שרשור התוכנית השלישית

trilliane

Well-known member
מנהל
אותי לא ממש... מבחינתי זו תכנית בידור ותו לא

ואני לא נקשרת למתמודדים, לא מצביעה עבורם ולא מאזינה למוזיקה שלהם מחוץ לתכנית; אבל מי שרוצה יכול, מה הבעיה? היום כשלכל אחד יש ערוץ יוטיוב / מרחב אישי / ספרצוף / צייצן וכו' (מחק את המיותר) כולם מתחננים שישמעו אותם...

trilliane

Well-known member
מנהל
אני נשאבת לסדרות עם עלילה, לא לריאליטי

זה מבדר אותי אבל לא מרתק אותי.

אז זהו, עוד תוכנית הסתיימה...

איזה מתמודד הכי אהבתם? איזה מנטור עשה את הבחירות הכי נכונות? איזה מתמודד טעה בבחירת המנטור?

lavendula

New member
עד כה אביב בחר רק מוצלחים בעיניי

ושלומי הכי הסתכן עם הבחירות שלו.

AlanSmith

New member
את קוראת לבחירות של שלומי סיכון. אני קורא לזה

בחירות טיפשיות.

AlanSmith

New member
דעתי האישית

הכי אהבתי: סיוון טלמור מנטור עם בחירות נכונות: אביב גפן אני חייב לציין ששלומי שבת לדעתי עושה בחירות מטופשות לגמרי. והזויות במקצת. מתמודד שטעה בבחירת המנטור? לא נראה לי שהיה טעות המתמודדים בחרו בסדר לטעמי. למרות שחשבתי שסיוון תבחר בקלינשטיין בהחלט לטעמי היא עשתה בחירה אמיצה שלדעתי תשתלם לה מאוד עם אביב. אז סה"כ אני אציין את זה כבחירה המפתיעה והמצוינת של העונה עד כה.

trilliane

Well-known member
מנהל
מסכימה

ובכלל, אני צופה בתכנית בעיקר בגלל אביב, הוא ה"מרגול" של המנטורים, עם פה גדול, נטול עכבות, לא דופק חשבון ואומר בדיוק מה שהוא חושב (ולרוב קולע בול גם למה שאני חושבת). אגב, הוא יותר טוב ממרגול כי הוא לא מתאמץ להישמע חכם ומתוחכם תוך כדי; אם כי גם הוא מביא דימויים יחודיים... בתכנית הראשונה היה סטייק, הפעם היה קבב...

אני גם חשבתי שסיוון תלך עם רמי

אבל אני מסכים שבסך הכל המתמודדים בחרו לעצמם מנטורים שמתאימים להם, לעומת התוכניות הקודמות. גם חשבתי שגדי צריך לבחור באביב. אז כל אחד מהם בחר בשני במקום

MrHyde1

New member
לדעתי התכנית הכי טובה עד כה

אהבתי בעיקר את סיוון טלמור וליאונל, גם קורל הייתה טובה. כמה תכניות אודישנים אתם חושבים שיהיו? בטח 8, לא? האמת, שאין לי בעיה עם זה, כי האודישנים העיוורים והכיסאות המסתובבים לא ימאסו, הבעיה היא בשלבים הבאים, למי יש כוח לראות כ"כ הרבה דו-קרבים (עוד של מתמודדים בינוניים, שהספיק לי לשמוע אותם פעם אחת), ואז 28 מתמודדים ב-LIVE? וואי, זה לא ייגמר לעולם...

lavendula

New member
גם לטעמי סיוון וליאונל היו הכי טובים

וכבר הספקתי לראות ביצועים שלהם ביוטיוב
.

הקצב הנוכחי הוא של 8 תוכניות

זה טיפה ארוך מידי לדעתי, בייחוד כשהתוכנית משודרת רק פעם בשבוע. אני מקווה שעד הדו-קרב זה יעבור לפעמיים בשבוע. דרך אגב, אם יש 28 ביצועי דו-קרב, ונגיד יהיו 7 ביצועים בתוכנית - זה אומר "רק" 4 תוכניות, וזה לא כל כך נורא. אבל - בכל מיני פרסומים (כולל באתר הרשמי) ראיתי שלשלב התוכניות החיות עוברים 24 מתמודדים, כלומר 6 לכל מנטור. איך זה מסתדר עם הדו-קרב - אין לי מושג. נצטרך לחכות לראות איך זה יקרה או לקבל איזו הבהרה...

trilliane

Well-known member
מנהל
הם ממש מורחים את הזמן... זה די מעיק

הייתי מעדיפה שיתקתקו הרבה יותר מתמודדים בתכנית, אבל כנראה רוצים לחלוב את זה כמה שיותר... אם הבנתי נכון הדו-קרב זה עדיין לא תכניות חיות, ורק בשלב שבו התכנית עוברת לשיפוט הקהל היא תשודר בשידור חי (אחרת אין לזה הצדקה, ת'כלס, אז למה להם?).

למעלה