ראיתי את הקליפ עכשיו, והוא מקסים!!

Jottamme 20

New member
WOW!../images/Emo83.gif

אהבתי ממש!!! אני בד"כ לא מתלהב מקליפים, אבל הוא תפס אותי! אהבתי את הצעים, הכוריאוגרפיה, המבחר של הבגדים, התסרוקות...היא נראית שם כ"כ צעירה, בחלקים מסוימים ממש נערה! לגמרי לייק

RTur

New member
לא רע בכלל!

אני לא יכול להגיד שממש נפלתי ממנו, אבל הוא לא גרוע. זה נראה כמו קליפ משנות ה-80... כאילו זה איזה קטע מ"תהילה"
אני אוהב את ההתחלה שלו עם הקלוז אפ עליה כשהיא בשחור. הקטעים עם הבגדי גוף הצבעוניים דווקא פחות אהובים עליי. הקטע עם הפינגר קליקס גם יפה. הקטע שאני הכי אוהב בקליפ זה מהחלק שהיא עם פוני ושיער ארוך (חולצה לבנה-בז' כזאת וחצאית כחולה). היא נראית ממש ממש יפה שם ומאותו חלק עד סוף הקליפ אני נורא אוהב את כל מה שהולך שם מבחינה ויזואלית. זה הקטע הכי יפה לדעתי.

HanAn189

New member
אני מחרים את הוידאו! ../images/Emo6.gif

זה לא מראה לי את הוידאו באתר !
ש-VEVO יעלו לערוץ של ביונסה

asaf105

New member
../images/Emo13.gifקליפ נחמד, אבל לא התלהבתי

השיר הזה בכלל לא אחד האהובים עליי באלבום, אבל הוא שיר נחמד והקליפ כמוהו אבל השיער השחור של ביונסה בקליפ ממש אבל ממש לא מחמיא לה! לא מתאים לה שיער שחור... מקווה שיצא כבר קליפ לend of time ו-love on top! חסר לה שלא!!

Music Man XD

New member
אהבתי מאוד.

קליפ מאוד יפה שלה. הוא לא משעמם לרגע, יש בו ייחוד, והוא מתאים מאוד לשיר. תחושת האייטיז הזו ממש מגניבה. היא מפציצה עם הקליפים הפעם! (חוץ מ-BTINH שהוא חביב ותו לא).

HanAn189

New member
אהבתי מאוד! ../images/Emo47.gif

את דעתי על השיר כבר אמרתי בשרשור סקירת האלבום והיא לא השתנתה. אני חושב שזו לא בחירת סינגל מדהימה, אבל הקליפ באמת מקפיץ את השיר בכמה רמות
(וזו מחמאה) אם לא הזכרתי את זה עד עכשיו אז הקליפים של ביונסה נוטים להיות משעממים קלות
הם כוללים ריקודים ו/או קלוזאפים על ביונסה ולמרות שאני נהנה גם מהם, אני שמח כשיוצא קליפ שתופס לי את העין עד הסוף. ככה בדיוק הקליפ של Countdown. גם הוא כולל ריקודים וקלוזאפים, אבל הפעם הם מתאימים לרוח השיר השטותית והקופצנית. אווירת ה-60 אדירה, הצבעים הזוהרים, הכובע הוינטג'י, הפאות. קליפ שמזכיר מאוד את הקליפים של Flaws&All ו-Why Don't You Love Me, עם המון שובבות, חן, שחרור וטבעיות. ביונסה נראית מעולה
הקטע האהוב: 1:59 - 2:09 כשיש 10 ביונסות בשחור, אני מת על זה! אני גם אוהב את הקארה והשמלה הכסופה
השאלה שנשאלת היא איך ביונסה זזה ככה אם היא בהריון. מצד שני, הקליפ צולם עוד בקיץ, אז ביונסה הייתה רק בשבועות הראשונים להריון
ציון: 10 אבל אני רוצה את Love On Top.

למעלה